Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

philips sporočil: 6.715
[Glavni forum] Tema: Janković nad dnevne migrante s parkirninami
[#1263365] 23.06.11 12:14 · odgovor na: (#1263356)
Odgovori   +    0
[gsavli]
Še ena misel.

Sem se poskušal spomnit, katero mesto je, recimo zaradi naravnih danosti oz. nedanosti zajebano za parkirat in za mestni promet, pa da je vse skupaj še bolj zajebano kot v Lj.

In, nekaj cajta se nisem mogel nič spomnit, no potem pa bumf, evo, mesto v katerem sem bl z avtom doslej sicer le enkrat, drugače pa ene desetkrat in ga kar dobro poznam. Benetke!

Benetke torej. Celoten cestni promet izgnan iz mesta, tako kot bo to po idejah Jankovića kmalu tudi v Lj. Brezvezen in počasen mestni prevoz (in tudi krepko dražji kot v Lj), parkiranje urejeno le na obronku mesta.

Ampak, ampak. Stane pa za cel dan toliko, kot me stane parkiranje v garažni hiši jankovićevega prjatla ob UKC (primerljivo daleč od centra mesta, če greš peš) za čas enega šihta - to je 20 EUR.

Je pa to, poleg Lj, najbolj zajebano mesto glede režima prevoza poleg Lj, kar se jih zdaj spomnim.
Če te zanima večje stanovanje 2 minuti od UKC je eno na prodaj. Drugače pa pač plačuj parkirnino in se vozi. Ali pa najdi delodajalca, ki ti da še parkirno mesto.

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(