Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Letos manj prodanih vinjet, a več izdanih glob

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

nikolajcek sporočil: 106
[Avto] Tema: Letos manj prodanih vinjet, a več izdanih glob
[#2478859] 01.12.14 15:19 · odgovor na: bc123a (#2478662)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [nikolajcek]
> Plačaj koliko prepelješ. Pozabi, država pobira davke, jaz jih plačujem, zato pričakujem urejeno infrastrukturo in osnovno oskrbo.
> Za podpiranje kraje in kao ustvarjanja dobička v paradržavnih podjetjih (kar DARS nedvomno je - glede na to, koliko parazitov se je že okoristilo, koliko se jih okorišča in koliko se jih še bo okoristilo) pa je zmišljevanje paradavkov ena navadna kraja iz žepa državljanov.

Pol evrope ima vinjete, ampak samo v sloveniji se to smatra za nekaj, kar je plemenito goljufati.

Ce rabis vinjeto samo 3x na leto, si 3x na leto kupi tedensko vinjeto.

Ta forum je fenomenalen, vsi posteni, vsi bi trojko, vsi bi "delali red" vsepovsod, razen pri sebi.
Kje pa piše da goljufam. Enostavno ne kupim vinjete in ne uporabljam slovenskih avtocest. Ker tudi za tedensko ne dam 40€.
Posledično se rajši odpravim v tujino, kjer poleg tega, da je cestnina cenejša, ceste prevozne, še dobim postrežbo kot se spodobi (denar mi spulijo z nasmehom).
Edini, ki izgublja v tem primeru je Slovenija, ker jaz svoj denar nesem v tujino, namesto, da bi tujci nosili svoj denar sem.
Storitve, ki jih Slovenija nudi, so predrage. Od pizze do vinjete. Lisac je včasih temu rekel oddelek za preprečevanje prodaje.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(