Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-124452 sporočil: 6.934
[Glavni forum] Tema: Janković nad dnevne migrante s parkirninami
[#1261759] 22.06.11 09:45 · odgovor na: (#1261438)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-124452 22.06.2011 09:53
[denac]
> [yuslocan]
> Še dobro se spomnim kakšna štala je bila na cesti pri Komuni v času Simčičeve in Vike.
>
> Zoran dela red in to se vidi od daleč.
>
> In mu dam za prav. V centru je Ljubljana danes videti urejena in pospravljena.
>
> Da ne omenjam vrtičkarje in cegansko šaro na občinskih površinah pred parimi leti, katero je Zoran neusmiljeno odpravil.
>
> Temu se reče "vidni rezultati".

Dokler Ljubljana nima doteranega javnega prevoza in to na elektriko, tvoj miljeni Zoki ni naredil nič. V mestu je prvo javni prevoz, potem pa vse ostalo.
Neupravičeno je kriviti ZJ, da Ljubljana nima električnega javnega prevoza. Kot bi mu očitali: da v Ljubljani ni metroja, kriv je Janković, ker ga ni naredil.

Električni javni prevoz je projekt za celo Slovenijo in ne za "osiromašeno" Ljubljano.

Električnega javnega prevoza ZJ ni nikdar obljubljal.

Izpolnil je najprej predvolilne obljube, ki jih ni bilo malo in zaradi katerih je dobil mandat.

In tudi drži, da je naredil VELIKO DOBREGA ZA LJUBLJANO.

ZJ je moj "omiljeni" samo zato, ker ga po tem forumu pljuvajo iz drugih, prikritih, političnih razlogov. To počnejo predvsem politični agitprop aktivisti Ivana Janše. Zoran Janković je moj "omiljeni" tudi zato, ker ga je Ivan Janša neupravičeno zamenjal s položaja v Mercatorju. In si je od dobrega gospodarstvenika nakopal hudega političnega nasprotnika, ki ga danes dobro hebe.

Drugače nimam pomislekov da javno napišem, da je Zoran Janković prikriti tajkun in baraba, ki izkoristi vsako priložnost, da sebi in svojim, nagrabi denarja kolikor se le da. To počne bolj z občutkom, kot drugi tajkuni Slovenije, (Bavčar, Šrot, Zidar, Janša) zato mu s težavo dokažejo karkoli. Ampak tudi to drži, da ves čas hodi po robu zakona.

Raje bi videl, da njegovo delo enako uspešno opravlja bolj pošten župan, ne gleda na priimek ali politično barvo.

Zaradi mene bi to lahko bil tudi "pošten Ivan Janša".

Ampak, na žalost, ta je v resnici še veliko manj pošten od Zorana Jankovića.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen