Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-18577 sporočil: 281
Pomembno je, da mešamo jabolka in hruške. Ugotovimo pa takrat, ko je košara prazna. Na podlagi svojih prihrankov lahko živiš samo tako dolgo, dokler jih ne zmanjka.

S čemer ni prav nič narobe, dokler se potem ne postaviš v vrsto za socialne transferje, ker je nepravično, da ima nekdo drug nekaj več.

Na koncu (verjetno) prav nič ne ostane zavarovalnici. Verjetno zato, ker je potrebno prebrati pogoje.

Življenjska doba pa danes znaša 81 let za ženske in 79 let za moške. Približno. in se podaljšuje.

In ko kljub prepričanju o skorajšnji smrti te posameznik vendarle ne doživi po pričakovanjih, kaj takrat?

Žal je iz moje prakse tako, podobno kot omenjate vi. Vsi betežni, na tabletah, ampak žal ne poznam nikogar, ki si ne bi prizadeval in želel še kak dan ostati na tem svetu (terminalno bolani, v neznosnih bolečinah izključeni).

Primer: "jaz ne bom dočakal 65 let. Jaz sem že zdaj bolan in bi rad čimprej v penzijo." OK. Ampak gospod, kako boste pa živeli s penzijo 500 EUR? "Kako? V vinogradu bom delal. Mam svoj vinograd, pa sosed ima svojega..."

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen