Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj Sloveniji v zvezi s pokojninami sporoča EU

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-271081 sporočil: 192
Prispevki iz obveznega zavarovanja v prihodnosti bodo pokrivali predvsem socialno varnost upokojencev (zaradi padanja povprečnih višin pokojnin je potrebno poudariti ukrepe, ki temeljijo na načelu solidarnosti).

Tole je baje ukrep, ki ga napoveduje Cerar. Kolikor je meni znano je socialna varnost zagotovljena z reci in piši okrog 260 EUR ..

Dokler bom za svojo revno penzijo mogla delat NAJMANJ 42 let, pod nobenim pogojem NE BOM solidarna z nekom, ki ne bo vplačeval v pokojninsko blagajno niti pol te dobe...

Tako, da ...razumem, zakaj so jim pred leti šle tako v nos tiste oranžne kuverte, ki jih je napovedala ena od strank..tako ne bom nikoli zvedela, kam je šel denar za mojo penzijo...ki je ob stanju v gospodarstvu in ob sprejemanju pokojninskih reform, ki niso vzdržne niti 10 let, morda ne bom niti dočakala, ker bom najbrž večno premlada..:) ali pa bo dokončno zmanjkalo denarja...

HMMM ... ampak kam se lahko potem pritožim, da mi je nekdo UKRADEL denar?? Saj a ni to kraja, če jaz plačam prispevek, potem pa denar izgine?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen