Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Ali farmacevtske firme res samo varajo bolne in zdrave?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
[0902ISXdX]
Moj vtis je, da gre za en tak mix vsega skupaj.
Malo je naložil, malo je zdravniško-farmacevtski ceh jezen nanj, malo je on nezadovoljen (kaj pa vem s čim vse) in malo je vsa ta kolobocija okrog h1n1 prenapihnjena.
(Šou mast gou je rekla una ta blont k zdej ni več blont press :-)))
Me veseli, v "smetnjak" sem navrgel temo, ki ima kar nekaj odmevov, tudi zelo dobrih, pa izgleda, da si ti še najbolje zadel bistvo, ki sem ga hotel povedat ( glej prvi post v threadu).

Kar sem hotel povedat je, da postaja svet poln plresnic in pollaži ( nekaterim še čiste laži delujejo, kot resnica he he). Ogromno znanosti je vprežene v firme, ki za dosego ciljev ne izbirajo sredstev. Še več pa na srečo v R&D, ki daje rezultate, vendar je to počasno in mukotrpno delo.

Gorje neukim. Treba se bo permanentno (samo)izobraževat ali pa postati ovca. Vmesne poti ni.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 675783

Strani: 1

anon-76887 sporočil: 18.121
[purinoli]
> [0902ISXdX]
> Moj vtis je, da gre za en tak mix vsega skupaj.
> Malo je naložil, malo je zdravniško-farmacevtski ceh jezen nanj, malo je on nezadovoljen (kaj pa vem s čim vse) in malo je vsa ta kolobocija okrog h1n1 prenapihnjena.
> (Šou mast gou je rekla una ta blont k zdej ni več blont press :-)))

Me veseli, v "smetnjak" sem navrgel temo, ki ima kar nekaj odmevov, tudi zelo dobrih, pa izgleda, da si ti še najbolje zadel bistvo, ki sem ga hotel povedat ( glej prvi post v threadu).

Kar sem hotel povedat je, da postaja svet poln plresnic in pollaži ( nekaterim še čiste laži delujejo, kot resnica he he). Ogromno znanosti je vprežene v firme, ki za dosego ciljev ne izbirajo sredstev. Še več pa na srečo v R&D, ki daje rezultate, vendar je to počasno in mukotrpno delo.

Gorje neukim. Treba se bo permanentno (samo)izobraževat ali pa postati ovca. Vmesne poti ni.

Mene pa veseli in mi godi pohvala od takšnega farmacevtskega kalibra kot si ti.
GEM ti daj dobro in dolgo življenje in da bi nas osveščal še naprej ;-)

Strani: 1