Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[tmatej]
> [republican]
> > [tmatej]
> > Florida ima na HW omejitev 70mph
>
> Kolikor se spomnim, je bila pred leti omejitev samo na določenih odsekih 65 milj, večinoma pa 55.
>
> Moram ti rečt, da si me razočaral s svojim egoističnim vztrajanjem na prehitevalnem pasu v stilu boli me kurac za vse, jaz se že ne bom umikal. Sploh ker te imam za prijatelja.
Ni mooja logika, da bi me bolel kurac za vse. Je pa moja logika da tisti, ki se mi pri mojih 140 se vedno lepijo na rit, blendajo in trobijo, ogrozajo najprej mene, ker sem jaz tisti. ki naj bi moral zaradi njegovega trobljenja in blendanja iz mojih 140 (ali 130, ce hoces) zavoziti tovornjaku za rit pri njegovih 80kmh, ravno tako pa me ogrozajo, ko mi pri mojem prehitevanju tega istega tovornjaka, v rit priletijo s hitrostjo, ki je lahko tudi 100kmh visja od moje tisti trenutek (recimo moja 80, njegova 180).
... čuj, če ne znaš oceniti njegove hitrosti in izračunati njegov in svoj čas potreben za prehitevanje, potem se pač ne vozi po avtocestah, ampak raje hodi peš, ker pri hoji hitrost ni tako velika in zato nevarnost nesreče ob hoji mimo tudi ne ...

P.S.: ker si očitno omikan svetovljan in svetovni popotnik upam, da boš namesto na mamico z otroci v majhnem avtomobilu prej nabasal na 20 tonski šleper, ko boš v Angliji uveljavljal pravila prometa, ki veljajo v ZDA ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(