Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Kaj je FQ in kako deluje?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-235774 sporočil: 815
[Servis] Tema: Kaj je FQ in kako deluje?
[#957372] 14.10.10 19:43 · odgovor na: najobj (#957154)
Odgovori   +    0
[najobj]
... hahaha ...

... čuj, kaj nisi ti bil v svojem prejšnjem življenju na tem forumu štrumfeta ali nekaj takega, potem ko si bil še v enem prej župnik ali nekaj takega ? ...

... khmm, ker takšen izbruh hvalabogu le virtualnega sovraštva zaradi enega ali dveh postov, ki sem si jih izmenjal s tabo, je pa le malo prehudo tudi za mene, ki sem sicer vsega hudega vajen ...

... ja, je pa res, da imam enega takega pacienta v spominu, pa se mi zdaj ne ljubi brskat po forumski zgodovini ... bom pa mogoče kdaj kasneje, če želiš ...



P.S.: svašta pička rodi, samo love neče ...
Kaj bluziš? Kakšna štrumfeta, kakšen župnik? Te muči gestapovitis? Imaš kaj tudi proti župnikom? In kaj imam jaz s tem?

Daj provokator, idi provocirati koga drugega. Tukaj še nikogar nisem užalil, še najmanj pa tebe. Če pa imaš hudo potrebo, s kom se prepirati, najdi si koga sebi podobnega. Še nekaj.

Vzel sem si čas in prebral nekaj tvojih postov. Nekaj ti povem. Eden redkih si, čigar pisanje je zame neprebavljivo. Niti ne zaradi vsebine, ker ti seveda puščam pravico do tvojih prepričanj. Slog je tisti, ki napravi tvoje poste enostavno neberljive. Zmeda, pikice, spet zmeda, zmešnjava... Ob poskusu, skozi tvoje poste razumeti neizzvani napad name, mi je postalo jasno, da si neizživeti asocialnež in tole ne napišem kot žalitev, pač pa kot svoj zaključek.

Sicer pa, če smo že na temi o FQ, pogled na statistiko pove vse. Pri 5000+ postov si na meji vidljivosti, ignorira te pol foruma... Veš kaj, ko in če bom imel jaz kdaj takšno statistiko, bom enostavno rekel - ... eh kurc ... - in odnehal.

Za sedaj pa vsaj od mene ... odjebi ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 957372

Strani: 1

najobj sporočil: 31.922
[Servis] Tema: Kaj je FQ in kako deluje?
[#958057] 15.10.10 11:38 · odgovor na: anon-235774 (#957372)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 15.10.2010 11:43
[PapaStrumpf]
> [najobj]
> ... hahaha ...
>
> ... čuj, kaj nisi ti bil v svojem prejšnjem življenju na tem forumu štrumfeta ali nekaj takega, potem ko si bil še v enem prej župnik ali nekaj takega ? ...
>
> ... khmm, ker takšen izbruh hvalabogu le virtualnega sovraštva zaradi enega ali dveh postov, ki sem si jih izmenjal s tabo, je pa le malo prehudo tudi za mene, ki sem sicer vsega hudega vajen ...
>
> ... ja, je pa res, da imam enega takega pacienta v spominu, pa se mi zdaj ne ljubi brskat po forumski zgodovini ... bom pa mogoče kdaj kasneje, če želiš ...
>
>
>
> P.S.: svašta pička rodi, samo love neče ...

Kaj bluziš? Kakšna štrumfeta, kakšen župnik? Te muči gestapovitis? Imaš kaj tudi proti župnikom? In kaj imam jaz s tem?

Daj provokator, idi provocirati koga drugega. Tukaj še nikogar nisem užalil, še najmanj pa tebe. Če pa imaš hudo potrebo, s kom se prepirati, najdi si koga sebi podobnega. Še nekaj.

Vzel sem si čas in prebral nekaj tvojih postov. Nekaj ti povem. Eden redkih si, čigar pisanje je zame neprebavljivo. Niti ne zaradi vsebine, ker ti seveda puščam pravico do tvojih prepričanj. Slog je tisti, ki napravi tvoje poste enostavno neberljive. Zmeda, pikice, spet zmeda, zmešnjava... Ob poskusu, skozi tvoje poste razumeti neizzvani napad name, mi je postalo jasno, da si neizživeti asocialnež in tole ne napišem kot žalitev, pač pa kot svoj zaključek.

Sicer pa, če smo že na temi o FQ, pogled na statistiko pove vse. Pri 5000+ postov si na meji vidljivosti, ignorira te pol foruma... Veš kaj, ko in če bom imel jaz kdaj takšno statistiko, bom enostavno rekel - ... eh kurc ... - in odnehal.

Za sedaj pa vsaj od mene ... odjebi ...


... OK, majster ... če me že za jezik vlačiš ...


... ni bil župnik, niti ni bila štrumfeta ... khmm, to je bila mina ... hahaha ...


... ja, je bil pa (p)pridigar, kar je pravzaprav isti kurac kot župnik ... in da si malo obudiš spomin, si poglej tole forum.finance.si/?m=...960&single ...

... no, in zdaj si preberi to, kar si napisal zdaj in sem zgoraj boldal ... in potem primerjaj s tistim, s čimer si me z ničemer izzvan naštartal pred dobrim letom ... skoraj dobesedno iste besede si uporabil ... hecno, a ne ? ...

... khmm, če si pa želiš še enkrat prebrati najino celotno dopisovanje iz tistih časov, ko si bil ti še (p)pridigar, preden si ta nick dal izbrisati, pa vtipkaj v iskalnik v polje Avtor objave moj nick, v polje Poišči besedilo pa besedo ppridigar ... pa ne se bat, ker sploh ni dosti, le šest zadetkov ...



... ja, seveda tudi štrumfeta nisi bil, si pa bil kasneje, če se prav spomnim, še KatjaJevsek ali nekaj takega ... ta nick si pa uporabljal v svojem naslednjem forumskem življenju, in sicer takrat, ko si spet z ničemer izzvan naštartal mojega očitno nekdanjega prjatla shamana oziroma Pizdekovega Janeza ...


... le da ti iz tega tvojega življenja lahko prilepim le tole forum.finance.si/?m=...310&single , ker pač takrat s tabo nisem komuniciral, ker se manijakov načeloma izogibam, sploh pa tistih, ki menjavajo spol ... ja, in seveda, tudi ta nick si dal pobrisati ... ne vem, mogoče pa ima iz tega tvojega forumskega življenja shaman kaj za povedati ...



... aja, še to ... sploh se nisem rabil kaj dosti matrati za tole tukaj zgoraj ... imam namreč na sploh zelo dober spomin, tako da si manijake tvoje sorte še posebej dobro zapomnim ... khmm, pa tudi forumski iskalnik glih ni od muh ...


... alzo, majster ? ... še kaj ? ...



P.S.: bi te pa vseeno prosil, da me priporočiš čim večjemu številu svojih forumskih prijateljev, za katere si tako prizadevaš, da to, da je tvoj prijatelj, vsakemu posebej napišeš, naj me ignorirajo ... khmm, mogoče mi bo potem le uspelo doseči enfricov forumski rekord v ignoriranosti ...

Strani: 1