Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kakšen bo vpliv zamrznjenega Janeza Janše

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-309880 sporočil: 1.729
[Glavni forum] Tema: Kakšen bo vpliv zamrznjenega Janeza Janše
[#2058488] 22.03.13 21:48 · odgovor na: anon-35163 (#2058183)
Odgovori   +    1
Ni mi popolnoma jasno, kaj želiš s tem komentarjem. Ne izgleda, da želiš izraziti svojega stališča, pač pa le bit proti temu, da sem rekel, da bom volil Janšo.

Ponavljam, ko vidim na kakšen sistematičen, že organsko patološki način nekateri sovražijo Janšo, nekaj, kar nisem nikjer na svetu videl podobnega in udeležujem se predvsem mnogih tujih forumov, sem se odločil, da bom volil Janšo. Vem, da te bo to žrlo in me boš imel za debila, a kaj čmo, ne moremo biti vsi pametni na tem svetu. Če mnogi hodijo na gore pisat Naš Tito (ravno danes sem se peljal mimo takega napisa v Dekanih) in se jim zdi to povsem normalno in tebi nič čudno, zakaj ne bi jaz lahko povedal svojega mnenja?

Poleg tega ne vem zakaj ponavljaš, kar sem že jasno povedal.

Če daste Janšo pod komuniste, bom volil Janšo od vseh komunistov.
Če ga daste med lopove, ga bom volil kot najboljšega med lopovi. Naveličan sem že teh slovenskih lažnivih moralistov, ki se delajo poštene, a kradejo in lažejo kolikor se da. Praviš, da nisi takšen. Le zato, ker nisi imel še prilike kaj pokrasti? Lažeš pa itak sam sebi.

Me boš dal pod jajotove vernike? No problem. Vsekakor je to boljše kot biti Kunstljev vernik.

Bi mi zato želel odreči pravico do mojega mišljenja? No problem. Važno, da nas ne pobijate. Delat za ubogo mezdo pa itak moramo za vas.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen