Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek G-8 je le še G-7

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

jezst sporočil: 4.758
[Glavni forum] Tema: G-8 je le še G-7
[#2357232] 25.03.14 19:52 · odgovor na: anon-16741 (#2356966)
Odgovori   +    1
[tekavec]
> [jezst]
> > [tekavec]
> > > [jezst]
> > > Ja, res rabimo vse to sranje... Namesto, da bi razmišljali (ne samo mi, cela Evropa), kako zrihtat gospodarstvo, ki nam bo zaradi dolgov implodiralo, se gremo zapletat z Rusijo povsem po nepotrebnem in si nakopljemo sranje za desetletja naprej. Ker Rusija ne bo nikamor šla.
> >
> > To bi lahko vzeli kar za prototip posodobljene verzije Peace for our time, audience zanjo tudi ne manjka, hehe. Je pa še malo za dodelati.
> >
> > en.wikipedia.org/wik...r_our_time
> >
> > Oz. še bolje:
> >
> > www.youtube.com/watc...aCGM#t=333
>
> Glej, kot vem ukrajinska narodna garda novači na veliko, in vsak je dobrodošel, tudi ti. Ker verjetno samo gledaš televizijo, potem veš že itak vse, kar moraš vedeti. Zatorej pohiti bratom (za katere si verjetno če@ur) v bran. Je pa tako, da če dovolj dolgo dregaš v osir, te bo ena osa prej ali slej pičila, če boš pa še težil, te bodo pa napadle vse. Zatorej pusti osir lepo pri miru in raje ugotovi, kako te ose izrabit sebi v prid.

Tralala hopsasa, kako je svet lep in preprost - neka opcija ima samo eno alternativo. V tem primeru se je možno ob ruskih aneksacijah posameznih kosov suverenih držav pomenkovati o sožitju in prijateljstvu, druga možnost je samo narodna garda/čefurji...blabla, pozabil si še na fašizem in da mi smrdijo nogice.
Hmmm, sprasujem se, kje so bili Ukrajinci, ko je nas je napadla JNA. Ali ko so Srbi zavzeli dele Hrvaske in Bosne. Poleg tega je zgodba z Ukrajino hudicevo zapletena, podobno kot Istra v primeru Slovenije... Dokler v Ukrajini ne bo svobodnih volitev pa tudi nic ni legitimno,kar se ti zdaj menijo, ker nimajo mandata od drzavljanov. Podobno kot pri nas... Od Rusije je samo svinjsko, da niso pocakali do volitev. Ampak, kdo ZARES ve, kaj se v resnici dogaja. Moj vir iz Harkova pravi, da je zivljenje precej normalno.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen