Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Bainvegni en Svizra*

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

drugmirko sporočil: 1.301
[Avto] Tema: Bainvegni en Svizra*
[#2297731] 20.12.13 19:04 · odgovor na: jezst (#2297178)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: drugmirko 20.12.2013 19:09
[jezst]
> [chef]
> Lahko bi sel po liniji najmanjsega odpora in napisal nic. Nihce ne bi bil jezen ali kaj podobnega. Zase tudi nisem pisal. Tebe pa ob vsem skupaj dregne poraba :)
> Ni nam pomoci... ;)

Sploh ni bistvo v porabi, ampak v bednem in ultra prozornem rinjenju (ne)vsebine naročniški stoki. Novi Peugeot je sicer čisto ok, ni pa vesoljska ladja, kot nam slikate v teh reklamnih člankih. Je malo lepši in malo boljši in malce lepše diši od starih avtov, tu je pa zgodba zaključena. Če bi bil tole radio, pa bi vi verjetno še Odo radosti zraven peli od same blaženosti nad avtom... Majhen volan omogoča držanje začrtanje linije??? Pa kakšne bedarije so to? Tudi volan od Juga drži začrtano linijo, OMFG, res nam ni pomoči.
heh... jaz bi pa obema pripomnil, da v obeh, kar precej dolgih zapisih o tem Peugeotovem "corpusu delicti" ni najti kaj več kot par stavkov, kaj šele kakšne "blaženosti"...

sicer sem se resno poveselil, da bom o njem, o njegovem obnašanju in lastnostih na cesti, končno lahko prebral en konkreten in (za razliko od večine navijaško pristranskih "oglasnih sporočil" katere običajno objavljajo v avtomobilitičnih revijah) neobremenjen opis njegovega obnašanja v zahtevnih pogojih, na zahtevnih a zanimivih cestah... da bom iz "prve roke", od "značkarsko" in profesionalno neobremenjega človeka zvedel recimo, kako dobro je narejen, kako je ugodje v njegovi kabini, kako "drži ovinek", kdaj "zdrsne", koliko mu -če je "udoben"- leži "dinamična vožnja" oziroma, kako dober je "kompromis" teh dveh, nasprotujočih si lastnosti... paaa, koliko je na ovinkasti cesti normalnemu človeku moteča "peugeotova postavitev" instrumentov in nizkega ter majhnega volana ali pa... kolikšna je dejanska uporabnost tistega njegovega touch screena, saj je bilo čezenj enormnega "jamranja" po testih v revijah in "prelitega" silnega "žolča" po forumih, zaradi manjkajočih fizičnih komand klime in radia in kao kompliciranega upravljanja teh in ostalih sistemov prek dotikljivega zaslona.... skratka... vse, od tega kaj ga je v njem navdušilo, do tega, kaj ga je živciralo...

evo, to bi zanimalo mene... vendar sem na žalost bral lep potopis o "daljnih in tujih krajih", "posebnostih" in "kuriozitetah" v njih, o "hotelih", "cenah", prelepih "panoramah" in ostalih čudesih, ki jih je tam moč videt.... o Peugeotu, ki naj bi bil razlog za to "epsko popotovanje" pa... heh, praktično -NIČ!

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(