Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[0602Krajn]
> [čarli]
> > [vinopivec]
> > > [čarli]
> > > > [vinopivec]
> > > > > [čarli]
> > > > > > [vinopivec]
> > > > > > > [čarli]
> > > > > > > > [vinopivec]
> > > > > > > > Morda bi lahko podvojil dozo.
> > > > > > >
> > > > > > > Ja spet se taprav oglaša:) Vsekakor tebi ni pomoči tudi če početveriš jemanje tega kar pač jemleš;)
> > > > > >
> > > > > > Čarli, poskusi dojeti, da si neprebavljiv, kadar imaš napad, natanko tako kot fibonaci.
> > > > >
> > > > > Ej daj ti poskusi dojeti, da si ti neprebavljiv tako kot npr depresivni;)
> > > > >
> > > > > >Ti z jajotom, on s talibani. Le da zate resno verjamem, da si iskren, imaš pač svoj problem. Never mind.
> > > > >
> > > > > Lej jaz pa mislim, da si ti iskresn s svojim nickom;) Ampak sevda, da to vino zmeraj popiješ v prevelikih dozak kar je evidento pri tvojem pisanju:)
> > > >
> > > >
> > > > Čarli, en ubogi mentalni siromak si. Ne da se mi več.
> > > ševa
> > > Hmm ja kdo je siromak se je za vprašat. Jaz zagotovo nisem;) Za tebe pa ugotavljam, da si v svojem svetu vsevednosti in samovšečnosti. In ti so ponavadi največji siromaki;) Ampak hej tudi taki morate obstajat ne:)
> >
> >
> > Še zadnja, si ne morem pomagati ob tem tvojem novem Herkulovem naporu. Ali se zavedaš, da intelektualni snobizem "obstaja" izključno zavoljo takih, kot si ti?
> >
> > Bi z gotovostjo rekel, da ne...
>
> Snobizem?:) Veš poglej prvo sebe preden sodiš druge. Ampak druge je tako fajn sodit in ocenjevat a ne mister perfect?:) Beda od bede si. Tako kot tist pirh;)

Beda od komunistične bede si ti ! Še vedno verjameš, da bo Janševa vlada odstopila in bo zavladal jugokomunizem. Ampak NE BO !!!
Ej doza očitno popušča. Bom naročil sestram v polju naj ti jo povečajo:)

PS: In ja komuniste imamo že zdaj na vladi;) Npr zpiz2 je tipčen dokaz, saj so se z njimi strinjali tudi pingvini:)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen