Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jutri sodba o varčevalcih LB

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-9457 sporočil: 1.286
[Glavni forum] Tema: Jutri sodba o varčevalcih LB
[#2430026] 15.07.14 07:14 · odgovor na: anon-75212 (#2430018)
Odgovori   +    34
Kam moja banka pošilja peneze, ki sem ji jih poveril, me čisto nič ne briga, zaradi mene jih lahko sežiga, pa mi bo še vedno dolžna povrniti deponirana sredstva. Ni prav nobene možnosti, da jutri ne popušimo na celi črti, enako kot pri izbrisanih. Potem se pa moramo resno vprašati, kakšni bedaki so to zagrešili in kaj z njimi storiti. Najmanj kar je, je Arharja pljuniti v faco, saj je on avtor in oče ustavnega by passa z NLB. In da se razumemo, tole je zelo pomembno. Slo DZ je z ustavnim by passom ustanovil NLB LETA 1994 ! Zakaj je to pomembno ? Zato, ker če bi to storil 91, ali pa še 92, bi lahko trdili, da je pač šlo za nacionalni interes, vprašanje obstanka nove države, za katero se takrat ni moglo vedeti ali bo zmogla gospodarsko breme osamosvojitve. Takrat bi bilo to opravičljivo in razumljivo, čeprav še vedno nedopustno. Leta 1994 pa je SLO že izšla iz krize razpada ex YU in dejanske potrebe po by-passu ni bilo več, ostala je le požrešnost naših bankirjev, ki jo bomo sedaj zelo drago plačali. Tipičen rezultat vladavine kmetov, ki ne znajo šaha in niso navajeni gledati nekaj potez naprej. Svojih in nasprotnikovih.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen