Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Kaj je FQ in kako deluje?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-9939 sporočil: 17.846
[Servis] Tema: Kaj je FQ in kako deluje?
[#945497] 04.10.10 14:33 · odgovor na: (#945482)
Odgovori   +    5
[janezpizdek]
> [0219K21]
> > [janezpizdek]
> > > [0219K21]
> > > > [janezpizdek]
> > > > Koliko dela je tu pri nas v Sloveniji s pohlevnimi zdresiranimi pizdeki, ki so tak silno odvisni od socialnega aplavza. Po mojem imamo na prebivalca največ t.i. "approoval seekerjev". To nam vcepijo že zelo zgodaj, in očitno tega nismo prosti niti na na "forumih za drasle", hehe. "Bravo, Janezek, dobro si povedal". "Tršica, tršica, še mene ste pozabila pohvaliti!". "Dobro Tonček, tudi ti si priden". heheeeeeee!
> > > >
> > > > P.S.
> > > >
> > > > Ljudje božji, dajte že enkrat natrenirati ta kurčev libretto, porkamadona, krucefiks aubiks madona matervola! Če pri priči ne nehate nabijat o pluskih-minuskih, se bom iz tega zbora samoizobčil.
> > > >
> > > > Dajmo: "Boli me kurac za pluske-minuske!". Na tej točki vsi gnusno pljunemo enega mastnega na tla. Ajde zdaj fsi v en glas, ponavljajte refren za mano: "...boli me kurac za pluske-minuske...boli me kurac za pluske-minuske"...raje v bufeti lovim keš pičke, kot kurčeve pluske-minuske,...siks pek čukur priskoči mi fpomoč, da dobim moč da...fakju faktor mi dol bngla...udba disklejmer mi bruhanje...
> > > >
> > > > LP shaman
> > >
> > > Fant, če je kdo tukaj "attention whore" in "approval whore" si to ti.
> >
> > To je pa razvidno iz česa že?
> >
> > LP shaman
>
> Hahaha, navsezadnje tudi iz tvojega "FucQ" faktorja.

Jebote, ti si pa zgleda res na Mensi goljufal. A si ti siguren da so ti rekli da je to Mensa, da ni bil izbor Mister Cvičkarije, alpa kak mesarski "Mr. Mesa", ti si pa razumel "Mensa" namesto "Mesa"?

Pa kako pod milostnimi nebesi in svetim trdostojnim kurcem sem jaz lahko kriv za Gustlnov fakju faktor, ki mi ga njegov The Stroj producira in pripisuje up to G&C discretion, saj jaz niti na to želim, niti ne morem fplivati niti ne vem kako to sploh funkcionira, da bi sploh poznal smer delovanja.

Eni ste res že total fkurcetu. Pa daj Gustle, jarane, da jim že pizdekom razdeli toti moj fakju v enakih deležih, men ga pa fukni na nulo, oz. men ga vsekakor nekak zdrkaj na nulo, da bo enkrat gmah, porkamadona kricefiks aubiks takorekoč. Huhhhh!

LP shaman
Šabane, to ti ravno trdim ves čas, da si pač "attention whore" in "approval whore", da pa je ta tvoj FucQ faktor le objektivno kazalo kako uspešen si pri tem.

Ko ti trdiš, da boš kaj spisal na način "baš me boli za..." si podzavestno pač odvisen od pluskov in minuskov, rezultat tega je, da očitno napišeš bogu in tukajšnjemu ljudstvu všečne pisarije.

Namesto, da ljudstvo poženeš v to, da začno razmišljat in se s teboj tudi kregat (devil's advocate), si se pač sprijaznil s tem, da tuliš v isti rog. Tudi prav, a ne meni jokcat, ko ti nastavim ogledalo, da v tvojem pisanju niti trohice izzivov ni. Le dovtipi, domislice, šege in šale za male budale.

Ajt..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 945497

Strani: 1

anon-193160 sporočil: 1.682
[Servis] Tema: Kaj je FQ in kako deluje?
[#945624] 04.10.10 15:58 · odgovor na: anon-9939 (#945497)
Odgovori   +    1
Tole sicer ni tema, vendar me zanima, kaj pomeni tisti "N" v rumenem polju, ki se je kar naenkrat pojavil pri nekaterih postih?

Strani: 1