Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Velike mojstrovine o malem delu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-17378 sporočil: 8.998
[Glavni forum] Tema: Velike mojstrovine o malem delu
[#1165355] 07.04.11 06:56 · odgovor na: anon-180400 (#1161278)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-17378 07.04.2011 07:01
[borut0207]
Jaz sem se danes dokončno odločil, da bom glasoval ZA, ne toliko zato, ker sem tako blazno navdušen nad malim delom, ampak zato, ker:

1) moji pomisleki proti malemu delu niso tako veliki, kot je veliko moje nasprotovanje študentskemu delu
2) zakon sesuva privilegije interesne skupine
3) zakon odpravlja anomalijo na trgu dela
4) zakon končno prinaša neko spremembo, na katere se bomo moral kar lepo navadit, če hočemo, da bi nam kdaj bilo kaj bolje. Ne pa tko kot zdaj, ko večina hoče večjo blaginjo, a tako, da se nič ne spremeni. Ne gre to tko.
5) Zaradi hinavskih jokic, ki jamrajo, da potem pa ne bodo mogli študirat. Zakaj naj bi me to brigalo? Vas ne briga za brezposelne diplomante, ki jim odžirate delovna mesta, mene pa ne briga za vas.

Večina se strinja, da bi bilo potrebno urediti študentsko delo. Način, na kateri naj bi ga uredil ta zakon, pa ne prinaša rešitev, temveč le nove probleme, nove davke, nove administrativne omejitve in zahteve do podjetij. Ta zakon je napisan samo za polnjenje oplenjenega državnega proračuna, zato bom PROTI.

Tisti, ki ste za, ker so vam ukazali iz vaših partijskih central, pa si preberite zakon z vključenimi možgani, spremenili boste mnenje. Razen seveda, če ste med plenilci, ki kradete skupni denar iz proračuna, ker v tem primeru potrebujete nove davke, da boste imeli sploh še kaj ukrasti.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen