Zasebnost
1 ura
Nadaljevanje modelne uspešnice
2 uri
Trend električnih avtov v podjetjih še vedno močan
2 uri
Kako so evropskim mestom podjetniške inovacije pomagale pri izzivih urbane mobilnosti
2 uri
Najbolj brani članki danes
4 ure
Kje gradijo najcenejše jedrske elektrarne, kje najdražje in kje bo Slovenija? 2
5 ur
Bi moral prodati Nvidio? "UI je zdaj malo precenjen, dolgoročno pa podcenjen"
5 ur
Top službe – Novartis, Spar, Terme Olimia, Petrol, Hidria, Pipistrel, Corwin ...
7 ur
Med prvo deseterico najboljših plač večina podjetij v lasti tujcev
7 ur
Umetna inteligenca bo postala pomemben deležnik v poslovnem okolju
7 ur
Fantje igrajo monopoli 5
8 ur
Štiri milijone evrov izgube v UKC Maribor v prvih treh mesecih zdravniške stavke 2
8 ur
Digitalne tehnologije pocenijo kmetovanje in preprečijo prepire na kmetiji
8 ur
Enostavna in prilagodljiva mobilnost brez lastniških obveznosti (PRO)
8 ur
Dunajska Addiko Bank sporoča, da srbska Alta Pay krši prevzemno zakonodajo 2
9 ur
V petek vendarle objava razpisa za naložbe podjetij iz premogovnih regij
9 ur
Neuradno o davčnih spremembah: višjih neto plač za vse ne bo, nekaj bo popravkov pri nagrajevanju delavcev 3
9 ur
ECB: Finančna stabilnost je boljša, šibki člen so poslovne nepremičnine
10 ur
ASML in TSMC bi v primeru napada Kitajske na Tajvan lahko onesposobila stroje za čipe 2
10 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
10 ur
Tako so člani sveta agencije za energijo na seji zagovarjali zaračunavanje omrežnin po novem

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.971
[Glavni forum] Tema: Janković porazil Bratuškovo!
[#2379289] 27.04.14 18:27 · odgovor na: (#2378939)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 27.04.2014 18:34
[Petunija1]
> [najobj]


> P.S.: ker si ti očitno stručko za minuse kot najenostavnejši in najhitrejši način izražanja nestrinjanja z določenim stališčem, kar je zelo dobrodošlo, ker nihče nima časa, da bi na vsak post, s katerim se ne strinja, posebej odgovarjal in ker ti očitno čas imaš, potem mi boš ziher znala razložit, kaj bi mi dva majstra za minuse v totem forum.finance.si/?m=...947&single "politično" absolutno nevtralnem postu na Črtovem "prepovedanem teritoriju", ki me je pravzaprav v to današnjo pisarijo sprovociral, rada povedala ... khmm, če domnevam, da majstri za minuse minusarijo zgolj "politične" poste in če bi za razliko od tebe oba imela čas in sposobnost artikulirnja svojih misli, se razume ...
Ne vem zakaj ti je minus dal drugi majster, jaz sem ti ga dala večinoma zato, ker se ne strinjam s tvojim stališčem, da mora uporabnik, ki zbriše svojo zgodovino potem še na prevzgojo v čakalnico, en delček pa tudi zato, ker tistim, ki se veliko razburjajo glede minusov še raje stisnem rdečo puščico, ker se mi zdi takšno obnašanje infantilno in ti še posebej pretiravaš z njim.
... OK, ne bom zdaj o funkcionalni nepismenosti, ker bi to ziher razumela kot žalitev in bi me ti kot odrasla oseba neinfantilno zašpecala in od Gustlna zahtevala, da me z drugim rumenim kartonom dokončno prežene s totega foruma ... khmm, ker namreč v tistem postu jaz NISEM pisal o vsebini takšnega ali drugačnega obravnavanja uporabnikov, ki so naredili forumski samomor, ampak sem pisal IZKLJUČNO o ne-nepričakovanih (= pričakovanih) stranskih učinkih sprememb Črtovega programa, o čemer je sicer Črt nekaj malega napisal že sam, jaz pa sem ga samo malo dopolnil ...

... alzo, noh ajn mal samo za tebe ...

... evo, v totem forum.finance.si/?m=...947&single postu sem onemu abraxasu opisal čisto tehnične probleme ponovnega prepoznavanja novega-starega uporabnika, ki bi jih Črt programsko bolj težko rešil, tudi če bi mu Finance plačale, da bi tebi na ljubo forum razstavil, ga dopolnil in potem spet sestavil, ker niti Črt brez osebnega poizvedovanja pri novem-starem uporabniku ne more računalniku - forum je računalniška obdelava - povedati, katerega novega-starega uporabnika naj vzame kot pravega, ko se na istem IP naslovu pojavi več k forumskim samomorom nagnjenih forumašev ... ja, in samo to je razlog, da forumski novorojenček kot vsak novorojenček svoje življenje začne z nule in kar po novem - čakalnice včasih ni bilo - očitno za nekaj časa vsebuje tudi čakalnico, sicer zelo verjetno zaradi množice novodošlih prenapetih agresivnih forumskih azilantov, o katerih je zadnjič tukaj forum.finance.si/?m=...875&single pisal bc123a ...

P.S.: čeprav nisem glih najbolj ziher, da si razumela, vseeno upam, da nisem bil preveč žaljiv, ker sem podvomil v upravičenost tvoje in trditve onega abraxasa, češ da Črt ne ve, kaj dela ... ja, vsekakor pa me zdaj lahko brez problemov za kazen zelo odraslo ignoriraš še bolj kot do zdaj in mi še bolj stisneš rdečo puščico, ki je jaz nedorasli infantilnež v vseh teh letih na totem forumu nisem uporabil še nikoli, kakor nisem še nikoli uporabil niti zelene, da ne govorim o ignoriranju ali prijateljevanju z nekimi hecnim črkami in številkami, ki služijo Črtovim računalniškim programom, da jih kot nicke prepoznajo in omogočijo anonimnim osebkom, da tako ali drugače sodelujejo na totem forumu ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(