Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor, vstali smo, odidite!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178479 sporočil: 18.832
[Glavni forum] Tema: Pahor, vstali smo, odidite!
[#1182475] 20.04.11 09:10 · odgovor na: anon-247265 (#1177445)
Odgovori   +    2
[vexy77]
> [Aleister]
> Pahor je samo predstavnik svojih volivcev. Tako kot je on hinavski, taki so tudi njegovi zvesti podaniki in volivci. Nastopal in glumil budalo je že prej, vsi so ga videli nastopati, tudi Rado Pezdir ga je imel priložnost gledati, videti in razumeti. Govoril je neumnosti ob volnih predstavitvah. Pojma ni imel o vodenju države, kljub temu da je bil v politki že celo življenje. Pa vendar je pri slovenskih budalah uspel. On je samo prikaz nivoja naših volivcev. Tak kot je on, je večina volivcev Slovenije. Take ljudi ima naše volilno telo rado. Je prijazen na videz, zadaj pa hudobno kadruje Thalerje, Kresalke, Golobiče, Sarkiće, Zalarje, Simone in ostale zajedalce, lopove in kriminalce na najvišja mesta v vladi. To ni naivnost ali neumnost. To je zahrbtnost in pokvarjena najhujša brezobzirnost do vseh, ki trpimo na ta račun.

Kar si zapisala, je zavajanje. Na volitvah 2008 je bila po uradnih podatkih (volitve.gov.si/dz2008/ ) udeležba 63,1% , kar pomeni 1.070.523 volilcev, za SD in Pahorja jih je volilo 320.248 -> od kod trdiš, da je večina volilcev Slovenije takšnih kot je Pahor? Če zamenjaš navedena imena z znanim cvetoberom fac, ki jih gledamo že vse predolgo časa, je tvoj opis premierja še vedno točen... Naša kamarilja je kot kameleon, misliš si da si obkrožila alternativo, v resnici pa gre za derivate bivše KPS.

V demokraciji je vedno tako, da večina volilnega telesa prenaša teror tistih, ki so podprli relativnega zmagovalca... Ali je to Pahor ali Janša ali je to bil Drnovšek, vedno je bilo in bo tudi v prihodnje enako.
Ne razumem s čim si oporekal moji trditvi, da trdiš, da zavajam. Povedal si isto kot jaz z drugimi besedami. Tudi jaz mislim, da je Pahor kameleon. So pač kameleoni volili izmuzljivega kameleona.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen