Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pljuni istini u oči

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-252455 sporočil: 339
[Glavni forum] Tema: Pljuni istini u oči*
[#2427637] 11.07.14 22:12 · odgovor na: anon-238577 (#2426973)
Odgovori   +    6
[fibonaci]
> [FIN-492434]
> > [philips]
> >
> > Problem tvoje logike je v naslednjem:
> > 1. komunizem še nikjer ni "vladal", vedno je bil nekdo na poti v komunizem in
> > 2. po besedah trenutnega papeža Frančiška so komunisti le prevzeli idejo krščanstva...
>
> Komunizem na poti, kot ti to imenujes, meni cisto zadosca za mojo definicijo cistega komunizma: prepovedi, nacionalizacije, sovrastvo do tujega kapitala in kapitala, povelicevanje lumpenproletariata in socialne drzave, ipd.. Filozofija komunizma iz kavca Zida J.levya, preimenovanega v Marxa, je zame cista degradacija cloveka in njegove osebnosti, ker zanika individualnost in zagovarja credo enakih ovc, v Sloveniji se malo slabse zlatih ribic, kar nam Pahor cisto lepo simbolicno demonstrira. Ze logika in zdrava pamet nasprotuje temu, da smo ljudje enaki v realnem zivljenju, ker nismo.

Karl ni bil eden izmed bratov Marx in preden lupetaš o njem, bi bilo dobro to malo ločiti ... www.modrijan.si/slv/...-Marx-prav
Neznanje in ignoranca je sicer značilnost lumpenproletarcev, ki ti gredo tako na živce.
V resnici me to, kar zapisujejo Slovencki sploh ne interesira. Zivite se naprej v svojem svetu, ki je takooo razlicen od ostalega civiliziranega sveta. Pa lep pozdrav iz tujine.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen