Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bobek13 sporočil: 4.301
kar se mene tiče je nepremičninski davek sam po sebi sporen - sem proti... tako za bivanjsko enoto kot za vsako drugo... če se daje v najem se naj tam plača davek od najemnine, pika... kaj ima državo brigat kako sem zapravil svoj dohodek (od katerega sem že itak plačal cca 50% državi), saj sem z zapravljanjem glihtak plačal DDV pa če sem zidal hišo, ali veselo hodil na špricerje k Pepci iz gostilne na ovinku...

kar se pa konkretne teme tiče, sem kot katolik mnenja, da bi se morali začeti v cerkvi plačevat davki na vse storitve, ki jih "uporabnikom" zaračunajo, kot so krst, poroka, maše, pogrebi, itd... puš´co, bi zaenkrat izpustil... ;)

kar se penzij tiče, bi tudi vrgel duhovnike ven, skupaj z vsemi športniki, kulturniki, zaslužnimi politiki, skratka vse kar ne temelji na vplačanih prispevkih... naj za duhovnike plačuje cerkev, premoženja ima dovolj, če so pa "glupi", pohlepni al pa enostavno lopovi in so spušili, (komu ZVONI:)) pa so si sami krivi, naj razglasijo bankrot kot vse druge poslovne organizacije... ;)

lpA

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen