Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-16741 sporočil: 3.984

dani14 je napisal(a):


Ja če si si ti rad kuhal ne vem, jaz si nisem. Res da imaš včasih dovolj časa za kuho, največkrat pa ne, ko si cele dneve na faksu. Večji problem je financiranje ŠOUM-a, kjer so zneski precej večji ob teh. Ideja, da bi postalo šolanje izključna domena bogatih, se mi gabi.

Strinjam se, da je potrebno omejiti razne subvencije, a ta naj ostane. Sem pravtako za uvedbo šolnine, katera bi bila vrnjena, če bi izdelal faks. Šolstvo naj bo (ostane) izjema pri subvencioniranju, drugod se naj pa postopoma odpravljajo.

Večja ponikalnica denarja je ŠOS (ŠOUL, ŠOUM), katere najbolj skrbi izguba monopola. To je problem.
Če se nekaterim ne da kuhati, to še ne pomeni, da imajo pravico jemati denar drugih za preseravanje po restavracijah - to je čisto običajna kraja.

Meni se gabi to, da se denar ne porablja za reševanje problemov socialno ogroženih študentov, ampak kar vseh povprek, torej tudi bogatih in tudi tistih, ki niti nimajo resnih namenov končati študija, kaj šele, da bi študirali tisto, kar jim daje visoko verjetnost zaposlitve.