Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Vaša mnenja?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-8705 sporočil: 746
[Nepremičnine] Tema: Vaša mnenja?
[#1332952] 25.08.11 14:51 · odgovor na: anon-263458 (#1332460)
Odgovori   +    1
Moje mnenje: Si misliš ustvariti družino z dvema otrokoma? Kupi raje štirisobno stanovanje z več kvadrature s kakšno večjo shrambo, četudi stane več. Čem to res ni možno, potem pač 3 sobno. Ostalo:
Parkirišč ni in jih ne bo. Cena parkirnega mesta v novogradnjah je nekje 13-14.000 EUR. Se pravi za dve parkirni mesti še okoli 26.000 EUR.
Prenova 7.000 EUR kopalnica
15.000 ostalo (pohištvo po meri in višji srednji razred naprav)
+ verjetno kakšni radiatorji za zamenjat, kakšna protivlomna vrata, morda nov parket ali kak laminat, kakšno beljenje oz barvanje sten, luči + 5000 EUR

To pomeni, da je dejanska cena tega stanovanja skoraj 200.000 EUR. Za tak denar bi po mojem dobil par let staro stanovanje s parkirnimi mesti... na boljši lokaciji. Lokacija Savsko naselje je zame na nivoju Dravelj al pa BS3. Je blizu mesta, ampak soseska je kriminalna, glasna, šole polne drog itd... Imaš Šentvid in Črnuče ceneje, malo dlje, ampak soseske podbne. V isti soseski (Savlje) imaš za 20.000 eur dražje stanovanje, pa ima 20 kvadratov več itd...

Za to stanovanje bi jaz dal nekje 120.000 MAX, ampak ker je Savsko ne bi kupil... Drgač mislim, da b ga mogu stisnt na ene 125.000 EUR... Pa da lohk recimo ostane še dva mesca notr al pa kej takega...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen