Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Rad bi volil normalno

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-238577 sporočil: 14.015
[Glavni forum] Tema: Rad bi volil normalno
[#2425575] 09.07.14 16:42 · odgovor na: (#2425408)
Odgovori   +    2
[Petunija1]
> [fibonaci]
ampak saj jaz dobro vem, da si ti bolj puding varianta.
the proof of the pudding is in the eating.
Oba glavna playerja ti menda gresta enako na živce, ampak ko se je treba odločiti koga podpreti, se pa nikoli ne zmotiš, in vedno obkrožiš murgel potrjeno varianto.
Ti mene sploh ne jemlješ resno ... jaz nisem nikoli rekel, da bom zaradi tebe šel voliti nekega recimo pohorskega rednecka Jocota, jaz ti samo dajem častno pionirsko besedo, da bom zelo resno vzel tvoje neodvisno mnenje, bolj kot od nekih plačanih opinion makerjev, ker vem da si ti poštena duša, in če ti rečeš, da nekdo izgleda murglaktiven, ga bom črtal s seznama kandidatov, ne rabim nobenih dokazov ali indicev, ampak se zanesem na tvoj instinkt.
Ti kar voli po svojem prepričanju, saj vem da danes ženske nimate dosti izbire, med starim Milančkom in mladim Ivančkom se vsaka pametna odloči za mlajšega, tako pač delujejo erotični mehanizmi in nagoni v najširšem pomenu tega izraza.
Ne morem pa jaz izdati vsegliharske ideje, kaj pa bodo rekli naši, če bi najprej pol leta govoril eno, potem pa volil nekaj čisto drugega, bodo rekli, evo, ena ženska ga obrne v petih minutah :)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen