Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Lahovnik: Janković nima možnosti za zmago

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-8475 sporočil: 219
Zadnja sprememba: anon-8475 14.10.2011 08:55
Matej, narobe. Zoki je ultra-desničar, ampak našim revolucionarnim narodnim herojem se gladko j... za to. Važno je samo to, da bodo oni in njihovi sateliti obdržali 'pošteno' priborene privilegije in 'prigaran' kapital, katerega so si 'priborili' v tem obdobju najbolj surove prvotne akumulacije. V resnici pri nas jaz sploh ne vidim levice. Saj lahko jasno vidimo kako se je celo etablirani levak Borut priklanjal potrebam in idejam plenilskega kapitala. Lastniki malih in srednjih podjetij, kateri so položili na tnalo lastna jajca in uspeli, pa se otepajo pred plenilsko državo in bežijo v tujino.
Edino upanje polagam v ljudi izven usmrajene Ljubljane kjer je večini ljudi oči prerasla politižna žmurka. Kot rojen ljubljančan, kjer živim že celo življenje, enostavno ne razumem naivnosti in neumnosti mojih someščanov, ki za suho zlato kupujejo kleptomanovkovičevo poceni demagogijo. Rešite nas, čistokrvne močvirnike, in ga pošljite na smetišče zgodovine.
Se pa nečesa močno bojim. V navezi z mafijskim kapitalom, je v državi z 2 mio. prebivalcev, od katerih seveda ne volijo vsi, čisto mogoče sfejkati volitve. Ne bi se začudil, če se to v belem mestu na zadnjih županskih volitvah ni že zgodilo. Na to možnost do sedaj ni še nobeden opozoril.
In dalje. Kot svežo izbiro na političnem meniju vidim Viranta. Kako dela je po mojem že pokazal. V času njegovega ministrovanja so se spremembe v javni upravi hitro opazile, ssedaj pa je padlo bolj ali manj na staro (neprijaznost, aroganca, pošiljanje od vrat do vrat...). Virant, imaš moj glas in upam, da zbereš vsaj 15% in boš lahko resen igralec v naslednjem mandatu.
LP

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen