Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: ZVIR: Obrazec zahteve za izplačilo (PDF)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1670 sporočil: 14.712
[Borza] Tema: ZVIR: Obrazec zahteve za izplačilo (PDF)
[#1048544] 04.01.11 20:50 · odgovor na: anon-15342 (#1048508)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-1670 04.01.2011 20:54
[TadejK]
> [Maj]
> Sicer pa pri Brokerjetu tako kot običajno mutijo do amena in, da bom dejansko dobil v roke točke vzajemnega sklada, bo verjetno trajalo ravno do konca tega leta.

Ti si imel ZVIR pri Brokerjetu na skrbniškem računu, ali na svojem lastnem?

PS: Aja, pa še glede odlivov - do 31.12.2010 je bilo izplačanih ca 80000 točk (ca 3.5% vseh točk), gotovine so imeli pa ca 680 k€.
Torej so z gotovino sedaj ravno nekje na ničli.
Je pa najverjetneje največji val prodaj že mimo.

Pri Brokerjetu ne moreš imeti delnice vpisane na svoje ime ampak je vse vpisano na Ecetra.

Ne vem kako se točno reče temu računu ali je to moj račun ali skrbniški-imaš odprt svoj račun na katerem imaš vse papirje, ki jih kupuješ-uradno so pa ti papirji v KDD napisani na Ecetra.

Naj bi bilo pa to vse skupaj varno, ker morajo vsa ta sredstva biti ločena od ostalega premoženja in tudi, če gre vse skupaj v stečaj naj bi dobil čisto vse kar si imel na računu.

Oni dobivajo tudi dividende, ki ti jih potem z nekaj malega provizije nakazujejo na tvoj trgovalni račun.
Tukaj bodo tudi najprej oni dobili točke VS, nato pa bodo nekako morali te točke prepisati na moje ime.

Trenutno so delnice oz. točke še vedno vpisane na mojem Brokerjetovemu računu pod imenom Krekova družba za upravljanje investicijski sklad-število je točno, tržna vrednost pa je 0,00.

Običajno po kakšnem mesecu najdejo neko rešitev za vsak problem.
K njim sem prenesel vse papirje tudi delnico s katero se ne trguje na borzi-nekaj časa so komplicirali, da to ni možno s časoma so pa očitno našli rešitev tudi za to.

Vse skupaj delajo malo bolj po kmečko, tudi trgovalna stran je ena velika žalost ampak provizije so pa že v osnovi vsaj 40% nižje.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen