Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: Gradimo suženjstvo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Nepremičnine] Tema: Gradimo suženjstvo
[#840013] 15.06.10 10:03 · odgovor na: anon-154083 (#839832)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 15.06.2010 10:05
[jani1974]
Tak odnos je svinjarija, ampak vsi delavci so tukaj prostovoljno in prostovoljno lahko tudi odidejo. Zakaj niso potem v Avstriji, če je tam tako fino?
... čuj, v glavnem prostovoljno tudi odidejo ... seveda potem ko neprostovoljno ne dobijo za svoje delo nič plačano ...



Po moje je glavni problem ta, da si prizadevajo dobiti stalno prebivališče pri nas. Če ne, bi odf*** vsakega norega delodajalca in si poiskali drugega.
... in kaj natančno si bodo po tvojem s tem stalnim prebivališčem pri nas lahko pomagali, ha ? ... da bodo lahko celo za stalno gnili v razpadajočih barakah, ha ? ...



Tako pa ciljano prenašajo vse s predpostavko da "saj ne bo treba tako dolgo", pa bodo njihovi otroci deležni medu in mleka EU...
... in kaj natančno je za tebe ta med in mleko EU, ha ? ... to razkošje, ki ga imajo sedaj, ha ? ...



Da ne govorimo o njihovih sobratih, ti ustanavljajo firme in jih organizirano vozijo v Slovenijo, da sami bogatijo. Če oni sami svoje tako j****, pa se res ni treba nam sekirat...
... se pravi, ker je prasec nekdo drug, ti nimaš nobenih problemov s tem, da si prasec tudi ti, ha ? ... a sem te prav razumel, ha ? ...


... khmm, in po tem, kar ti je v teh nekaj stavkih uspelo tukaj nasrati, sploh ne dvomim, da to tudi si ... prasec, namreč ...



P.S.: ja, pa še razpizdit me ti je uspelo ...