Zasebnost

Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Graje in pohvale

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.242
[Servis] Tema: Graje in pohvale
[#195402] 26.01.08 23:49 · odgovor na: (#195388)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 26.01.2008 23:55
karkoli v zvezi z ignore se lahko popravlja (ce je res karkoli narobe) sele takrat, ko se najde oseba, ki izpolnjuje hkrati vse naslednje pogoje:

- meni, da ima tezave z ignore
- je sposobna natancno opisati, kaj tocno se ji dogaja
- in to na konkretnih ponovljivih primerih
- povrhu je sposobna brati in pisati zasebna sporocila

doslej taksne osebe zal ni bilo.

na podlagi "menpanedelaaaa" in "ja men tud ne dela" se ne da zaceti nic, pa kdorkoli bi ze hotel to urejati.

ce imate morda tezave s kombinacijo ignore + lojtra (ugibam, ne vem), pa se je dobro spomniti, da je lojtra ne-podprta, dela kakor dela. me pa veseli, da se je pojavilo povprasevanje po enem samem nacinu pogleda, da se jo potem vendarle vrze stran.

pisanje komentarjev na en clanek v razlicne forume je posledica tega, da praksa ZELO jasno kaze, da ljudje posamezne teme pac dojemajo v razlicnih kontekstih (to je bila ultra diplomatska formulacija) in temu primerno njihovi odzivi na posamezno temo dejansko spadajo v razlicne forume.

pisanje o tem, kako zelo se kdo ne strinja s tem tekstom, NE bo pomagalo. glej stiri alineje zgoraj.

kdor pa meni, da je njegovo izvajanje v forumu silno pomembno in bosta narod in drzava trpela pomanjkanje, ce ga ne bo (trpljenje je sicer v praksi ponavadi bolj pri avtorjih), pa se lahko obrne tudi na: www.finance.si/oglasevanje.php

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(