Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jure Janković: »Daj, ubij tega.«

Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

anon-74683 sporočil: 2.063
[#954280] 12.10.10 12:54 · odgovor na: anon-214372 (#954276)
Odgovori   +    2
[naporen]
> [bc123a]
> Ves kaj (zivim v ljubljani, a tu nimam volilne pravice)

Aha, uporabljam mestno infrastrukturo in sploh ostale dobrote mesta, prispevam pa v to vrečo nič. Pa župan mi ne odgovarja čeprav tu živim pravzaprav na črno. Po možnosti pa še vlečem neupravičen neobdavčen prevoz ;)
ee plačilo za uporabo infrastrukture ni vezano na volilno pravico ;)
bc123a sporočil: 48.253
[#954282] 12.10.10 12:55 · odgovor na: anon-232716 (#953420)
Odgovori   +    10
[mira99]
Ne odobravam takšnih groženj, pa vseeno - če bi nekdo toliko gnoja zlival po moji družini, kot ga ta novinar po Jankovićih, ga jaz tudi ne bi bila vesela, če bi se mi "nedolžno in prestrašeno" motal med nogami.
In da novinar provokator pride na zabavo v "nasprotnikov" tabor,
od kdaj je ljubljanski trg strankarski tabor?!?!
anon-221977 sporočil: 53
[#954285] 12.10.10 12:55 · odgovor na: anon-29721 (#953589)
Odgovori   +    2
Ja in kaj boš imela od tega, tudi če se izkaže, da je zanj glasovalo le 10% volilnih upravičencev? Ostali, ki niso šli na volitve, so pač sporočili, da jim je vseeno, kdo bo "glavni", torej niso bili proti Jankoviču. Takšen je pač volilni sistem, ki ga imamo.
anon-25464 sporočil: 2.725
[#954289] 12.10.10 12:56
Odgovori   +    5
no, oglasil se še ni predsednik forumskega kluba usegliharjev

z relativizacijo, da je isto (ob XY priložnosti) storil tudi Janša
anon-25464 sporočil: 2.725
[#954294] 12.10.10 13:00 · odgovor na: anon-74683 (#954280)
Odgovori   +    3
[castro]
> [naporen]
> > [bc123a]
> > Ves kaj (zivim v ljubljani, a tu nimam volilne pravice)
>
> Aha, uporabljam mestno infrastrukturo in sploh ostale dobrote mesta, prispevam pa v to vrečo nič. Pa župan mi ne odgovarja čeprav tu živim pravzaprav na črno. Po možnosti pa še vlečem neupravičen neobdavčen prevoz ;)

ee plačilo za uporabo infrastrukture ni vezano na volilno pravico ;)

Mimogrede ... nestalni rezidenti preko "pahorjevega" darila prestolnici, prestolnico za to ker JE prestolnica, plačujejo ekstra subvencijo ...

... seveda ne za uporabo infrastrukture, ampak samo za razgled na lep beton in granit
anon-25464 sporočil: 2.725
[#954296] 12.10.10 13:01 · odgovor na: bc123a (#954282)
Odgovori   +    8
[bc123a]
> [mira99]
> Ne odobravam takšnih groženj, pa vseeno - če bi nekdo toliko gnoja zlival po moji družini, kot ga ta novinar po Jankovićih, ga jaz tudi ne bi bila vesela, če bi se mi "nedolžno in prestrašeno" motal med nogami.
> In da novinar provokator pride na zabavo v "nasprotnikov" tabor,

od kdaj je ljubljanski trg strankarski tabor?!?!
od 10.10.2010 po 19 uri

... kakšno debilno vprašanje, no
bc123a sporočil: 48.253
[#954297] 12.10.10 13:01 · odgovor na: anon-15715 (#953530)
Odgovori   +    4
[Dudek]
Glede izidov volitev si je obraz ohranilo edino ljudstvo Sostrega.
Ostalo so same SAO Krajine. Vič, Trnovo, Šiška, Rudnik sploh ne zaostajajo dosti za Mostami ( Fužine, Kodeljevo, Štepanjsko ). Tako, da tisti, ki imate polna usta Fužin malo izpopolnite svojo predstavo o tem, kje prebiva/voli golazen. Trnovo 44,68% za listo ZJ
penzionisti. slovenski penzionisti, generacija, ki jo je lepo opisal dob v svojem postu.
anon-25464 sporočil: 2.725
[#954301] 12.10.10 13:02 · odgovor na: anon-15715 (#953530)
Odgovori   +    7
[Dudek]
> [janezpizdek]
> > [bricktop]
> > Beda oblastniška. Lj si očitno zasluži takšen podn.
>
> Volivnih upravičencev: 224.329.
> Za Jankovića glasovalo: 63.947.
>
> Za Jankovića ni glasovalo: 160382
>
> Retorično vprašanje: Če bi na volitve prišli izključno Jankovićevi sorodniki in SAO Krajini Fužine in Črnuče, bi po tem našem sistemu volitve še vedno bile validne in legalne, al ne?

Glede izidov volitev si je obraz ohranilo edino ljudstvo Sostrega.
Ostalo so same SAO Krajine. Vič, Trnovo, Šiška, Rudnik sploh ne zaostajajo dosti za Mostami ( Fužine, Kodeljevo, Štepanjsko ). Tako, da tisti, ki imate polna usta Fužin malo izpopolnite svojo predstavo o tem, kje prebiva/voli golazen. Trnovo 44,68% za listo ZJ ..ha,ha

volitve.gov.si/lv201..._ckvs.html
Sostro je tudi tista soseska, ki je županu rekla hala lepa za Strojane
anon-164017 sporočil: 334
[#954308] 12.10.10 13:08
Odgovori   +    1
Itak se ve, da je zokijev sin neizobražen primitivec in idiot nevzgojeni. Drgač pa glede novinarstva je pa v sloveniji tako: novinarji lahko žalijo in pišejo neresnice, fizične osebe pa tega nesmejo!!!!!!!!!
anon-201467 sporočil: 599
[#954315] 12.10.10 13:11 · odgovor na: anon-25464 (#954301)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: anon-201467 12.10.2010 13:13
[EdiSce]
Sostro je tudi tista soseska, ki je županu rekla hala lepa za Strojan
Sostro je edina KS, kjer ni zmagaj ZJ, mi že dobro vemo zakaj, pa tudi video je bil posnet kako je ZJ delal na našem koncu. Pa da ne bo pomote, v Sostrem je tudi veliko upokojencev, ampak smo prebivalci dovolj zgodaj ugotovili s kom imamo opravka in smo rekli NE.
anon-200324 sporočil: 2.726
[#954323] 12.10.10 13:13
Odgovori   +    9
nekaznovani javni idiotizmi vodilnih, posebaj v času krize, dokazano zgodovinsko vodijo v ekstremne družbene razmere, kot so bile v romuniji (rodbina čausesku), srbiji, hvrvaški (rodbina milošević,tuđman) oziroma čisti fašizem v "levi" obliki (strahovlada elit). Severna koreja (otac i sinovi zajedno nedodirljivi, vsi ostali srečni) je očitno model pravne države RS in ga dokazano branita predvsem LDS ministrstvi? adijo pamet
tupamaros sporočil: 3.720
[#954329] 12.10.10 13:18
Odgovori   +    5
Kakšen foter takšen sin. Prevzetnost in aroganca balkanoidne mafijske družine. Kaj nam pa morejo, morejo.
anon-25464 sporočil: 2.725
[#954335] 12.10.10 13:21 · odgovor na: anon-201467 (#954315)
Odgovori   +    14
[NelaGat]
> [EdiSce]
> Sostro je tudi tista soseska, ki je županu rekla hala lepa za Strojan

Sostro je edina KS, kjer ni zmagaj ZJ, mi že dobro vemo zakaj, pa tudi video je bil posnet kako je ZJ delal na našem koncu. Pa da ne bo pomote, v Sostrem je tudi veliko upokojencev, ampak smo prebivalci dovolj zgodaj ugotovili s kom imamo opravka in smo rekli NE.
Meni se zdi fenomenalno, da je zmagal v spalnih soseskah, kjer jim dnevno dostavljajo položnice za napačno parkiranje, hkrati pa jim skuša nazaj prodati njihova parkirišča.

(Po lastni izkušnji se strinjam z bc-jem in mu pritrjujem, da so ljudje v teh soseskah res take budale, da ne razumejo, zakaj so položnice za odvoz smeti in vodo full višje.)
FIN-439579 sporočil: 4
[#954339] 12.10.10 13:23 · odgovor na: anon-171317 (#953265)
Odgovori   +    0
Sedaj bivšemu? Ga je res pospravil? :)
bc123a sporočil: 48.253
[#954345] 12.10.10 13:24 · odgovor na: anon-214372 (#954276)
Odgovori   +    6
[naporen]
> [bc123a]
> Ves kaj (zivim v ljubljani, a tu nimam volilne pravice)

Aha, uporabljam mestno infrastrukturo in sploh ostale dobrote mesta, prispevam pa v to vrečo nič. Pa župan mi ne odgovarja čeprav tu živim pravzaprav na črno. Po možnosti pa še vlečem neupravičen neobdavčen prevoz ;)
Imam zacasno prebivalisce. Kdo je po tvoje sploh upravicen do bivanja v LJ?
anon-25464 sporočil: 2.725
[#954350] 12.10.10 13:28 · odgovor na: bc123a (#954345)
Odgovori   +    7
[bc123a]
> [naporen]
> > [bc123a]
> > Ves kaj (zivim v ljubljani, a tu nimam volilne pravice)
>
> Aha, uporabljam mestno infrastrukturo in sploh ostale dobrote mesta, prispevam pa v to vrečo nič. Pa župan mi ne odgovarja čeprav tu živim pravzaprav na črno. Po možnosti pa še vlečem neupravičen neobdavčen prevoz ;)

Imam zacasno prebivalisce. Kdo je po tvoje sploh upravicen do bivanja v LJ?
Strojani, ker so v strpni Ljubljani na socializaciji. (Vsaj tako se je pisalo s strani multi-kultijev v času njihove "prisilne" preselitve.)
anon-201467 sporočil: 599
[#954353] 12.10.10 13:29 · odgovor na: anon-25464 (#954335)
Odgovori   +    8
Zadnja sprememba: anon-201467 12.10.2010 13:33
[EdiSce]
Meni se zdi fenomenalno, da je zmagal v spalnih soseskah, kjer jim dnevno dostavljajo položnice za napačno parkiranje, hkrati pa jim skuša nazaj prodati njihova parkirišča.

(Po lastni izkušnji se strinjam z bc-jem in mu pritrjujem, da so ljudje v teh soseskah res take budale, da ne razumejo, zakaj so položnice za odvoz smeti in vodo full višje.)
Tako je, se strinjam. Ljudje vidijo samo stadion in kako je bil Zoki "priden", kdo bo pa zadolževanje plačal, pa sploh ne razmišljajo ali razmišljajo v stilu "Zoki će sve srediti". Sem že včeraj napisala, da prihaja čas streznitve za vse Butalce v raznoraznih oblikah, kot so odplačevanja gromozanskih dolgov, višji davki, vsakodnevne kazni, višje položnice. Žal se to že dogaja in kaže da bo vedno huje. A so ljudje sploh prebrali kaj nas čaka, če kdo ne bo mogel plačati nepremičninskega davka, ki prihaja? Ne vem zakaj se mi zdi kot bi ta Zakon pisal nekdo po naročilu župana? Lp
anon-105466 sporočil: 7.339
[#954370] 12.10.10 13:35 · odgovor na: bc123a (#954345)
Odgovori   +    7
[bc123a]
> [naporen]
> > [bc123a]
> > Ves kaj (zivim v ljubljani, a tu nimam volilne pravice)
>
> Aha, uporabljam mestno infrastrukturo in sploh ostale dobrote mesta, prispevam pa v to vrečo nič. Pa župan mi ne odgovarja čeprav tu živim pravzaprav na črno. Po možnosti pa še vlečem neupravičen neobdavčen prevoz ;)

Imam zacasno prebivalisce. Kdo je po tvoje sploh upravicen do bivanja v LJ?
Samo tisti, ki jih odobri 021K in potrdijo na Ministrstvu za Kulturni nadzor državljanov, Ministrstvu za Stadionske razpise in Ministrstvu za žretje Perutnine.
anon-15715 sporočil: 6.084
[#954373] 12.10.10 13:35 · odgovor na: anon-25464 (#954335)
Odgovori   +    1
[EdiSce]
> [NelaGat]
> > [EdiSce]
> > Sostro je tudi tista soseska, ki je županu rekla hala lepa za Strojan
>
> Sostro je edina KS, kjer ni zmagaj ZJ, mi že dobro vemo zakaj, pa tudi video je bil posnet kako je ZJ delal na našem koncu. Pa da ne bo pomote, v Sostrem je tudi veliko upokojencev, ampak smo prebivalci dovolj zgodaj ugotovili s kom imamo opravka in smo rekli NE.

Meni se zdi fenomenalno, da je zmagal v spalnih soseskah, kjer jim dnevno dostavljajo položnice za napačno parkiranje, hkrati pa jim skuša nazaj prodati njihova parkirišča.

(Po lastni izkušnji se strinjam z bc-jem in mu pritrjujem, da so ljudje v teh soseskah res take budale, da ne razumejo, zakaj so položnice za odvoz smeti in vodo full višje.)
Za višje položnice so krivi upravniki. Prav tako za gromozansko provizijo NLB za tastar trajni nalog, čeprav druge banke to računajo minimalno.
anon-12560 sporočil: 3.563
[#954383] 12.10.10 13:38
Odgovori   +    6
A so se tožilci in policija že kaj zganili? Ali bodo isti noji kot Kos, ki preganja le kurje tatove in politične nasprotnike?
anon-25464 sporočil: 2.725
[#954386] 12.10.10 13:39 · odgovor na: anon-15715 (#954373)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-25464 12.10.2010 13:43
[Dudek]
> [EdiSce]
> > [NelaGat]
> > > [EdiSce]
> > > Sostro je tudi tista soseska, ki je županu rekla hala lepa za Strojan
> >
> > Sostro je edina KS, kjer ni zmagaj ZJ, mi že dobro vemo zakaj, pa tudi video je bil posnet kako je ZJ delal na našem koncu. Pa da ne bo pomote, v Sostrem je tudi veliko upokojencev, ampak smo prebivalci dovolj zgodaj ugotovili s kom imamo opravka in smo rekli NE.
>
> Meni se zdi fenomenalno, da je zmagal v spalnih soseskah, kjer jim dnevno dostavljajo položnice za napačno parkiranje, hkrati pa jim skuša nazaj prodati njihova parkirišča.
>
> (Po lastni izkušnji se strinjam z bc-jem in mu pritrjujem, da so ljudje v teh soseskah res take budale, da ne razumejo, zakaj so položnice za odvoz smeti in vodo full višje.)

