Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-43949 sporočil: 4.362
[NICKNAME]
> [sreckos]
> > [NICKNAME]
> > > [sreckos]
> > > > [jazorit]
> > > > Včeraj je leva vlada naredila nov korak v posmeh vsem podjetnikom tipa Pliberšek, vsem davkoplačevalcem, vsem razumnikom v Sloveniji.
> > > > Na direktorsko mesto v NLB je imenovala Praprotnika.
> > > > Zakaj Slovenci čakamo križem rok?
> > >
> > >
> > > Praprotnik je velik bančni strokovnjak!
> > >
> > > Kateri bančni strokovnjak bi napisal prek 600 umazanih diskreditacijskih člankov v nek obskurni dnevni časopis?
> > >
> > > Prepričan sem, da nobeden. Zato je prav, da so ga postavili naravnost v čelo največje slovenske banke. Tam bo lahko naredil največ dobrega. Seveda ne za davkoplačevalce, ampak za diskreditatorje.
> > >
> > > Večna mu hvala za življenjsko delo! Nikoli ne bomo pozabili!
> >
> > dr. Vinko Gorenak ‏@drVinkoGorenak 24 hrs
> > 700 ljudi iz NLB na cesto. Med njimi ni nikogar, ki bi zasedel mesto, ki ga je dobil Rok Praprotnik iz KPK na javnem razpisu. KDO TO VERJAME
>
>
> Se opravičujem dr. Gorenaku, če sem nevede povzel njegove misli. Je bilo mišljeno to?
>
> Koliko jih verjame? Upajmo, da nobeden, a je očitno tudi to dovolj.

Ne, ne kje pa. Prebral tvoj komentar in malo prej videl twitt z konkretno številko. Se mi je zdelo da paše skupaj.

p.s. Jasno tudi sam ne vem, od kje jim jajca da postavijo v največjo banko FSPN (FDV) 571 novinarja in se pri tem delajo ,kot da to ni zgolj nagrada za opravljen masaker na politični sceni.

Naključje. Ne pišem in ne berem tvitov, čeprav sicer Gorenakova prizadevanja spoštujem.

Jajca sledijo od tukaj, da delajo kar hočejo in se nikogar ne bojijo, iz vseh nas pa se še norčujejo, nam na veliko lažejo in kradejo. Pa nič, še vedno bojda na špici popularnosti.
Imajo pač popolno imuniteto.

Smešno je že brati obvezno opravičevanje piscev, ki se očitno imajo za silno pametne in ki želijo ohraniti vemokomu všečen videz z obveznim dostavkom "Janše sicer ne maram...".
Najbrž je "maranje" najosnovnejši vidik človekoljubne podalpske politike...
Skratka - nagnusno, zaudarjajoče po gnilobi mrtvaške jame.

Torej čakam, da jim "pade žlica z rok - žlica z rok in čevelj z nog"...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen