52 min
Gradnja hitre ceste od priključka Velenje jug do priključka Slovenj Gradec jug na 3. razvojni osi sever (Oglas)
52 min
Hitra rast števila kibernetskih napadov na mobilne telefone – kako jih zaščititi
57 min
Ste izpeljali odličen B2B e-commerce projekt? Prav vas iščemo!
1 ura
Subvencije za energente: podjetja bi lahko še dolgo čakala na polno izplačilo
2 uri
Quercus: S popolnim vinom za žar lahko v nagradni igri osvojite – žar! (Oglas)
2 uri
Vino tedna: Gevrey-chambertin 1er cru 2019, Joseph Drouhin
2 uri
Vinska klet Metlika ima novo blagovno znamko Jurius
4 ure
(Intervju) Saška Rihtaršič, Danfoss: Vsa Evropa bi se lahko ogrevala z odpadno toploto iz industrije 2
7 ur
Škrabec, Petrič in Južna spet slavijo 1
7 ur
Chris Barton, britanski komisar za trgovino: Uporabite nas. Smo odlična odskočna deska do največjih trgov
13 ur
BMW v najdaljšem slovenskem predoru razkril kupejevskega X2 in največjega minija
13 ur
Električni avtobusi, vodikova centrala in polnilnice v Kranju 5
14 ur
Najbolj brani članki danes
15 ur
Kibernetska varnost postaja glavno poslovno tveganje. Zakaj? (PRO)
15 ur
Tako Gruntek raste z dostavo zelenjave od njive do mize
15 ur
JEK 2: jedrska resolucija v državni zbor po hitrem postopku 3
16 ur
Nepremičninska strokovnjaka o dogajanju v Evropi in Sloveniji
17 ur
Kia EV9 je svetovni avto leta 2024, med zmagovalci še BMW 5, volvo EX30, ioniq 5 N in toyota prius 5
18 ur
Henrik Fisker: v službi oblikoval izjemne avtomobile, kot podjetnik pa že drugič pred bankrotom 5
18 ur
V Poljanski dolini protestno zaprli cesto Gorenja vas-Hotavlje

Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Treniranje smejalnih mišic :)

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 55

anon-195618 sporočil: 1.141
[#721531] 22.02.10 00:40 · odgovor na: (#721392)
Odgovori   +    5
'Ajd još jedan za laku noć ....

V času vojne v Bosni gre Mujo po Sarajevu z vrečo moke preko ramena, ko ga sreča Haso.
Pa će Haso:
"Mujo, odakle ti ovo brašno? Jel' nešto švercuješ?"
Mujo:
"Ama jok bre, Unproforcima sam prodao lignje."
Haso:
"Pa odakle ti, bre, lignji usred Sarajeva?"
Mujo:
"Ama nema ih, samo Unproforci ne znaju, da se mi obrezujemo!" .... xexexe
crt sporočil: 27.121
[#722028] 22.02.10 11:57 · odgovor na: anon-195618 (#721531)
Odgovori   +    3
[Xitos]
Mujo:
bre
Haso:
bre
hm :)
anon-15715 sporočil: 6.084
[#722054] 22.02.10 12:08 · odgovor na: crt (#722028)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-15715 22.02.2010 12:08
[crt]
> [Xitos]
> Mujo:
> bre
> Haso:
> bre

hm :)
Nič ti ne uide :))
najobj sporočil: 31.867
[#722176] 22.02.10 13:04 · odgovor na: crt (#722028)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 22.02.2010 13:08
[crt]
> [Xitos]
> Mujo:
> bre
> Haso:
> bre

hm :)

... ma ajde bre ... ono dvoje su u pečalbi na Grbavici ... a Xitos ti je Srbin bre ... jel' tako, Xitose ? ...


P.S.: hahaha ...
najobj sporočil: 31.867
[#722231] 22.02.10 13:24 · odgovor na: anon-195618 (#721531)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: najobj 22.02.2010 13:25
U tramvaju Mujo pokazuje  kartu kontroloru. 

-Gospodine, pa ovo je dječja karta ! 

-E, sad vidite  koliko sam dugo čekao tramvaj ! 

 

Žali se Fata susjedi: 

-Mujo mi je  300 % impotentan. 

-Kako 300 %, jučer si rekla 100. 

-Pao je niz stube,  slomio prste i pregrizao jezik ! 

 

Žali se Mujo  Hasi: 

-Jučer sam došo doma i zateko Fatu u krevetu s  Japancem ! 

-I ?? 

-Što i ? Ništa, otkud ja znam japanski ?! 
anon-195618 sporočil: 1.141
[#722797] 22.02.10 18:42 · odgovor na: crt (#722028)
Odgovori   +    4
Xexexe crt (Jakhel, bre), kako ja to da razumem, kad si tako škrt na rečima, jebote ....
Aaaa jeto računal.NIŠ.ko - admini.STRATOS.key - vič (ama oću reći VIC .... bemti EU-tipkofnicu, koja me uvek zajebava kada hoću sa vis-oko-pred.postavljenima da se pogovarjam)
Torej tisto "Mujo - Haso - bre - hm" je tvoj dopri.NOS totem tematu, krštenom "Treniranje smejalnih mišic" .... A ne da(?) ....
Pa nam reci ti sada da li da se smejemo ili da plačemo, da ne bude opet opomena.:
"Ajde sjašite, to je OFF-TO-PIČ, idite u 3PM na politiku, pa se tamo zajebavajte".... xexexe
Oli si stal v bran tvojem prrrr.JAT.lu novom pizdunu (pardon pizdeku) alias ex-blaženopočivšem šalamunu, koji se od na.TUR.liziranog (je)Bosanca pokušava preleviti u nekog pipipipizdeka Janeza (jebiga, čim spomenem šalamantu, oma mi počne tipkofnica zamuckivati) ....
BTW .... As ti dojel da imaš že dva uvla-kača, ki nemrejo ven iz šama.NOVE riti, pa so se navezali na tebe, misleć da će tako najbolje sačuvati svoje pozi.CIE, te ostati i dalje f riti....
PS
Čuvaj se takvih, koje mi BGD-Balkanci zovemo "podguzne muve" oli "zunzare - govnare"
(ovoga puta su to samo s8t i tamoneki dudek, kojem nick pristaje "ko ata na mamo", ali nije rečeno da se odsada ne nadamo invaziji, pogotovo što je toti pipipipizdek počeo pipipisati viceve o svojem imaginarnom (šta ono beše(?) .... "ko o čemu, baba o uštipcima"
forum.finance.si/?m=...1383&reply
.... A da ga je i Katja Jebišeik zajebo/la i napustio forum po onom bosanskom "jebi pa idi", pa je potom naš "chamonieux" (sha.mona.bre) i sam zbrisao sa FIN-foruma .... Xexexe
Ali ipak on je jedini moj (iako bifši) CYBER-cum, pa neka tako i ostane (kum nije dugme, BGDpress) ....
PPS
Ajde crt, prebaci ove podguzne muve na smetišče među ostale zunzare, pa imaš od mene jednu Gromovaču iz Osečine pri Šapcu (moj projekt)
www.madeinsrbija.com..._p3660.gif
Ama može i Stevan Nemanja, ako ti je gromovača previše jaka za na forum .... Xexexe
anon-195618 sporočil: 1.141
[#722932] 22.02.10 20:43 · odgovor na: najobj (#722176)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: anon-195618 22.02.2010 20:50
Pa dobro najobj .... A nismo se mi jednom već dogovorili da ti ostaneš najobjektivnejši da bi ja potom bio najobjestnejši .... Eeee, prrrrJATl, pa taki, koji ti, kao prijatelj zabije nož u leđa .... pa lepo kaže Narodna pesma.: pa izvadi guju iz potaje (nož iz čizme) ....
Pišeš TI.:
....a Xitos ti je Srbin bre ... jel' tako, Xitose ?
Odgovaram JA.:
Odakle tebi takve ideje(?) .... Gde si TI TO pokupio(?) .... Dam ti tri onakve kao CRTu, ako mi pokažeš na celom istorijatu foruma gde sam ja napisao da sam Srbin .... Jebiga, pa zar su vam Srbi toliko straha u kosti saterali, da ih posvuda viđate, a ako ih nema, vi će te ih već izkonstruisati ....(!)
Moram ti ipak priznati da si prilično hrabar kada si upotrebio izraz "SRBIN", jer je uobičajeno da je na ovom seratorijumu taj izraz anatemisano-bogohulni, pa se zato mora upotrebiti izraz "BALKANAC" (overovljeno za "prave SLO-vence" samo u SLO-aveniji .... Dok ostala Evropa još uvek ide na odmor u "Jugoslaviju") .... Daj infor-miraj se malo ....
PS
Još jednom ponavljam da sam BEOGRAĐANIN, A Beograd nikada nije bio Srbija, samo Jugoslavija (na veliku žalost nekih Shamanoidnih gobezdačev i novopečenih pipipizdekof, koji su iz ćaćinih muda ispali direkt u EU-NATO-SLO-venistan, a zbog funkci-onanistične nepismenosti još to nisu prebrali in doje(d)li ....
BTW .... Beograd ima više stanovnika nego cela Slovenija, a među njima je više od 50.000 Slovenaca, o Kinezima ovog puta ne bih, pa sada ja pitam tebe da li si čuo za termin "Uprava grada Beograda" (city-state Singapore u malem - polovica).... Pitaj Purinolija .... Naravno da je razvoj i kapital još daleko-daleko .... Auuuu, odo ja u politikitu, pa i šire, bogami ....
.... I eto tako u tom jebenom Beogradu, je sin tesarskog radnika postao intelektualac - arhitekta, koji je posle "težačenja" po levosučno-desnosučnom svetu (cinik-press) pokušao da nađe svoj mir na Obali, jer bez vode ne može, pa to ti je ....
A ja sam ti u neku ruku.: "Nachgemachter Slovene" kao što sam i "Nachgemachter Serbe", "Nachgemachter Araber", "Nachgemachter Italiener", "Nachgemachter Rusine, Mađaron", .... Jednom rečju Nachgemachter .... koj kurac još postoji na ovom svetu (Erhard Land press)
PS
Mogu ti samo reći.: Ako Kinezi ovladaju Beogradom, ja ću udicom da vežem oči za uši i tako da postanem "Nachgemachter Kita-ajac" ....
................................................. .....
E jebiga, sada si ti mene navuko na sha.MONA. teren, pa mora forumu da se odužim neKAKIM prigodnim vicem. Pa evo i to ....

Prišli so časi, ko moraš biti zelo pazljiv kako govoriš in izgovarjaš besede na področju bivše SFRJ. Tako pride gost v kavarno na Baščaršiji in reče:
"Jednu kavu, molim."
"Nema kave", odgovori natakar.
"Dobro, onda jednu kafu", ponovi gost.
"Nema ni kafe", spet odgovori natakar.
"Pa dobro, daj onda jednu KAHVU", spet reče gost.
"Pa nema, jeb'o ga ti! Rek'o sam ti več, JER NEMA VODE!!!."
najobj sporočil: 31.867
[#723010] 22.02.10 22:26 · odgovor na: anon-195618 (#722932)
Odgovori   +    3
[Xitos]
Pa dobro najobj .... A nismo se mi jednom već dogovorili da ti ostaneš najobjektivnejši da bi ja potom bio najobjestnejši .... Eeee, prrrrJATl, pa taki, koji ti, kao prijatelj zabije nož u leđa .... pa lepo kaže Narodna pesma.: pa izvadi guju iz potaje (nož iz čizme) ....
Pišeš TI.:
....a Xitos ti je Srbin bre ... jel' tako, Xitose ?
Odgovaram JA.:
Odakle tebi takve ideje(?) .... Gde si TI TO pokupio(?) .... Dam ti tri onakve kao CRTu, ako mi pokažeš na celom istorijatu foruma gde sam ja napisao da sam Srbin .... Jebiga, pa zar su vam Srbi toliko straha u kosti saterali, da ih posvuda viđate, a ako ih nema, vi će te ih već izkonstruisati ....(!)
Moram ti ipak priznati da si prilično hrabar kada si upotrebio izraz "SRBIN", jer je uobičajeno da je na ovom seratorijumu taj izraz anatemisano-bogohulni, pa se zato mora upotrebiti izraz "BALKANAC" (overovljeno za "prave SLO-vence" samo u SLO-aveniji .... Dok ostala Evropa još uvek ide na odmor u "Jugoslaviju") .... Daj infor-miraj se malo ....
PS
Još jednom ponavljam da sam BEOGRAĐANIN, A Beograd nikada nije bio Srbija, samo Jugoslavija (na veliku žalost nekih Shamanoidnih gobezdačev i novopečenih pipipizdekof, koji su iz ćaćinih muda ispali direkt u EU-NATO-SLO-venistan, a zbog funkci-onanistične nepismenosti još to nisu prebrali in doje(d)li ....
BTW .... Beograd ima više stanovnika nego cela Slovenija, a među njima je više od 50.000 Slovenaca, o Kinezima ovog puta ne bih, pa sada ja pitam tebe da li si čuo za termin "Uprava grada Beograda" (city-state Singapore u malem - polovica).... Pitaj Purinolija .... Naravno da je razvoj i kapital još daleko-daleko .... Auuuu, odo ja u politikitu, pa i šire, bogami ....
.... I eto tako u tom jebenom Beogradu, je sin tesarskog radnika postao intelektualac - arhitekta, koji je posle "težačenja" po levosučno-desnosučnom svetu (cinik-press) pokušao da nađe svoj mir na Obali, jer bez vode ne može, pa to ti je ....
A ja sam ti u neku ruku.: "Nachgemachter Slovene" kao što sam i "Nachgemachter Serbe", "Nachgemachter Araber", "Nachgemachter Italiener", "Nachgemachter Rusine, Mađaron", .... Jednom rečju Nachgemachter .... koj kurac još postoji na ovom svetu (Erhard Land press)
PS
Mogu ti samo reći.: Ako Kinezi ovladaju Beogradom, ja ću udicom da vežem oči za uši i tako da postanem "Nachgemachter Kita-ajac" ....
.................................................. ....
E jebiga, sada si ti mene navuko na sha.MONA. teren, pa mora forumu da se odužim neKAKIM prigodnim vicem. Pa evo i to ....

Prišli so časi, ko moraš biti zelo pazljiv kako govoriš in izgovarjaš besede na področju bivše SFRJ. Tako pride gost v kavarno na Baščaršiji in reče:
"Jednu kavu, molim."
"Nema kave", odgovori natakar.
"Dobro, onda jednu kafu", ponovi gost.
"Nema ni kafe", spet odgovori natakar.
"Pa dobro, daj onda jednu KAHVU", spet reče gost.
"Pa nema, jeb'o ga ti! Rek'o sam ti več, JER NEMA VODE!!!."

... hahaha ... ta vic me spominja na enega naduvanega bebota od kelnera v Beogradu (e, baš u tom tvom Beogradu)... in to ne kjerkoli, ampak v takrat ultra super de luxe Hyatt Regency Hotelu ... in ta naduvani bebo od kelnera mi je v zadnjih izdihljajih Juge zavrnil ček, ker on kao ne razume besede tisoč izza neke cifre na čeku ... hahaha ... in potem sem mu jaz pred nosom tisti ček raztrgal in napisal novega ... in bebo naduvani je seveda mislil, da bom namesto tisoč napisal hiljada ... jaz pa sem namesto tisoč napisal tisuća ... hahaha ... da mu samo vidiš faco ... hahaha ... še danes sem spet dobre volje, ko se ga spomnim ... sploh pa, ko se spomnim, kakšen džek sem zato bil pred bejbo, ki je bila z mano ...

... ja, ima svakojakih i u tom tvom Beogradu ... k'o što ih ima bilo gde, jebiga ... bajdevej, me je pa mesto takrat fasciniralo ... pravzaprav edino mesto v Jugi, vse ostalo so bila sela ali pa malo večja sela ... ampak to je bilo pred dvajsetimi leti ...

... aja, zdaj pa še k onemu Srbinu ... Srbin sem napisal z veliko začetnico, kar nekaj pomeni ... in Srbin je zaradi onega "bre" ... in Črta je verjetno tudi tisti "bre" od Mujota in Hasota zmotil ... ker "bre" bi naj menda bilo srbsko in ne bosansko ... zato pa sem jaz napisal, da sta Bosanca Mujo i Haso u pečalbi (= privremenom radu u inostranstvu) na Grbavici, ki je vsaj včasih bila v srbskem delu Capajeba ...

... tako, zdaj sem ti vse lepo razložil, kar sicer naj ne bi bilo dobro za štose ... ampak je še vseeno bolje, kot pa da se sploh ne razumemo ... pa brez zamere ...
anon-195618 sporočil: 1.141
[#723035] 22.02.10 23:00 · odgovor na: (#722037)
Odgovori   +    5
PrijEtelj veliš.... Xexexe
[#32103] 30.12.06 09:27 forum.finance.si/?m=...2103&reply
Vidim da si tut ti "čistokrvni" i da voliš (?) domovino (čigavo že(?))
Ne in si tudi ne želim izvedeti. Pošlji Slovenijo v 3PM in v skladu z objektivistično etiko (racionalnim egoizmom) uresničuj svoje osebne cilje.
BTW .... A ti meni neukome lahko pojasniš koj kurac jeto "bosanski jezik" pa še v JLA (?)
Marš nazaj v OŠ in se na(v)uči kateri jezik se je govoril v JLA, oli vprašaj purinolija, ki je meu "najvišji mogoči čin v JLA" .... Xexexe, bebone zarukani, kdaj si pa ti od tvojeg prJATla kaj takega sploh mogel čut(?) .... Kakšna škoda da v SLO ni več nabora (SSKJ.: nabor = 1. uradni postopek za ugotovitev sposobnosti vojaških obveznikov za vojaško službo) .... Mater, sem se zajebal, pa ti ne bi mogel "pasat" ker si umno nesposoben .... Se opravičujem, xexexe ....
PS
Odkod sisi sposodil oni 3PM (balkanščina, jebote) .... Ako je i od "čistokrvnog", mnogo je ....
Gubi se, bre, sa ovog ozbiljnog temata, i pođi na politiku, da bi se lakše zavuko pipipipizdunu f'rit
pa za sretno pot LP od XIT-Osa in malo po bosansko

Prijateljstvo Muja in Hasa se močno omaja in pride tako daleč, da se spreta.
Mujo se jezen zapre v sobo in ga tri leta ni več nazaj.
Ko se Mujo po treh letih odklene in stopi iz sobe, je huda kri seveda že zdavnaj pomirjena.
Haso(srečen):
"Mujo, kaj si delal tri leta v sobi?!"
Mujo:
"Hja, LEGO kocke sem sestavljal."
Haso:
"Pa tako dolgo?"
Mujo:
"Čuj, jarane, jaz sem že hiter!! Na škatli piše od 5-7 let."
anon-195618 sporočil: 1.141
[#723095] 23.02.10 01:20 · odgovor na: najobj (#723010)
Odgovori   +    5
hehehe, prjatu moj stari (imaš barem >50) pa jel' umeš ti da čitaš (bereš, hehe ....berem grožđe, biram tamnjaniku) shaMONApress....
Lepo sam ti napisao "prebivalcev kot v SLO", pa kada uporediš, ima svega i svačega, samo "pravih" (ne SLO nedo BGD) polako "zmanjkuje", a Beograđani ne mogu imati "čefurje", nego uvežene "seljake" .... xexexe.... a po tim raznim "HAYATima", se nađe svakojakog bašibozuka (TR), a mnogo je odvisno i od toga, kako je tebe tamošnji šef sale ocenio, pa ti je (čuvši da govoriš po slovensko) poslao nekog gegulu da te usluži, jer je po kongresu KPJ Slovenija pala u očima Balkanaca, pa i šire, bogami (sha.mona.preSS) .... Koliko je to zakrvljenje bilo, vidi se iz sledeće anegdote (prilog umesto vica ovog puta)

Slovenačka (SLO) roba je kod Beograđanki bila jako omiljena, tražena i cenjena (Mura, Lisca, Labod, Galeb, Komet, Rašica etc,etc, ), ali....
Pred raspadom Juge, kada je još Jože Smole išao sa Vlakom Bratstva i Jedinstva, u šumadijskoj narodnoj nošnji igrao Šumadijsko kolo i krkao prasetinu sa ražnja, a po povratku u Sloveniju na sva usta pljuvao po svojim gostiteljima, elem, u to vreme je jedna mlađa žena tražila donje rublje (perilo, hlačke) i izabrala najbolje za nju, jedno tuce izazivačkih spodnjih hlačk, dođe na blagajnu da plati i usput zapita prodavačicu čija je to tako lepa proizvodnja, pa kada je čula da je to slovenački proizvod, ostavi na pultu hlačke uz rezignaciju.:
"Hvala vam lepa, ali neka ih nosi Jože Smole" ....
Tada su to bila takva vremena (zaboravilo se, ne spomenulo se) .... A ti si verovatno bio u pogrešno vreme na pogrešnom mestu jer svuda ima Neandertalaca, pa i ovde na FIN-forumu (dokazano) .... Nema ljutiš.!
I dobro si konsta-tiral
... ja, ima svakojakih i u tom tvom Beogradu ...
BTW
Ono "BRE" nije srpski proizvod nego turcizam, udomaćen kod svih naroda koji su bili pod turskim jarmom (Bosna, Srbija, Bugarska, današnja Makedonija) i vidi se u govoru, napr.
"Idi, bre, malo u 3PM" .... Srbija
"A, bre, bratko, kako si ga sakaš" .... Bugarska, Makedonija,
"Di si, bre, Haso tako dugo(?)" .... Znaš i sâm, koji narod je to ....
"Kaleš, bre, Anđo" .... narodna pesma .... i tako dalje i tome slično .... Xexexe
.... A nije to moja krivica da imamo arogantne admine (chef, crt ....) koji prikrivaju svoje neznanje na taj način, da se trpaju ko ....... i na svaki način omalovažavaju forumaše umesto da se prethodno informiraju i nauče nešto više, a ne samo informatiku, etc (ali način zarađivanja svakodnevnog kruha je stvar pojedinca .... A lui la scelta (cinqpress))
Aaa da i tebi pojasnim.: ono BRE je uzrečica koja potencira rečeno ili ono što će se tek reći
Kada kažeš nekome napr.:
"Ajd u pičku materinu." To je onako uzgred, kao konac debate, i nije obavezno ....
"More idi, BRE, u tri pičke materine.!" To je imperativ, jer posle toga samo još batine slede ....
............................................
Auu, bre, ala sam nasrao toliko, da moram jope da dodam jedan vic za laku noć, samo brez BRE-ja, da se crt ne ljuti ....

Par dana nakon Titove smrti dodje Jovanka na njegov grob da malo posjedi. I odjednom začuje Titov glas iz dubine:
"Jovanka, dovedi mi bijelog konja!"
Ona sva isprepadana pobjegne kroz hodnik i naleti na Stanu Dolanca te zapomaga:
"Stane dodji da ovo čuješ!"
I njh dvoje zajedno se primakoše grobu. Uto se Tito ponovo (ovaj put ljutito) oglasi:
"Jovanka, rekao sam bijelog a ne nilskog konja!"
jurijjurij sporočil: 4.944
[#723267] 23.02.10 09:41 · odgovor na: anon-116591 (#707643)
Odgovori   +    5
Njutn laže. Lake padaju brže.
anon-116591 sporočil: 2.641
[#723467] 23.02.10 12:11 · odgovor na: najobj (#716857)
Odgovori   +    13
Angleški humor :

Vojak hodi po celotni dolžini zelo natrpanega vlaka in išče prost sedež vendar je na
edinem prostem sedežu sedel koder (pudl) dobro oblečene Francozinje
srednjih let ...

Tako vojak, truden od bitk, vpraša: "Gospa, a lahko vzamem ta sedež?"

Francozinja samo glasno pihne, in reče tako v zrak, nikomur
specifično, "Američani so tako nesramni. Kaj on ne more videti, da moj
mali Fifi uporablja sedež."

Vojak skomigne z rameni in se še enkrat sprehodi po celotni dolžini
vlaka, vendar je še vedno edini sedež na razpolago tisti na katerem je
sedel pes.

"Prosim, gospa. Smem sesti? Res sem zelo utrujen."

Francozinja, z nosom v zraku, spet pihne, "Ne samo, da ste Američani
nesramni, ste tudi arogantni!"
Tokrat vojak ni rekel niti besede, samo pobral je malega psa, ga vrgel
skozi okno vlaka, in sedel.

Ženska je zacvilila, "Nekdo naj brani mojo čast! Tega Američana je
treba postaviti na svojo mesto!"

Angleški gentleman, ki je sedel v neposredni bližini in je bil priča
celotni epizodi se obrne na vojaka in pravi: "Gospod, vi Američani, se
zdi, da ste nagnjenji k početju napačnih stvari. Držite vilice v
napačni roki, vozite svoje avtomobile na napačni strani ceste. In
zdaj, gospod, se zdi, da ste vrgli napačno kuzlo skozi okno."
najobj sporočil: 31.867
[#723725] 23.02.10 14:50 · odgovor na: anon-195618 (#723095)
Odgovori   +    5
[Xitos]
hehehe, prjatu moj stari (imaš barem >50) pa jel' umeš ti da čitaš (bereš, hehe ....berem grožđe, biram tamnjaniku) shaMONApress....

... e, pa nemam ... al' sam blizu ... znaš, ja sam ti vrlo rano bio puno zajeban ... ko' što kažu ... tako mlad, pa več zajeban ... a uz to i Slovenac ... hahaha ... to za pojasnilo, če si slučajno sešteval moja leta iz Beograda ob koncu Juge ...

Lepo sam ti napisao "prebivalcev kot v SLO", pa kada uporediš, ima svega i svačega, samo "pravih" (ne SLO nedo BGD) polako "zmanjkuje", a Beograđani ne mogu imati "čefurje", nego uvežene "seljake" .... xexexe.... a po tim raznim "HAYATima", se nađe svakojakog bašibozuka (TR), a mnogo je odvisno i od toga, kako je tebe tamošnji šef sale ocenio, pa ti je (čuvši da govoriš po slovensko) poslao nekog gegulu da te usluži, jer je po kongresu KPJ Slovenija pala u očima Balkanaca, pa i šire, bogami (sha.mona.preSS) .... Koliko je to zakrvljenje bilo, vidi se iz sledeće anegdote (prilog umesto vica ovog puta)

Slovenačka (SLO) roba je kod Beograđanki bila jako omiljena, tražena i cenjena (Mura, Lisca, Labod, Galeb, Komet, Rašica etc,etc, ), ali....
Pred raspadom Juge, kada je još Jože Smole išao sa Vlakom Bratstva i Jedinstva, u šumadijskoj narodnoj nošnji igrao Šumadijsko kolo i krkao prasetinu sa ražnja, a po povratku u Sloveniju na sva usta pljuvao po svojim gostiteljima, elem, u to vreme je jedna mlađa žena tražila donje rublje (perilo, hlačke) i izabrala najbolje za nju, jedno tuce izazivačkih spodnjih hlačk, dođe na blagajnu da plati i usput zapita prodavačicu čija je to tako lepa proizvodnja, pa kada je čula da je to slovenački proizvod, ostavi na pultu hlačke uz rezignaciju.:
"Hvala vam lepa, ali neka ih nosi Jože Smole" ....
Tada su to bila takva vremena (zaboravilo se, ne spomenulo se) .... A ti si verovatno bio u pogrešno vreme na pogrešnom mestu jer svuda ima Neandertalaca, pa i ovde na FIN-forumu (dokazano) .... Nema ljutiš.!
I dobro si konsta-tiral
> ... ja, ima svakojakih i u tom tvom Beogradu ...

BTW
Ono "BRE" nije srpski proizvod nego turcizam, udomaćen kod svih naroda koji su bili pod turskim jarmom (Bosna, Srbija, Bugarska, današnja Makedonija) i vidi se u govoru, napr.
"Idi, bre, malo u 3PM" .... Srbija
"A, bre, bratko, kako si ga sakaš" .... Bugarska, Makedonija,
"Di si, bre, Haso tako dugo(?)" .... Znaš i sâm, koji narod je to ....
"Kaleš, bre, Anđo" .... narodna pesma .... i tako dalje i tome slično .... Xexexe
.... A nije to moja krivica da imamo arogantne admine (chef, crt ....) koji prikrivaju svoje neznanje na taj način, da se trpaju ko ....... i na svaki način omalovažavaju forumaše umesto da se prethodno informiraju i nauče nešto više, a ne samo informatiku, etc (ali način zarađivanja svakodnevnog kruha je stvar pojedinca .... A lui la scelta (cinqpress))
Aaa da i tebi pojasnim.: ono BRE je uzrečica koja potencira rečeno ili ono što će se tek reći
Kada kažeš nekome napr.:
"Ajd u pičku materinu." To je onako uzgred, kao konac debate, i nije obavezno ....
"More idi, BRE, u tri pičke materine.!" To je imperativ, jer posle toga samo još batine slede ....
............................................
Auu, bre, ala sam nasrao toliko, da moram jope da dodam jedan vic za laku noć, samo brez BRE-ja, da se crt ne ljuti ....

Par dana nakon Titove smrti dodje Jovanka na njegov grob da malo posjedi. I odjednom začuje Titov glas iz dubine:
"Jovanka, dovedi mi bijelog konja!"
Ona sva isprepadana pobjegne kroz hodnik i naleti na Stanu Dolanca te zapomaga:
"Stane dodji da ovo čuješ!"
I njh dvoje zajedno se primakoše grobu. Uto se Tito ponovo (ovaj put ljutito) oglasi:
"Jovanka, rekao sam bijelog a ne nilskog konja!"

... pa še nekaj za dobro voljo ...



Pita prolaznik policajca: 

-Oprostite, gdje je pošta ? 

Policajac će ponosno: 

-To znam ! Pitaj me nešto teže ! 




Razgovaraju dva umirovljenika o onim stvarima. Prvi će: 

-Mene služi kao današnja omladina. 

-Kako to ? 

-Pa lijepo. Ja mu nađem posao, a on neće. 

 

 

Radio Crnogorac kao grobar i već treći dan napustio posao. 

-Pa zašto si već dao otkaz ? - upita ga žena. 

-Svi leže, a ja jedini da radim ? E, pa neću ! 
anon-129959 sporočil: 13.643
[#723805] 23.02.10 15:28 · odgovor na: najobj (#723725)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-129959 23.02.2010 15:32
ne žali po domnevno nepotrebnem ljudi okoli sebe !! _ _ _ _ tudi pri "nas" se bodo kriminalisti jebaje pričeli primerno & ustrezno izobraževati ! _ _ _ _ "FBI" jim bo jebaje plačal večerne šole & dopolnilne programe, kjer se bodo (na)učili katere specifične eksperte za posamezne kriminalne primere morajo angažirati, da bodo kriminalci lahko obsojeni, ali tako nekak, semizdi ?! _ _ _ _
anon-195618 sporočil: 1.141
[#723889] 23.02.10 16:24 · odgovor na: anon-129959 (#723805)
Odgovori   +    6
E pa dobro .... a kude ti je tunaka VIC, bre(?), .... jeb'ote onija dup-Lee-jurij (jurijjurij) koj' ti ga promaši i temat, i povezuvanje, a verovatno i drža-VO .... xexexe, nema ljutiš, USI GLIH a ne da(?)
LP od de-de (deder jovo-nanovo)
I zaošto si gu moram ja vo veki vekov da vi popunjavam vašija rupate sas tija vi-cevi, bre, .... A (?)
Za toa, jerbo smo drug.arite sakam da ti pomognam i zaradi toa će te izvadim sas eden ster(e/a).O'tipan VIC (star, ama dobro očuvan).... Xexexe
Ama tuga edna e, da ti neznaeš po makedon-skoto, pa ćem da te nategnam da ti go natrukam po slovensko (mamka mu ga nafrknam , muka je to golema za men')

Pa eve ti ga na, toa VIC, da ga jebeš siro.maka ....

Nesreča pa taka
Bila je prometna nesreča.
Pride novinar. Domiselen kot je bil, je začel vpiti:
"Spustite me mimo, sem sin žrtve."
Ko pride do avta, zagleda ranjenega osla.

PS
Svaka sličnost sa nekim forumašima je sasvim (ne)namerna .... XIT-OS-pre-SS
anon-102514 sporočil: 6.114
[#723985] 23.02.10 17:46 · odgovor na: (#721371)
Odgovori   +    1
[velikidrobizek]
Žena naroči možu, naj ji kupi moderc št.3.
Mož ji pravi, da si tega ne bo zapomnil in če lahko raje pomeri z rokami.
Gre do trgovine in pred vrati prime za kljuko in izgubi mero.
Ko prodajalki želi povedati kakšno velikost moderca ima žena, mu prodajalka pomaga.
P: A ima take kot pomaranče ?
M: Ne.
P: A ima take kot mandarine ?
M: Ne!
P: A ima take kot lubenica ?
M: NE, pustite vi sadje, a veste kakšna ušesa ima kokeršpanjel ?

Varianta sadje 2 :)

Ko prodajalki želi povedati kakšno velikost moderca ima žena, mu prodajalka pomaga.
P: A ima take kot pomaranče ?
M: Ne.
P: A ima take kot mandarine ?
M: Ne!
P: A ima take kot lubenica ?
M: NE, če smo že pri sadju - kot čežana!
anon-195618 sporočil: 1.141
[#724009] 23.02.10 18:16 · odgovor na: najobj (#723725)
Odgovori   +    6
Xexexe, prjatu moj .... Ako nisi znao, mi arhitetke smo "enciklopedijski svestrano debelo izobraženi" i kao najstarija inženjerska vrsta (srednjevekovna kraljevsko-papska) khmmm, kako da kažem .... Mikele Anđelo, Da Vinci .... i tako-to, pa povezujući razne teorije i prakse sa manje-više fantazije, uvek dođemo do "pravih", ne Slovenaca, nego zaključaka ....
Pa eto, i ja sam ti u 50 i kusur godina rada po svetu, često radio analize za svoje projekte i to mi je sada profesionalna de-forma-CIA, pa
"gde-god nađeš dobro mesto, tu voćku posadi,
a voćka je blagodarna, pa će da nagradi ...."
Ono nije da si ti neka voćka (cvećka), ali sam sabrao da je 2 + 2 = 5 (pet), i kao što si i sam napiso
... e, pa nemam ... al' sam blizu ... znaš, ja sam ti vrlo rano bio puno zajeban ... ko' što kažu ... tako mlad, pa več zajeban ... a uz to i Slovenac ... hahaha ... to za pojasnilo, če si slučajno sešteval moja leta iz Beograda ob koncu Juge ...
Aaaaa, jes i ti tada služio JNA u Zemunu (komu-nike-press), pa ti je punca došla na polaganje za-kletve, kada si imao voljno, a ti o'ma pa pravo u HAYAT.... Što ti je mlados' xexexe ....
Ja sam sabrao tvoju mlados'(punca, passport, Hayat etc.) = ~ 20 godina .... + osamosvojitev do 2004 =~ 13 godina .... + bitisanje na FIN-forumu (računa se trojno) 3x6 = 18 godina .... Tako da za penziju (ako je dobiješ, xexexe(?)) imaš već 51 godinu (staž se računa, a ne da (?)) .... Hehehe moj "mladi" pr'jatu ....
As ti čuo za "teoriju relativiteta" (Zweistein-press) ....(?) a na ovom žebenoir svetu USE je relativno ....
Ama nije važno koliko imaš, nego kako se osećaš, jebiga, život teče dalje ....

Ajd' još po jedan vic, da ne izgubimo "IMAGE" na totem tematu ....
................................
Šarmer Bond
Pride James Bond v en fancy lokal in pri baru sreča čudovito, dolgonogo, dolgolaso in na pravih mestih zaobljeno lepotico. Vrže ji dolg pogled, nato pa pogleda na uro. In tako še nekajkrat.
Pa ga ogovori lepotica:
"Kaj pa je tako zanimivega na uri?"
In odvrne James Bond:
"Ah, tole je najnovejši model ure. Z njo komuniciram preko alfa žarkov."
Lepotica:
"A ja? Kaj ti pa reče tvoja ura?"
Bond:
"Ravnokar mi je povedala, da ne nosiš spodnjih hlačk."
Lepotica rahlo zardi, potem pa reče:
"To pa ni res. Saj imam spodnje hlačke."
Bond pogleda uro, jo potrka in prinese k ušesu. Nato pa reče:
"Je, je, bo(m)te, pa res prehiteva za eno uro!"

LP XIT-os, KIT-os, HIT-os i ostalih 99,99 -os ...
anon-195618 sporočil: 1.141
[#724269] 23.02.10 23:14 · odgovor na: (#724154)
Odgovori   +    7
xexexe .... dodatek predhodnem commentu (zaradi IMAGE-a)
Pregovor med neotesanimi moškimi
100 ljudi, 100 čudi.....
100 žensk, 200 jošk
anon-195618 sporočil: 1.141
[#724298] 23.02.10 23:38 · odgovor na: (#724281)
Odgovori   +    6
Pa ena dolenjska (poleg salame) ....
Kako Dolenjci stopnjujejo črko "š"
ODGOVOR:
Šilce, štamperle, štuc, štefan, škaf...
anon-195618 sporočil: 1.141
[#725734] 24.02.10 23:56 · odgovor na: (#724281)
Odgovori   +    5
PRIMERI IZ FUŽINSKEGA VSAKDANA

Denis pozvoni Sanelu na domofon:
"Dobar dan. A je Sanel doma?"
Sanelova mama odgovori:
"Ni Sanela doma. Sanel brca košarku."

"Denis - prit jest Viki kruh na krem!"

"SAAAALMIIIREEE! A čuješ ti mene kaj jaz tebe slišim!!!!

Profesor za matematiko iz srednješolskih časov:"Vas dva zadaj, dajta tiho!"

"Bom kupo pištol pa bom pol vse pomrl da bo kri tekala po šipa."

"Sanel prid doma na kosilo, bo vse mal po mal mrzl."

Učitelj:"Dečki, deklice - teci tek trkom!"

"Tivalo! Nehaj se kolesat, prid gor kosilat!"

"Moj moš dela nikamor, moji otroci sama cvek, vzela bom puško i sve pomrla!"

"Ćamile, neh se kolesat po travi!"

"Purhan, doma prit!"

"Hoćeš da te tepem do kri?"

"Smo bli z mama na večerja - jedli omaka šnicel."

"Jas bom kozarac švepsa z kocko mraza in kavo z brezmrzlim mlekom."

ta je hud..
"Fantje, a boste jedl sladoled kle al za po peš!"

pa še repete za po peš.! .... (mas.trubators.preSS) ....
www.youtube.com/watc...y4gIkyPwrI
anon-195618 sporočil: 1.141
[#725738] 25.02.10 00:05 · odgovor na: (#722015)
Odgovori   +    5
Starejši gospod pride na spoved v lokalno cerkev. Zaupa se:
"Oče, med 2. svetovno vojno je na moja vrata potrkala lepotica in me prosila, naj jo skrijem pred sovražnikom, pa sem jo skril na podstrešje."
Duhovnik odgovori:
"To je hvalevredno dejanje in zanj se vam res ni treba spovedovati."
"Huje je kot to," tarna spovedanec, "hvaležna za zatočišče mi je začela vračati s seksom."
Duhovnik blago in pomirjujoče:
"Človeka v nevarnosti naredita marsikaj. Če vam je resnično žal, potem vam je odpuščeno."
"Hvala oče," olajšano zavzdihne moški, "imam pa se eno vprašanje."
"Kaj pa je?" vpraša duhovnik.
"Ali naj ji povem, da je konec vojne?"
anon-129959 sporočil: 13.643
[#725740] 25.02.10 00:10 · odgovor na: anon-195618 (#725734)
Odgovori   +    2
za po peš, za po leš, montyyi.preSS ! ;-))
anon-180535 sporočil: 1.169
[#725769] 25.02.10 01:02 · odgovor na: anon-129959 (#725740)
Odgovori   +    3
Pripovedovali so si šale, kape in jopice.
anon-195618 sporočil: 1.141
[#726667] 25.02.10 18:30 · odgovor na: (#726635)
Odgovori   +    5
Blodnika pride k ovčarju in ga vpraša:
"Če uganem koliko imate ovc, ali si potem lahko eno izberem?"
Ovčar pokima in blondinka ustreli
- 268.
Ovčar se začudi in blondinki dovoli da si izbere eno ovco.
Glede na izbor pa ovčar vpraša njo:
"Če jaz uganem, kakšna je naravna barva vaših las, ali mi boste potem vrnili psa?"
anon-195618 sporočil: 1.141
[#726831] 25.02.10 21:46 · odgovor na: (#726635)
Odgovori   +    8
.... Črv si ogleduje jabolko na drevesu in pravi:
"Malo bom po čakal, da bo jabolko zraslo, pa bo padlo dol pa ga bom pojedel in bom sit."
Vidi kos jabolko in črva in si pravi:
"Bom po čakal da jabolko zraste in pade dol, pa bo črv sit, potem ga bom pojedel in bom še jaz sit."
Pa vidi muc jabolko, črva in kosa in si pravi:
"Bom po čakal,da jabolko zraste in pade dol pa bo črv sit, zatem bo kos sit, potem ga bom pojedel in bom še jaz sit."
In res jabolko zraste, pade dol, ga črv poje, črva poje kos in ko muc skoči, da bi pojedel kosa, se ta izmakne in muc pade v vodo.

NAUK: Daljša je predigra, bolj mokra je muca.
anon-129959 sporočil: 13.643
[#726887] 25.02.10 22:30 · odgovor na: (#726635)
Odgovori   +    0
[velikidrobizek]
Imao farmer kravu i bika, ali ih je držao odvojeno. Bik kaže kravi:
- Kravo ja ću preskočiti preko pa mi se ti predstavi.
Preskoči bik žičanu ogradu i krava kaže:
- Ime mi je muzara, a nadimak guzara.
Bik će na to stisnutih zuba:
- Ime mi rudonja, a nadimak mi ostao na ogradi!
kappere, TO NI CITY - TO JE SELO ? _ ;-)))
anon-129959 sporočil: 13.643
[#726888] 25.02.10 22:32 · odgovor na: anon-180535 (#725769)
Odgovori   +    0
[bicyclebarricade]
Pripovedovali so si šale, kape in jopice.
**********

:-)
anon-129959 sporočil: 13.643
[#726892] 25.02.10 22:36 · odgovor na: anon-195618 (#726831)
Odgovori   +    1
[Xitos]
.... Črv si ogleduje jabolko na drevesu in pravi:
"Malo bom po čakal, da bo jabolko zraslo, pa bo padlo dol pa ga bom pojedel in bom sit."
Vidi kos jabolko in črva in si pravi:
"Bom po čakal da jabolko zraste in pade dol, pa bo črv sit, potem ga bom pojedel in bom še jaz sit."
Pa vidi muc jabolko, črva in kosa in si pravi:
"Bom po čakal,da jabolko zraste in pade dol pa bo črv sit, zatem bo kos sit, potem ga bom pojedel in bom še jaz sit."
In res jabolko zraste, pade dol, ga črv poje, črva poje kos in ko muc skoči, da bi pojedel kosa, se ta izmakne in muc pade v vodo.

NAUK: Daljša je predigra, bolj mokra je muca.
star vic, ampak vseeno sem se s5 nasmejal do solz ... hvala, Xitos ! :-)
anon-195618 sporočil: 1.141
[#726950] 26.02.10 00:09 · odgovor na: (#726635)
Odgovori   +    4
NORE KRAVE 1
Reporterka, ki je raziskovala vzroke za pojav bolezni norih krav, je spraševala kmeta:
- Dober večer, gospod. Raziskujemo vzroke za pojav bolezni norih krav.. Ali mogoče lahko pojasnite vaše mnenje o vzrokih za to nevarno bolezen?
Kmet pogleda reporterko in reče:
- Ali veste, da bik naskoči kravo enkrat na leto?
Gospa (postalo ji je nerodno):
- No, to je res zanimiv podatek, a kakšna je zveza med tem pojavom in boleznijo norih krav?
Kmet:
- Gospa, ali veste da molzemo krave štirikrat dnevno?
Gospa:
- Gospod, to je res zelo pomemben podatek, ampak ali bi prišli k bistvu !?
Kmet:
- Saj ravno to vam želim povedati. Pomislite, če bi se jaz štirikrat na dan igračkal z vašimi joški, pa vas samo enkrat letno nategnil, ali ne bi tudi vi znoreli ?
anon-195618 sporočil: 1.141
[#726951] 26.02.10 00:11 · odgovor na: (#726635)
Odgovori   +    3
NORE KRAVE 2
Vprašanje.:
Zakaj so krave ponorele prav v Angliji .(?)
Odgovor.:
Ker je Srbija tedaj bila pod sankcijami, pa ji je izvoz priplodnih bikov bil zabranjen.! (BGD-press)

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 55