Zasebnost

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: Jim Chanos: "V primerjavi s Kitajsko sta Grčija in španija otročarija"

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[sstanislav]
> [čarli]
> > [sstanislav]
> > > [čarli]
> > > > [sstanislav]
> > > > > [čarli]
> > > > > > [sstanislav]
> > > > > > > [čarli]
> > > > > > > > [mataj]
> > > > > > >
> > > > > > > > Zgoraj povedano je en od razlogov, zakaj rešpektiram Chanosa: Ne ozira se na televizijske kvazistrokovnjake, ampak dela po svoje, po svoji lastni presoji. Ne teoretizira v tri krasne, ampak gre na teren in se o stanju prepriča na svoje lastne oči.
> > > > > > >
> > > > > > > Ampak saj Chanos (tako je sam rekel) ni bil še nikoli na Kitajskem;) Kako potem dela na terenu?:)
> > > > > >
> > > > > > Tako, kot ti, na terenu interneta;)
> > > > >
> > > > > Kh, ja stane ti boš najbolj vedel kakor za vse stvar nda:) Sploh pa ni ti treba it nekam, da veš kakšno je stanje tam. Namreč če hočeš o kakšni državo res spoznati je treba biti vsaj kakšno leto. Pa še to se ti lahko zgodi da imaš o kakšnih stvareh faljeno mnenje. No nekateri imajo faljeno mnenje že o lastni državi kaj šele potem o drugih tujih državah:)
> > > > >
> > > > > PS: T pa se traje drži stran od soli ker preveč zasoljeni možgani ne funkcionirajo več dobro. Ti si živ dokaz za to:)
> > > >
> > > > Čarli, v koliko državah sem preživel po eno leto, se tebi še sanja ne, o soli pa še manj;)
> > >
> > > Ja verjamem, da si najdlje preživel v vzhodni nemčiji, ker posledice so zelo očitne:)))
> >
> > Imel sem samo to srečo, da sem bil prvič tam ob padcu zidu na glavo Karla Marxa ;)
>
> Le kakšna sreče pa je to bila, če pa je več kot očitno, da si tam preživel lep del svojega življenja:)

Si pozabil, kaj je padel berlinski zid?
Khm, tvoje stanje se očitno še poslabšuje pri tej vročini ker niti ne znaš več brati:)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(