Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-252420 sporočil: 2.086
[ANONIMNI12]
> [lenninmccarthy]
> men se jebe,mam invalidsko,sam tole je navadn odiranje voznikov ki so odrti čist povsod..tole obiranje bi moral zakonsko omejit.....
> in enosmerne..pa to je za popizdit!

gledas samo iz plasti ugodja.
Prvic v EU mamo skor najmanj uporabe javnega prometa. Ne vem zakaj bi se moral po Ljubljani voziti z osebnim vozilom. Ce se ces - placaj.
Promet oz kolicina prometa dviguje kolicino strupenih delcev v zraku, ki ga vsi dihamo, zato je logicno omejevanje le tega.
Enosmerne ulice imajo po vseh vecjih mestih, pri nas jih je pa mnogo premalo, potem pa folk parkira po plocnikih, da moram z vozickom potem po cesti hoditi, kjer veselo avtomobili divjajo krepko preko 30 kot je omejitev v strnjenih naseljih. Enosmerne bodo zožile ceste in vozniki bodo zato vozili pocasneje, plocniki pa bodo ostali prosti za pesce - z eno besedo HVALA BOGU
plačam!20%(!!!!!) pri nakupu vozila,potem še motorni davek(wtf???),registracija,več kot 100% dajatev pri bencinu,zavarovanje,servisi(zopet ddv),pa dej ti mal to seštej...torej ne ti men plačaj,ok?

kaj je lublana posebnga?če se loh peljem po rakitni,dupleku in parkiram,ka je lublana posebnga?

pa ne mi o strupenih delcih,ok?povsod so strupi,tud v neokrnjeni naravi,sam da so tam naravni..pejt tja živet če so ti naravni bolj pri srcu..

parkiranje po pločnikih je stvar redarjev,ne pa enosmernih ulic,sem prevečkrat šel na cesto z vožičkom in se skor stepu z idioti ko sem jih okurcu,ker sikajo nazaj,ja?

in tamle na kodelovem...ja,zdej k so enosmerne je prebivalstvo kar polplavilo pločnike...jaoooo

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen