Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Servis] Tema: NOVO - spremembe v forumu 4.0
[#2267725] 13.11.13 10:05 · odgovor na: crt (#2267713)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 13.11.2013 10:11
[crt]
> [najobj]
> P.S.: bil bi ti hvaležen tvoj ali Tadejev komentar tega P.S.-a tukaj zgoraj, ker me toti Norvežani in njihove krone res mučijo ... khmm, mene osebno v mojem žepu ...
jaz ti zdajle tezko kaj nucam, ker nisem ze en cas gledal tega razmerja. lahko samo recem, da sem pred casom razmisljal o nok kot skrivaliscu, pa sem to opustil zaradi mnenja, da

- je to zelo majhen valutni prostor in bo pizdarija, ce se zacnejo sloni drenjati tu (in bodo mene gladko pohodili one way or another)
- bo centralna banka, ki to ve, toliko bolj trigger happy glede tega, da raje ne bi videla, da je valuta privlacna za slone

... ali so bili v zadnjem casu kaksni domorodski manevri glede tega (ali kaj drugega z neto taksnim ucinkom), pa kot receno nisem spremljal.
... eh, da tista norveška nafta, majhnost in skromnost mene speljala ne bila, goljfiva kača ...

P.S.: zaenkrat nisem nič izgubil, ker nisem nič menjal ... aja, na Finance se nočem naročit, ker imam občutek, da sem za marsikoga preveč moteč in bi moji osebni podatki lahko padli v napačne roke ... jebiga, zdaj je svoboda, zdaj je treba pazit, kaj govoriš ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(