Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[fibonaci]
> [FIN-492434]
> > [fibonaci]
> > > [faikk]
> > > > [fibonaci]
> > >
> > > > Čuj, če je ključavničar imel v rokah največji ključ, ključ od oblasti, zakaj je potem bil faliran?
> > >
> > > Recimo zato, ker mu je juga neslavno propadla. Res da 10 let po njegovi smrti, ampak temelje je nastavil on s svojo kamarilo.
> >
> > Evo, deset let po tvoji smrti bomo tebe razglasili za faliranega "x". Verjetno se boš zelo sekiral.
> > Če pa bi rad to sam doživel, boš moral še živ dokazati, da ne obvladaš svojega poklica ... če si kaj razumel?
>
> V normalnih drzavah smrt nekega bivsega predsednika ne pomeni razpada drzave. Drzava normalno obstoja naprej kot prej.

Zdaj misliš, da si dokazal, da je bil Broz faliran ključavničar?
Broz ni znal ničesar, razen afnat se s cigaro v gobcu, to pomeni falirani ključavničar.

Kult Broza je kult smrti, fascinacija nad zločinom, ki je prekosil vse druge zločine in si jih za del časa podredil. Izraža čustveno nedoraslost in/ali moralno izkrivljenost fasciniranih.

Imejte svoje ljubljene diktatorje in veliko državo, ki vas bo vodila za ročice, rad bi čim dlje stran od tega sranja in skrbel zase in za tiste, ki jih prosto izberem, da si bom z njimi kaj delil. Država, ki mi jemlje 60% zaslužka preden dobim prvi izdelek ali uslugo, me samo duši. Ker nisem umsko zaostal, mi topla misel na Broza in podobne tega dejstva ne ublaži.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen