Izbrani forum: Odklop

Izbrana tema: Ali farmacevtske firme res samo varajo bolne in zdrave?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-521 sporočil: 5.625
[0902ISXdX]
Premalo se na to spoznam, da bi na osnovi tega teksta upal etiketirati.
Uvod je "Bilderberg klasika" ;-), ampak zaključek pa me vseeno ne pusti ravnodušnega.

> Jaz sem na ministrstvu za zdravje doživel po prepovedi rakotvornega pesticida acetoklor prestavitev, preverjanje sposobnosti, poskus prisile v psihiatrično zdravljenje, skonstruiran disciplinski postopek, vrnitev na ministrstvo za zdravje na podlagi sodne odločbe in premestitev na popolnoma benigna dela, daleč stran od varovanja okolja in zdravja ljudi. Primer zastrupljenih hrušk ni razkril zgolj arogance agrokemijskega lobija; razkril je štiriletno zimsko spanje politike in uspešnost nevtralizacije ključnih strokovnih organov te države, ki - namesto da bi skrbela za zdravje ljudi - skrbi za svojo selitev v čim bolj eminentne prostore. Ker pa je klormekvat snov, ki vpliva na oplodilno sposobnost spermijev in se v javnosti in svetu predstavlja kot toksikološko neproblematična, se ne morem znebiti občutka, da je to še ena izmed diaboličnih zamisli depopulacije planeta zemlje. Klormekvat deluje kot oralni spermicid že pod mejo, ki je dovoljena v žitih. In ni mi ušla raziskava, ki priporoča zmanjšanje količine zrnja v krmi za prašiče, da bi se izognili težavam z njihovo plodnostjo..
kakorkoli že, ob takih tekstih mene zaskrbi za duševno zdravje avtorja. tip, ki piše take klobase, ni verodostojen.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 675780

Strani: 1

anon-89 sporočil: 10.178
[lukav]

kakorkoli že, ob takih tekstih mene zaskrbi za duševno zdravje avtorja. tip, ki piše take klobase, ni verodostojen.

manj je verodostojen, bolj nabija, več slovencev mu verjame.

Strani: 1