Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Iščem dobro nepremičninsko agencijo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-20668 sporočil: 3.976
[Nepremičnine] Tema: Iščem dobro nepremičninsko agencijo
[#1133524] 14.03.11 10:16 · odgovor na: anon-252687 (#1133084)
Odgovori   +    14
[zoli1]
No, tole mi pa ni čisto jasno. Praviš, da naj ceno znižam na 180.000€, gradnja samostojne hiše pa stane cca. 240.000€? Ocena stroška gradnje je po moje realna
Ne prepiraj se z ljudmi ki so ti povedali realno stanje, in ne bluzi s traparijami glede stroškov gradnje - to potencialnega kupca ne zanima niti najmanj. Če ima 240 jurjev, si bo pač zgradil hišo po svojih željah - nekaj podobnega tvoji ponudbi pa bo gledal le, če nima 240 jurjev oziroma jih ima, pa bi rad veliko prišparal..

SIcer pa par krutih dejstev o tvoji nepremičnini:
- lokacija je v najboljšem primeru povprečna - je krepko izven LJ, še do Domžal imaš 5 km
- zraven je avtocesta, ampak ravno ta je zjutraj med najbolj zabasanimi, kolikor slišim vsako jutro stokanje sodelavcev iz tistega konca
- 150 m2 ni neka strašna cifra za hišo, odvisno je tudi od razporeditve; iz tvojih fotk ni videti esa spektakularnega;
- v splošnem iz fotografij ni videti kakega presežka, pač neko precej povrpečno stanovanje

Če potegnemo črto, tole tudi pod razno ni vredno 300 jurjev; boš lahko zelo zadovoljen če dobiš 150.000, kar je pomojem maksimalno.
To pomeni jurja po kvadratu (tista zunanja terasica je pa bolj bonus kot kaj drugega), kar v bistvu sploh ni slabo.
Morda sem napisal celo še preveč...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen