Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Ali farmacevtske firme res samo varajo bolne in zdrave?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-521 sporočil: 5.625
[Pia]
> [lukav]
>
> Da na podlagi enega primera - in to lastnega - delaš zaključke o medicini in farmacevtski industriji, pa je precej kratkovidno.

Točno tako Lukav. Govora je o industriji.

Industrija; štancanje in trženje izdelkov.

Vsi vemo, kaj je industrija, poznamo industrijsko špijunažo, vemo kakšne globalne ekonomske vojne se gredo države prav v farmacevtski in zdravstveni industriji. Poznamo korupcijo, brez katere ne gre, izkoriščanje delovne sile v farmacevtski industriji na kitajskem, delanje nedovoljenih poskusov, planiranje premalo testiranih ali celo nedovoljenih zdravil na trg in ...

Tebe ne muči kratkovidnost, temveč te žene pohlep. Po moje si našel kakšno dobro plačano mesto v farmacevtski industriji, zdaj pa zagovarjaš svojo branžo. Nič brez denarja.

Pokvarjenost odvetnikov, medicinske in farmacevtske industrije je brezmejna!

Pri taki pokvarjeni industriji je o medicinski stroki govoriti brezpredmetno!
še huje pia, sem farmacevtski kapitalist :)

vidim, da si me razkrinkala in da ti je o farmacevtski industriji vse jasno, zato je razprava nesmiselna. priporočam, da začneš s popolnim bojkotom medicine in farmacevtske industrije.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 677736

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[lukav]
vidim, da si me razkrinkala in da ti je o farmacevtski industriji vse jasno, zato je razprava nesmiselna. priporočam, da začneš s popolnim bojkotom medicine in farmacevtske industrije.
pri teh zadevah je pac tako, da so vsi polni argumentov proti, dokler hudo ne zbolijo. potem pa pozrejo vse, kar so nakladali, ko so bili zdravi.
anon-28836 sporočil: 3.657
[lukav]
> [Pia]
> > [lukav]
> >
> > Da na podlagi enega primera - in to lastnega - delaš zaključke o medicini in farmacevtski industriji, pa je precej kratkovidno.
>
> Točno tako Lukav. Govora je o industriji.
>
> Industrija; štancanje in trženje izdelkov.
>
> Vsi vemo, kaj je industrija, poznamo industrijsko špijunažo, vemo kakšne globalne ekonomske vojne se gredo države prav v farmacevtski in zdravstveni industriji. Poznamo korupcijo, brez katere ne gre, izkoriščanje delovne sile v farmacevtski industriji na kitajskem, delanje nedovoljenih poskusov, planiranje premalo testiranih ali celo nedovoljenih zdravil na trg in ...
>
> Tebe ne muči kratkovidnost, temveč te žene pohlep. Po moje si našel kakšno dobro plačano mesto v farmacevtski industriji, zdaj pa zagovarjaš svojo branžo. Nič brez denarja.
>
> Pokvarjenost odvetnikov, medicinske in farmacevtske industrije je brezmejna!
>
> Pri taki pokvarjeni industriji je o medicinski stroki govoriti brezpredmetno!

še huje pia, sem farmacevtski kapitalist :)

vidim, da si me razkrinkala in da ti je o farmacevtski industriji vse jasno, zato je razprava nesmiselna. priporočam, da začneš s popolnim bojkotom medicine in farmacevtske industrije.
EU je zacela preiskave okrog pandemia hype! Prvo pticke, potem svinje in vse drzave kupile ogromne kolicine cepiva. Jaz se tako dobre marketinske kampanje ne spomnem!

Vseeno dodatno financno podpiram farmaceutsko industrijo od Bozicnega prehlada :-(
anon-166829 sporočil: 5.290
[lukav]
> [Pia]
> > [lukav]
> >
> > Da na podlagi enega primera - in to lastnega - delaš zaključke o medicini in farmacevtski industriji, pa je precej kratkovidno.
>
> Točno tako Lukav. Govora je o industriji.
>
> Industrija; štancanje in trženje izdelkov.
>
> Vsi vemo, kaj je industrija, poznamo industrijsko špijunažo, vemo kakšne globalne ekonomske vojne se gredo države prav v farmacevtski in zdravstveni industriji. Poznamo korupcijo, brez katere ne gre, izkoriščanje delovne sile v farmacevtski industriji na kitajskem, delanje nedovoljenih poskusov, planiranje premalo testiranih ali celo nedovoljenih zdravil na trg in ...
>
> Tebe ne muči kratkovidnost, temveč te žene pohlep. Po moje si našel kakšno dobro plačano mesto v farmacevtski industriji, zdaj pa zagovarjaš svojo branžo. Nič brez denarja.
>
> Pokvarjenost odvetnikov, medicinske in farmacevtske industrije je brezmejna!
>
> Pri taki pokvarjeni industriji je o medicinski stroki govoriti brezpredmetno!

še huje pia, sem farmacevtski kapitalist :)

vidim, da si me razkrinkala in da ti je o farmacevtski industriji vse jasno, zato je razprava nesmiselna. priporočam, da začneš s popolnim bojkotom medicine in farmacevtske industrije.
Tehtni in trdni argumenti, ni kaj!

Strani: 1