Zasebnost
19 min
Slovenski BDP bo letos zrasel za 2,3 odstotka, v Nemčiji stagnacija 2
24 min
Sklad BlackPeak namerava v slovenska podjetja vložiti še 30 milijonov evrov
55 min
Mesečni upad slovenske industrijske proizvodnje marca največji v EU 1
1 ura
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
1 ura
Marca so se vrednosti opravljenih gradbenih del znižale
1 ura
Philipp Vorndran: inflacija bo ostala zaradi strukturnih sprememb
2 uri
Večina upravnih enot stavka do preklica, a dokumente in druge storitve vam morajo vseeno zagotoviti - objavljamo seznam 1
2 uri
Sij uradno: Sij išče poti za financiranje širitve, ruski lastnik pa ne prodaja družbe 2
3 ure
Slovenski BDP je v prvem četrtletju medletno zrasel za 1,8 odstotka, četrtletno je stagniral
3 ure
Advance Capital v prvi prevzem: kupil je največjega proizvajalca solarnih panelov v jugovzhodni Evropi
4 ure
Salus v prvem četrtletju: prihodki in dobiček gor
5 ur
Kaj morate vedeti o dedovanju (PRO)
5 ur
Je vredno pri optimizaciji stroška elektrike pogledati tudi načrtovanje proizvodnje? (Oglas)
7 ur
Nemčija napoveduje milijardna vlaganja v kolesarsko infrastrukturo, kje pa smo v Sloveniji? 6
8 ur
Kako bo Energetika zagnala proizvodnjo vodika v Ljubljani 12
10 ur
Objavljamo seznam projektov gradnje javnih najemnih stanovanj po vsej Sloveniji
10 ur
Minister Maljevac do leta 2026 napoveduje gradnjo pet tisoč stanovanj, trenutno kaže na slabih 1.500 7
17 ur
V Avstriji in Češki smo preizkusili številko ena med evropskimi karavani 2
17 ur
Najbolj brani članki danes
18 ur
Simon Anko, BS: Digitalni evro ne bo ukinil gotovine

Strani: 1

anon-190406 sporočil: 346
[#658613] 17.12.09 00:53
Odgovori   +    0
to so jajca.... za osnovno ceno tega bmvejca dobim ful opremljenega santa feja, ki je večji, lepši in se pelje bolje kot x5...
anon-14257 sporočil: 48
[#658647] 17.12.09 07:16 · odgovor na: anon-190406 (#658613)
Odgovori   +    0
Stvar je preprosta, če imaš denar in si mahnjen na avtomobile si ga verjetno kupiš ker je BMW, če nimaš denarja ga ne kupuješ, si kupiš tuscon, ali kakšen kia, opel, VW etc SUV, če ti je vseeno kak avto imaš kupiš hyundai santa fe, če si pa povprečen slovenec si ga pa kupiš pa naslednjih 5 let ješ zelje in krompir in piješ vodo.

pozicija: vozim 10 let star avto in dela kot šus :)
anon-11988 sporočil: 1.370
[#658652] 17.12.09 07:40 · odgovor na: anon-14257 (#658647)
Odgovori   +    0

mihakuzmic je napisal(a):

pozicija: vozim 10 let star avto in dela kot šus :)
 p: vozim 8 let star avto in mi ne dela nikakršnih problemov. Ampak me pa zabava, ko vidim, kako smo Slovenci res mahnjeni na avtomobile - ne veš kolikokrat me kdo vpraša: kaj boš pa zdaj zaen avto kupil? In se potem čudijo, ko odgovorim, da zaenkrat ni še nič v planu in bom kupil novega šele, ko mi bo ta začel nagajati (oziroma bom zaslutil, da se začenjajo z njim stroški).
anon-3447 sporočil: 243
[#658660] 17.12.09 07:52 · odgovor na: anon-11988 (#658652)
Odgovori   +    0

Mojster2 je napisal(a):

 p: vozim 8 let star avto in mi ne dela nikakršnih problemov. Ampak me pa zabava, ko vidim, kako smo Slovenci res mahnjeni na avtomobile - ne veš kolikokrat me kdo vpraša: kaj boš pa zdaj zaen avto kupil? In se potem čudijo, ko odgovorim, da zaenkrat ni še nič v planu in bom kupil novega šele, ko mi bo ta začel nagajati (oziroma bom zaslutil, da se začenjajo z njim stroški).
 
vozim 3 leta star avto in dela ko mina...ko pa začne nagajat, ubodem nouga ;)

Strani: 1