Za višje položnice so krivi upravniki. Prav tako za gromozansko provizijo NLB za tastar trajni nalog, čeprav druge banke to računajo minimalno.
Stavba, katere primer poznam, za upravnika nima SPL-a, predsednica nadzornega odbora pa je ena stara zajebanka, ki ima številke v malem prstu in stvari dobro kontrolira. Je pa na tem, da bo zaradi solastnikov, ki vse vejo, čeprav ne pogledajo ničesr, kar se jim pošlje, vse skupaj poslala v tri pm. Trajnik na NLB, sploh pa tastar ... a veš, da se mi ne sanja koliko naj bi to sploh bilo ... sem menjal banko že zdavnaj.
bc123a sporočil: 48.253
[#954388] 12.10.10 13:39 · odgovor na: anon-15715 (#954373)
Odgovori   +    4
[Dudek]
Za višje položnice so krivi upravniki. Prav tako za gromozansko provizijo NLB za tastar trajni nalog, čeprav druge banke to računajo minimalno.
Tako je. V nasi ulici smo se zadnji, ki nismo menjali upravnika, ceprav stare babe (ki niti racunati ne znajo) ze ves cas kricijo, da ga moramo zamenjati, ker francka iz dveh stevilk naprej pa za stroske placa 5 EUR manj kot one.

Needless to say, prvi od blokov, ki je upravnika menjal, se ze pakira nazaj k staremu upravniku, ocitno tudi tam stare babe niso nasle zadoscenja...

sicer pa, dokler so krivi upravniki je se okej, ko bomo krivi mlajsi stanovalci, ali pa nam bodo starci kar naenkrat odredili, da moramo mi lopatati sneg in kositi travo (da bodo stroski nizji) bo pa vojna...
anon-195447 sporočil: 2.753
[#954389] 12.10.10 13:42 · odgovor na: (#953183)
Odgovori   +    9
[dob]
> [1201ZemLj]
> Če ti je ta mladi debilček, ki je že nekajkrat junaško pretepel ženo grozil s smrtjo in te je kaj v hlačah, ga boš počakal v temnem kotu, ga trdo prijel za jajca in ga povprašal, če ve, kako se zapoje visoki C. To, da drugim namiguje, kako naj te fentajo, je lep pokazatelj, kakšen strahopetec je. Tole cviljenje pa zadrži zase ali pa pojdi na najbližjo PP in prijavi.

Ni to dobro.
Strinjamo se, da so balkanske metode tiste, ki jih ne maramo in jim hočemo ubežati. Seveda, iti na komunajzarsko sodišče in pustiti, da te tam še država osramoti, nakar te tvoj odvetnik, ki je študiral na komunajzarskem faksu, še okrade pri honorarju... vse to ni obetavno. Tudi če pravdo dobiš, so načini, da se ti nasprotna stran lepo izogne. Ves sistem je prirejen tako, da se žrtvi posmehuje. Kdor je kdaj imel opravka na sodišču, to že ve.

Marsikdo si je potem mislil, mar bi ga počakal za vogalom z letvo v roki in sam opravil. raje, kot pa da se pravda vleče leta in zgubljam denar.

Vendar se pravni red gradi počasi in ne brez žrtev. Vedno pa z vztrajnostjo in zavestjo, da hočemo pravno državo in ne grožnje z obračunavanjem, ki jim sledijo pretepi v kaki zakotni ulici. Imamo to nesrečo, da komunajzarji gredo prek trupel, da bi obdržali svojo teorijo o tem, kaj pravni red sploh je. Komunajzarja spoznaš po tem, da si javno na televiziji upa trditi, da v Sloveniji imamo pravni red. Zalar je že tak.

Upam si trditi, da če bi kje izbruhnil pravni red, bi ga komunajzarji hitro porezali in vrnili v stare vode. Če kdo pride do pravice po sodni poti, je to prej slučajno kot pa pravilo. Vendar je alternativa temu pobijanje in pohabljanje ljudi po cestah. Ogromno srda so povzročili tisti, ki zdaj držijo vajeti te države v rokah, o tem ne dvomim. Nabira se in bo izbruhnilo na načine, ki jih je težko predvideti. Vendar bo izbruhnilo, še vedno je in tudi tokrat bo. Ta država ni narejena po principih pravne države. Generacije starcev hočejo imeti svoj mir in jih malo boli kurac, kako se bo ta mir zagotavljal. Zaradi njih tudi s pendreki, če bo treba.

Imamo gerontokracijo, ki je hkrati avantgarda; z eno nogo je v grobu, z drugo na bananinem olupku. Jaz jih ne bi podcenjeval, zato ker so nori. Bolj so stari, bolj so nevarni.

