Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Bainvegni en Svizra*

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-191845 sporočil: 961
[Avto] Tema: Bainvegni en Svizra*
[#2297284] 20.12.13 08:07
Odgovori   +    0
čas vnosa: 20.12.13 07:50
čas je da nekateri pisci za kakih 14dni zapustijo finance in si malo operjeo možgane da bodo bolj veseli in manj nevoščljivi. danes je veliko vsega res in še več laži. tudi mene ne prepriča novi avto, ker mi stari 18 let dobro služi. ko ga zloščim z notranje strani in se potem odpeljem imam še vedno občutek kot da sem ravnokar odpeljal nov avto.
sem pa pristaš naslednjega: znamke naj delajo avtomobile za največ 7 let vožnje in naj dajo za to 100% garancijo (menjalnik ne more crknit po 80.000km, motorji malih kubatur naviti z dvema turbinama pa crkujejo že krepke pred 100.000km in jih je potrebno menjat, vendar pa nastane problem ker znamke nočejo zmanjšat teže avtov in njihovo porabo.
še drugo kar me tukaj moti je da v Iskri iz Gorice stane štarter v proizvodnji cca. 30,00€ z DDV, nam pa ga OPEL za CORSO prodaja za krepkih 430,00€, to je lopovščina da te kap. Zato nisem ljubitelj OPLA in novih abtov, imajo pa seveda preveč elektronike potem pa ne znajo najti vzroka zakaj kaj zataji.
vsekakor zanimiv članek, kljub temu da je plačan je vsaj drugačen. nekoga ste zbudili ker niste pisali v njegovem stilu ali stilu konkurence.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(