Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Prodaja LMLG LJUBLJANSKE MLEKARNE help

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-191393 sporočil: 1.021
[Borza] Tema: Prodaja LMLG LJUBLJANSKE MLEKARNE help
[#1796201] 26.08.12 07:56 · odgovor na: anon-293353 (#1792562)
Odgovori   +    1
[schtef]
> [NICKNAME]
>
> Tema oziroma vprašanje se je začela takole :
> forum.finance.si/?m=...332&single
>
> Ni mi jasno, česa ne razumeš.

Štef: sprašuješ, kako prodati? Odgovor: s tem, da (za teniškega buddya) najdeš kupca. Kje ga najdeš? Na forumu financ ima(š) 2 potencialna, kot pa ugotavljaš, če kličeš na BPHje bodo morda ponekod kupovali za svoj račun (manj verjetno) ali pa bodo morebiti imeli kakšen indikativni bid (bolj verjetno). Verjetno te ne zanima sama tehnična izvedba prodaje.
>
> Hvala za ponudbo. Če mi ti ponujaš 2 €, ti jaz prodam za 1,5 €.

Štef: :) hvala, vidim, da si Štefa vzel povsem resno :) Ker je Štef po naravi dobra duša, ti pove, da bi se cene trenutno, v primeru če ne bo prodaje, lahko gibale na cca dvakratniku štefove inicialne ponudbe, v primeru da bo DBS napraskala dovolj likvidnih sredstev za posojilo zadrugam, pa bi lahko dobil 7, mogoče 8 EUR. Na tujega "stratega" v tej točki Štef ne računa. A kot je Štef že zapisal, čas ne dela v prid lastnikom, pa tudi širša makro-mikro situacija ne.
Ne vem zakaj bi prodal za 2 eura, če dobi tule:drugaborza.com/ za delnico 7,5 eur. A je tako težko vtipkat v google druga borza?. Če se gremo tukaj dražbo, pa jaz ponudim 2,1 eur za delnico.;)Bomo pa tako počasi prišli na 8 eur. :))

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen