Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Binarno trgovanje

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-327790 sporočil: 3
[Borza] Tema: Binarno trgovanje
[#2470675] 06.11.14 00:39
Odgovori   +    0
čas vnosa: 05.11.14 23:48
Pozdravljeni! Sem S.J. kateri se zadnje čase finančno opismenjujem, tako ali drugače. V tem mi je ogromno pomagal tale časopis....pa da potegnem glavo iz riti in preidem k bistvu, zakj tukaj sploh odpiram to temo.
Čisto iskreno da vam povem, zelo malo vem o tem, mi se pa zdi ideja zelo obetajoča, nekateri pol znanci, iza devetih gora in devetih voda, celo pravijo da se da s tem dobro zaslužiti. Da je zadeva podobna kot stave, vendar da imaš lahko več vajeti v rokah
Mene iskreno najbolj skrbijo prevare. Se pravi sprašujem Vas ljudi, če kdo kaj ve o tem, kako to sploh deluje. Se pravi graf neke snov, delnice, surovine....ali je to po celem svetu na borzi enako? Se pravi ali je zlato po vseh borzah sveta enako vredno, ali so odstopanja?
To me seveda zanima, če se že spravim v to, da bi lahko preveril platformo, če daje pravilne podatke ali ne, ali jih malo prirejajo.
Druga stvar ki me zanima je, ali obstajajo kakšni "trendi" oz vzorci obnašanja na borzi. Kaj vem, ali v času kosila borza bolj miruje, ali je v jutranjem času bolj aktualna prodaja ali nakup. Ali se bolje prodaja ali kupuje, ko se borza odpre/zapre....
LP

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(