Pravni red je naše edino upanje. Če gremo mimo osnovnih principov pravne države, smo vse bližje balkanoidom. Janković in vsa njegova družina so balkanoidi. On se tu ne bo poslovenil, vendar se bojim, da se bodo dobre slovenske lastnosti, kolikor jih je še, preprosto vdale in sprejele nasilje in prevarantstvo za nekaj normalnega.

Jankovićeva reakcija do sina (Ne ga izzivat... danes ga pusti na miru...) je natanko takšna, kot je denimo Stanovnikova ali Kučanova do generacij, ki jih zastopajo. Kučan je ves usran pre upokojenci!!! On je njihov mali pionirček, mali delegatek, ki ve, da bi ga odpihnilo, kot posušen in zdrobljen kravji drek s ceste pred nevihto. V tej deželi vladajo stare generacije ponosnih komunistov, ki prek svojih predstavnikov uveljavljajo svojo norost nad vso deželo. Kučan je samo njihov izvršitelj in se jih boji.

To so tisti, ki se zbirajo na golaževanjih in kričijo svoje grožnje, ko se ga malo napijejo. Ti ljudje ustrahujejo svoje družine doma in vladajo s strahom in grožnjami, da se jim okolje podredi. Okolje zelo dobro ve, kaj bi se zgodilo, če bi se jim kdo postavil po robu. Tega si ne upa niti Janša, kaj šele Kučan, Stanovnik ali Türk.
izdelek mojstra, čestitam!
anon-85243 sporočil: 2
[#954392] 12.10.10 13:43
Odgovori   +    1
V Sloveniji praktično ni časopisa, ki ne bi imel novinarjev - provokatorjev. Pa saj večina slovencev bere SLOVENSKE NOVICE!!
FINANCE naj bi bil resnejši časopis - zadnje čase ga preveva zelo navijaški duh. Nekateri njihovi komentatorji si tega imena ne zaslužijo saj bolj pašejo k mariborskim violam oz. ljubljanskim dragonsom. Ne razumem po katerem KODEKSU je tem novinarjem dovoljeno objavljati žaljive, nedokazljive fakte? Ljubljani in Sloveniji to ne koristi-saj gre vse to v eter.
Današnji forum okoli "prestrašenega neustrašnega novinarja" razpihuje najnižje strasti - upam, da se DIREKTOR ČASNIKA FINANCE, D.O.O. tega zaveda in bo pomanjkanje taktnosti in provokacijsko vsiljivost ustavil. Čemu je namenjeno ?? Opozorilo: po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Finance bodo pomagale pri ugotavljanju identitete avtorjev sporočil, če bodo k temu pozvane s strani pristojnih organov.
Ali ne bi že naredili red v tem pisunstvu ? Objavite imena "hrabrih posameznikov" naj stojijo za svojimi besedami, če so lahko odprli švicarske račune ....
anon-12560 sporočil: 3.563
[#954401] 12.10.10 13:47 · odgovor na: novica (#953047)
Odgovori   +    11
[novica]
> [jerry]
> Grožnja je nedopustna in bi po moje bilo potrebno ukrepati pravno.
>
> Je pa imel župan MOL čisto prav o "hinavcih s Financ". Kako neumni pa morate biti novinarji, da po tem ko vsak dan (upravičeno ali ne) blatite nekoga, pričakujete dober sprejem. Neumenost očitno ne pozna meja.

ta nekdo je izvoljeni politik, ki mora bit sposoben dostojno prenašat kritiko. in nazadnje, ko sem preverjal, je bil mestni trg javni prostor in ne privat parcela voljenega politika, čeprav se nekomu na trenutke zdi, kot da je zoranu janoviću oče kupil to mesto.
novica
Juretu je očka kupil maturo in vse kar je v življenju dosegel.
Zoranu pa je Anton in F21 kupil Mercator in vse kar je dosegel.
bc123a sporočil: 48.253
[#954404] 12.10.10 13:48 · odgovor na: anon-25464 (#954386)
Odgovori   +    2
[EdiSce]
Stavba, katere primer poznam, za upravnika nima SPL-a, predsednica nadzornega odbora pa je ena stara zajebanka, ki ima številke v malem prstu in stvari dobro kontrolira. Je pa na tem, da bo zaradi solastnikov, ki vse vejo, čeprav ne pogledajo ničesr, kar se jim pošlje, vse skupaj poslala v tri pm. Trajnik na NLB, sploh pa tastar ... a veš, da se mi ne sanja koliko naj bi to sploh bilo ... sem menjal banko že zdavnaj.
SPL je svojega denarja vreden, a se vedno ni najslabsi. Ker je tako velika firma imajo vsaj neko razdelitev dela postimano. Najvecji problem je pa tam seveda to, da so del old boys network, kar se pozna na cenah zunanjih izvajalcev, ki jih najemajo (tri ponudbe, pa vse visoke press :). Poleg tega se baje zadnje case dogaja, da prevec radi "ugodijo" pritiskom mestne oblasti in malo nagajajo stanovalcem, ki se znajdejo v sporu z mestom ali mestnimi podrepniki. To zadnje je zame edina motivacija za zamenjavo upravnika, ne 5 EUR razlike na 150 EUR poloznici.
anon-15715 sporočil: 6.084
[#954417] 12.10.10 13:55 · odgovor na: bc123a (#954404)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [EdiSce]
> Stavba, katere primer poznam, za upravnika nima SPL-a, predsednica nadzornega odbora pa je ena stara zajebanka, ki ima številke v malem prstu in stvari dobro kontrolira. Je pa na tem, da bo zaradi solastnikov, ki vse vejo, čeprav ne pogledajo ničesr, kar se jim pošlje, vse skupaj poslala v tri pm. Trajnik na NLB, sploh pa tastar ... a veš, da se mi ne sanja koliko naj bi to sploh bilo ... sem menjal banko že zdavnaj.

SPL je svojega denarja vreden, a se vedno ni najslabsi. Ker je tako velika firma imajo vsaj neko razdelitev dela postimano. Najvecji problem je pa tam seveda to, da so del old boys network, kar se pozna na cenah zunanjih izvajalcev, ki jih najemajo (tri ponudbe, pa vse visoke press :). Poleg tega se baje zadnje case dogaja, da prevec radi "ugodijo" pritiskom mestne oblasti in malo nagajajo stanovalcem, ki se znajdejo v sporu z mestom ali mestnimi podrepniki. To zadnje je zame edina motivacija za zamenjavo upravnika, ne 5 EUR razlike na 150 EUR poloznici.
Vam je SPL uredil, da vam vodeno omrežnino zaračunavajo po številu oseb v bloku ? Da jim ni slučajno ušlo in jo plačujete po tipu glavnega števca ?
anon-28393 sporočil: 3.368
[#954432] 12.10.10 14:01
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-28393 12.10.2010 14:09
*
anon-239837 sporočil: 26
[#954433] 12.10.10 14:01
Odgovori   +    7
micco...ne seri....te verjetno placuje Kucan...Prijatelj je dobil 4 leta zapora zaradi grozenj ...bomo videli kaj bo z Jankovicevim Jurckom...verjetno nic...ker je Kucan boter...zakaj so novinarji provokatorji ce objavi groznjo s smrtjo? Prav je...samo predolgo so cakali...zalega se je tolk razpasla da obvladujejo sodstvo , tozilstvo, policijo...
Gustl sporočil: 13.632
[#954436] 12.10.10 14:02 · odgovor na: anon-28393 (#954432)
Odgovori   +    1
[1014JeLov]
Zakaj je tema o "zaprtju" financ oziroma mafijankotu zaklenjena?
Iz istega razloga, zaradi katerega bi lahko zaprl 3/4 tem:

forum.finance.si/?m=...409&single

Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21