Zasebnost
34 min
Pred žetvijo žita: pridelava pšenice se krči
2 uri
Občina Piran v juniju pripravlja dražbo nepremičnin (Oglas)
2 uri
Razvojni preboj SIJ Acroni: gredo na trg elektropločevin za pogonske motorje e-vozil
2 uri
Inga Beale, nekdanja šefinja Lloyd'sa: Zavarovalnice, zavarujte tveganja, kibernetska in podnebna, ne skrivajte se za državo!
2 uri
ECB je znižala ključne obrestne mere: komu je to v korist, koga udari po denarnici 3
2 uri
Draga Cathie, ti pa res nimaš sreče, 2. del
3 ure
Tivolski lok: Alenka Bratušek po odhodu Uniona jemlje projekt iz predala
3 ure
Viadukt še vedno čaka na 45 milijonov evrov odškodnine od Republike Srbske
4 ure
Slovenski avtotrg v maju – stabilna prodaja osebnih avtov, rast dostavnikov in nov upad za električne
4 ure
Česar vašega najstnika v šoli ne učijo o financah, ga naučimo mi na poletni finančni šoli za najstnike
4 ure
Mlinotest: tudi letos bodo vlagali v posodobitve in modernizacijo
4 ure
Potrjeno: ameriški Robinhood kupil Bitstamp
4 ure
KPK: Korupcijska tveganja pri nesojenem TV šovu »vojak v akciji«
5 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
5 ur
Gorenje: Po prestrukturiranju občutna rast prihodkov in dobička 1
5 ur
Kako postati izvoznik leta 2024
5 ur
Razvoj pametne fasade, ki izpuste ogljikovega dioksida zmanjša do 75 odstotkov
6 ur
Danes so vse oči uprte v Frankfurt, kjer zaseda ECB - že včeraj je obrestne mere znižala Banka Kanade
6 ur
Nova delnica na ljubljanski borzi: Relax gre po reference za partnerje in banke
7 ur
Samo ne Golob 44

Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: iskra avtoelektrika

Strani: 1

anon-92758 sporočil: 2
[#7611] 09.10.06 12:41
Odgovori   +    0
kaj si mislite o teh delnicah?
a bi bil nakup primereh?
hvala za vase mislenje
simy sporočil: 16
[#7780] 10.10.06 10:36 · odgovor na: anon-92758 (#7611)
Odgovori   +    0
simy: o primernosti za nakup/prodajo osenbno ne morem govorit. Je pa po mojem mnenju družba prava poživitev za borzno kotacijo. V tem trenutko bo praktično edino podjetje v BK, ki deluje resnično globalno. Njihova strategija uporabe trgov s poceni delovno silo za proizvodnjo in prodaja izdelkov na zahtevne trge Z Evrope in ZDA daje vsekakor potencialnim vlagateljem na našem trgu priložnost, da kupijo še kakšno drugačno"zgodbo" kot je širitev na trge bivše Juge, kar počne 90% drugih podjetij.

S tega vidika je zame osebno eden večjih dosežkov v zadnjem času, da nam je uspelo družbo uvrstiti v BK.

anon-87 sporočil: 111
[#7828] 10.10.06 14:36 · odgovor na: simy (#7780)
Odgovori   +    0
Osebno ne vidim nobene razlike med "prej" in kasneje".... žal LJSE ni uspel da bi postala glavna balkanska borza, da bi skotirala kako YU podjetje... tako da bog ne daj da se prevzame Krka, ker potem sploh ne bo ničesar več.

samo moje osebno stališče.
simy sporočil: 16
[#7980] 11.10.06 10:27 · odgovor na: anon-87 (#7828)
Odgovori   +    0

ales wrote:
Osebno ne vidim nobene razlike med "prej" in kasneje".... žal LJSE ni uspel da bi postala glavna balkanska borza, da bi skotirala kako YU podjetje... tako da bog ne daj da se prevzame Krka, ker potem sploh ne bo ničesar več.

samo moje osebno stališče.
simy: verjetn ne pričakuješ, da bi se prek foruma o tem pgovarjala..ali pač?

Če se pa spomniš zadnjih pogovorov po goranovi oddaji, boš pa lahko ugotovil, da se zadee premikajo v želeni smeri...je pa zelo očitno, da to ni smer balkana, ki bi si jo ti želel...

..Se pa ne spomnim...kolkr vem, delaš v firmi, ki ima številne naložbe v Jugi, a smo založil kak zahtevek za kotacijo, ki ste ga poslal sem al kako?
anon-89 sporočil: 10.178
[#7982] 11.10.06 10:30 · odgovor na: simy (#7980)
Odgovori   +    0
kako pa je kaj z mojim zahtevkom za badminton?:)
anon-87 sporočil: 111
[#8189] 11.10.06 21:43 · odgovor na: simy (#7980)
Odgovori   +    0
Simon ne bova po forumu...bova raj na piru po novoletni oddaji :)). Samo ti vzameš če kdo kaj napiše česa borza ni naredila osebno, jaz pa bom dejal "da delam v firmi" ni enako jaz & da pač firme nimam namena spreminjat ker je to sizifovo delo... skratka  "I work for  money, if you want a loyalty, get a dog".
anon-12651 sporočil: 13
[#8411] 12.10.06 13:26 · odgovor na: anon-92758 (#7611)
Odgovori   +    0
Prvi dan v prvi kotciji niti enega posla!!!!
SofM sporočil: 150
[#8440] 12.10.06 15:36 · odgovor na: anon-12651 (#8411)
Odgovori   +    0
dddddddd:)

Strani: 1