3 ure
Kitajski vlaki so prispeli v Luko Koper, po Srbiji bodo vozili 200 na uro
3 ure
Najbolj brani članki danes
4 ure
Nemci so lani izvozili približno dvakrat več avtov kot so jih uvozili, največ so jih prodali Kitajcem
7 ur
Od polnoči nižje cene goriv, najbolj se bosta pocenila dizel in kurilno olje
7 ur
Stanovanjska posojila: katera banka vam zdaj ponuja najnižjo fiksno obrestno mero
8 ur
Razpisanih je pet milijonov evrov za namakalne sisteme
8 ur
Zakaj minister Bojan Kumer nima moči, da bi prestavil zaračunavanje omrežnine po novem 3
9 ur
Misterij donosnosti pokojninskih skladov 3
10 ur
NASVET Kaj morate storiti do 1. julija, da bo Googlova analitika še naprej delala brez težav
11 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
11 ur
Vlaki SŽ vozijo iz Ljubljane v Gradec in iz Ljubljane v Beljak
11 ur
Dobre novice o finančni stabilnosti: kaj pa lahko skrbi banke, njihove delničarje, politike in ljudi?
12 ur
Peking gradi plavajoče jedrske reaktorje za napajanje vojaških baz v Južnokitajskem morju
12 ur
Kako poteka Woodstock kapitalistov Warrena Buffetta
12 ur
Zasebna omrežja 5G kot gonilo razvoja pametne industrije
12 ur
Utrip iz Gornje Radgone
15 ur
Kolumna o vinu: Kaj čaka modro frankinjo v Sloveniji?
15 ur
Kaj prinaša digitalna avtocesta, s katero smo se po besedah predstavnika Darsa uvrstili v vrh Evrope 4
16 ur
Spremembe v delovnih okoljih: kako digitalizirati fleksibilne oblike dela (Oglas)
20 ur
Vloge gospodinjstev februarja krepko navzdol, »krive« so ljudske obveznice

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ali lahko sodobna ekonomija deluje etično?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.928
Zadnja sprememba: najobj 23.06.2011 11:07
[peterfrankl]
Hvala za vprašanje.
Se mi zdi, da Šrot ni pisal za Finance. Morda se motim, a zdi se mi, da ne, lahko preverim. Gremo naprej: meni se ne zdi prav, da se obregnete ob to, da so Finance dale Marku Kryžanowskemu možnost, da objavi svoj tekst. Dekleta in fantje, smo pač odprt časopis, vsi natančno vedo, kdo je Marko Kryžanowski, je razkrito. Ali želite, da uredniki nismo odprti, da smo upravitelji klubov ekskluzivizma? Ko je bi M.K. predsednik uprave Petrola, smo mu namenili mnogo kritičnih tekstov - v času, ko so ga drugi predvsem hvalili in se ga bali. Verjemite mi, da to ni bilo enostavno delo. Danes mu damo možnost, da kaj objavi. Pa tudi prej bi mu jo. Ni fer, da nas pozivate k cenzuri, pustite nam malo demokracije, spoštovani udeleženci demokratičnega foruma.
Vsem lep pozdrav,
Peter Frankl

... eh, pa saj jaz sploh nisam nikogar pozival cenzuri ampak ravno nasprotno ... jaz sem zgoraj napisal, da za uravnoteženje našega medijskega prostora predlagam, da namesto Boškota Hilda Tovšak nekaj napiše o odgovornosti managerjev do delavcev ...

... ja, in verjamem, da vaše delo ni enostavno ... khmm, še več ... verjamem, da je vaše delo težko, sploh ko morate poslušati ali brati komentarje zgroženih bralcev tistih člankov, kjer "kurve o poštenju" ...

... aja, če sem iskren, se jaz tudi ne spomnim, če je Boško v Finance one dni pisal sam ali pa so za njega pisali njegovi piarovci ali odvetniki ... no, pa saj to niti ni tako pomembno, ker sem Boškota zgoraj uporabil (zlorabil) samo za to, da sem lahko še Hildo zraven privlekel, ker ima ona tudi pravico, da kaj objavi, a ne ? ...


P.S.: sorry, ampak tukaj pač ne morem brez cinizma ... eh, pa ne se sekirat, ker sem sam itak samo en takšen anonimni forumski begavček, na katerega mnenje se res ni treba preveč ozirat ... ja, in Vam tudi lep pozdrav ...

... aja, pa lep pozdrav tudi totemu pizdeku tukaj nad mano, se razume ... khmm, ker on je stručko za logiko, ki gre nekako takole ... pizdek pije vodo, pa osel tudi pije vodo ... alzo, pizdek je osel ... no, sicer taka logika praviloma ne pije vode, ampak pizdek je pač izjema, ki potrjuje pravilo ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen