Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-104967 sporočil: 1.542
[Odklop] Tema: Treniranje smejalnih mišic :)
[#1894848] 26.11.12 20:30 · odgovor na: (#1894073)
Odgovori   +    3
[velikidrobizek]
Smešne izjave športnikov, novinarjev...
------------------------------------------

George Weah: Vsak dan ne more biti sobota. Tu sta še ponedeljek in torek.

Milan Osterc: Priložnost ob koncu prvega dela sem zapravil, ker se nisem najbolje znašel, ko nisem točno vedel, kje sem.

Steffen Freund: "Nikoli ne bom pozabil, ko mi je trener rekel: 'Pridi,Steffen, in se sleci. Zdaj gre zares!"

Mehmet Scholl: "Na dopust bom najverjetneje odpotoval nekam v južne kraje- na primer v Kanado."

Mario Basler: "To sem mu povedal tudi verbalno.

Udo Lattek: "Igrali so taktično zelo dobro, čeprav brez taktike."

Andreas Moeler: "Moj največji problem je, da sem zelo samokritičen. Včasih tudi do sebe."

Juergen Wegmann: "Najprej nas je zapustila sreča, potem pa je prišla še smola."

Franz Walter jr.: "Klinsmann in jaz sva dober trio. Mislim, kvartet."

Sebastjan Cimerotič: "Rad bi se zahvalil staršem, predvsem mami in očetu."

Marijan Dominko: Živo srebro se vsak dan dvigne čez štirideset stopinj. Zato treniramo zgodaj zjutraj ob sedmih, ko je še prijetno hladno, zgolj osemintrideset stopinj.

Mark Draper: Rad bi igral za italijanski klub, recimo Barcelono.

Sebastijan Cimerotič: Vozili smo reli, kjer mi je največjo konkurenco delal Nastja Čeh, najbolj pa se je trudil Mladen Dabanovič, ampak to je bilo tako, kot da bi z glavo udarjal v zid. Trudil se je in trudil, vendar pač ni rojen za to. Tudi takrat, ko sem odpeljal najslabše med vsemi mojimi vožnjami, se mi ni mogel niti približati! Všeč mi je to, da je vztrajal, žal pa mu ni šlo. Tako kot v eni pretepaški igrici, kjer se je Dabanovič zopet javil za mojega nasprotnika, toda revež je še enkrat več pogorel. Ni našel načina, kako bi me spravil na tla, tako da sem ga za šalo premagoval.

Edin Osmanovič: Bili smo absolutno boljši nasprotnik v polju, priigrali smo si kar nekaj priložnosti, Koper pa nam je dal tri gole brez ene prave priložnosti.

Ronaldo: Normalno je, da kadar dobiš po tekmi v roke dres nasprotnika, da bo ta ves preznojen in smrdeč. Zaradi tega sem bil presenečen, ko sva si dresa zamenjala z Beckhamom, pa sem lahko vohal le parfum.

Kevin Keegan: Nemci imajo le enega igralca, ki je mlajši od 22 let, pa še ta jih ima 23.


BBC: Anglija že tri mesece ni zmagala niti na eni tekmi! Dejstvo, da ni igrala nobene, v tem primeru ni pomembno.

Lawrie McMenemy: Kadar vodiš s 4:0, ne bi smel nikoli izgubiti z 1:7.

Sebastijan Cimerotič: Italijanke niti niso tako dobre, predvsem se znajo urediti. Včasih s kakšno preživiš vso noč; zvečer se ti zdi, da je to ženska tvojih sanj, ko pa jo zjutraj vidiš, se vprašaš: a s to sem bil vso noč.


Vsi so dobri, ampak na tole imam pa pripombo, iz lastne izkušnje:
"Marijan Dominko: Živo srebro se vsak dan dvigne čez štirideset stopinj. Zato treniramo zgodaj zjutraj ob sedmih, ko je še prijetno hladno, zgolj osemintrideset stopinj."

Ko sem bil v vojski, na albanski meji, gori na prelazu nad Skadrom, smo imeli en teden skupaj 47 v senci. Bledlo se nam je. Ko je padlo na 38 stopinj, smo dejansko zadihali in zaživeli.
Se oproščam, da tole omenjam v tem nabolj krasnem forumu od vseh. Ampak brez veze, da jih še drugje morim s tem.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen