Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pomurski sporočil: 1.856
[finigospod]
Najin pogovor je izhajal iz tega, da si ti zagovarjal vrednote, ki jih propagira nova stranka Solidarnost. Ta nima odgovorov na vprašanje, kako ustvariti pogoje za gospodarsko rast
solidarnost.si/wp-co...koncni.pdf
ima pa nešteto idej, kako denar deliti med ljudi.
Vrniti ljudem.
Tu so vzporednice s socializmom ali komunizmom, če hočeš. Morda je res malo grobo, da sem te zaradi tega označil kot komunista in, če to razumeš kot žaljivko, se ti zato opravičujem.
Vse je odvisno od tega, kje je kakšna stvar izrečena in kdo jo izreče, konkretno gospod ali tovariš.
Vidim, da te moti moj nickname. Mišljen je bil, tako malo za šalo, z njim pa sem hotel povedati, da bom tu na tem forumu, komuniciral dostojno in, da ne bom ignoriral nikogar.
Najbolj me zmotijo razna neskladja. Odsotnost osebne integritete kaže na hinavščino in takšnemu obnašanju bom vedno nastavil ogledalo.

Zelo podpiram idejo k dvigu kulture. Nihče nas ne bo potegnil iz tega moralnega blata, to moramo storiti sami. Vsakdo od nas je kamenček v mozaiku družbe.
Očitno ti tukaj nimaš veliko somišljenikov, saj te skoraj 80 forumašev ne bere. Le kaj si se jim zameril?
Nisem popularen, ker ne častim: velekapitala, hegemonije, hardjanševstva, negativizma, konvertitstva, sebičnega individualizma, hinavščine, naših vaših, fobij od A do Ž... Biti nagrajen od te združbe je tako kot da bi prejel pohvalo od organizirane mafije, tako da mi obstoječi saldo odgovarja, pridobljeni minusi pa so mi v čast.

Sicer pa mislim, da ni tako, da me ne berejo, le "označenega me imajo za "komunista". :)

Pa lep zimski dan še naprej.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(