Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Reciklaža: Andrej Bajuk

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-46228 sporočil: 139
[Glavni forum] Tema: Reciklaža: Andrej Bajuk
[#1264131] 23.06.11 18:16 · odgovor na: anon-178479 (#1264069)
Odgovori   +    4
[Aleister]
> [xpeter]
> > [jacktop]
> > Mene bolj zanima kdo je tisti famozni Bajukov "dolgoročni" prijatelj, pardon vlagatelj s Kajmanskih otokov, ki mu je Bajuk prodal paket. Kot vemo je po enem tednu vse prodal po okoli 35 in spizdil neznano. In če ti take, recimo dogovorejene kraje, povzdiguješ v carska dejanja, potem si povedal tudi vs o sebi.
>
> VAAAV, nekdo se celo spomni ene izmed Bajukovih cvetk. Bravo za dolgoročnejši spomin.
> Ni se govorilo o prijateljih, se je pa govorilo o najprimernejših dolgoročnih vlagateljih. Poleg vsega, je edina in najboljša vodilna politična elita izbirala komu se bodo prodali večji paketi na novo izdanih delnic in kdo so najbolj primerni dolgoročni investitorji. Ljudstvu so bile seveda ponujene drobtinice z namenom, da se lahko reče "vsi smo imeli možnost sodelovati".Končna zgodba pa je takšna kot je, za večino vse čisto. Ne dvomim, da boš zaradi vernikov zagotovo dobil še kakšen minus. Od mene velik plus tebi.

Končna zgodba je večmilijardni puf Pahorjeve vlade, ki skozi NLB in NKB šenkavajo kredite svojim vernikom, vračali jih bodo pa davkoplačevalci. Zato je delnica teh bank ničvredna, ne pa zaradi Bajuka. Ti pa forumu pisariš sovražnosti proti Bajuku zato, ker take stvari podpiraš.
V njegovem času so ustvarjali pogoje za to kar imamo danes. Kar trenutno spremljaš so le posledice, ki jih le še dodatno in ekspresno poslabšujejo. Vendar prispevek je o Bajuku. Proti njemu nimam nič, zaradi mene, če bi bil made in China, sem pa absolutno proti njegovemu delu in izigravanju, ki si ga je privoščil z dream timom.
Razlika je edino ta, da Bajukovo delo lahko pohvalijo le njegovi pajdaši medtem, ko Križaničevo delo še njegovi ne. Kot državljan Slovenije pa se lahko samo "križam".

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen