Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cepiva: za 30 milijard evrov iluzij

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-19764 sporočil: 161
[Glavni forum] Tema: Cepiva: za 30 milijard evrov iluzij
[#1771488] 27.07.12 13:49 · odgovor na: (#1770467)
Odgovori   +    2
[cink]
> [čarli]
> > [cink]
> > > [čarli]
> > > pa sem cepljenje proti klopnemu meningitisu zavrnil pa čeprav je bilo zastonj. Če ga bom dobil bom pač sam plačal največjo ceno.
> >
> > Boš plačal tudi zdravljenje?
>
> Aha pa smo tak kjer sem vedel, da bo kakšen od "liberalcev" začel s tem:) Ja v bistvu bom sam plačal, ker so bom zdravil sam;) Komprende?
> Daj mi povej, a ti resno misliš, da te cepiva 100% obvarujejo? Kaj pa stranski produkti cepljenja. A bi mi ti plačal, če bi se mi pojavil?
>
> >
> > >In ja cepiva ne delujejo celo življenje, ampak v najboljšem primeru samo 5 let. Pa tega očitno nočeš sploh razumet. Vidiš o tem sem pisal, da se te ne prime;)
> > >
> >
> > A ti je tole muca povedala?
>
> Khm, a torej trdiš, da so cepiva doživljenska?:)

ad 1) ti si boš sam zdravil meningitis? Lepo, lepo...

ad2) največ 5 let je še večja dogma kot pa doživljenska

(glede koristnosti cepljenja pa se mi ne da več razpredati, če si vernik kot margerita in podobni se te ne bo nič primlo, če pa nisi, imaš pa zadosti literature enih in drugih. Kritično presodi argumente ene in druge strani pa ti bo vse jasno. Vsaj povprečno inteligentnemu neobremenjenemu osebku bi moralo biti)

A ti še vedno verjameš, tako kot so verjeli ob uvedbi cepiva proti ošpicam, da je zaščita dosmrtna? Proizvajalci so v to že zdavnaj nehali verjeti. Zdaj navajajo v navodilih, kako dolgo verjamejo, da traja zaščita. Največ do 7 let pridejo in to pri GSK-jevem cepivu proti HPV. Pa še tukaj velja, da je to doba, v kateri še zaznajo protitelesa. Imunologija pa ugotavlja, da protitelesa ne ščitijo. Kaj pa zdaj?
Bo treba malo osvežit podatke.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen