Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Od 22 obljub je dve uresničil

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Nepremičnine (1)

Strani: 1 2 3 4

anon-166469 sporočil: 8.684
[#366783] 17.11.08 11:40
Odgovori   +    1
Ali mogoče kdo ve kje je bil Janković za časa osamosvojitve in kakšno premoženje je imel ?????
XLJUB5 sporočil: 183
[#366797] 17.11.08 11:45
Odgovori   +    0
Neljubljančani se lahko vzdržite vseh (predvsem nacionalističnih) pripomb, ker se vas naš župan pač nič ne tiče.
Tudi jaz ponavljam - že sedaj je naredil več kot vsi župani od Rupla naprej. Da pa bo zabredel v tako neurejeno skorumpirano brozgo, si pa tudi on ni mogel predstavljati. Meni je vseeno, ali bo npr. stadion letos, naslednje leto ali čez 3 leta - samo da bo.
Simpatična se mi zdi misel, da imamo Ljubljančani LJ tako radi, da ne želimo ničesar spreminjati. In zato propada. In tega kar ne vidimo. In tako se je delalo sedaj leta in leta in leta. Do Zokija. Zato ga nekateri podpiramo. Nekaterim pa je stopil na žulj in na desetletja pridobljene donosne vrtičke, zato tudi toliko kritike. Toliko polen kot se je zmetalo pred Zokija, ne premoreta cel Golovec + Šišenski hrib skupaj...
anon-129959 sporočil: 13.643
[#366800] 17.11.08 11:47 · odgovor na: anon-155254 (#366780)
Odgovori   +    0

jusk je napisal(a):
Ja in zato bojo tujci resil Ljubljano al kaj? Mediji so ga naredl, mediji ga gor drzijo, vi pa nasedate. Mislm, da so nam komunjare dale dost vedt ob osamosvojitvi, ko so bli edini proti samostojni drzavi. Vrjel ste titu, verjel ste Kucanu, zdej bote pa se Jankoviću?
 
daj, govori o sebi, kreten ! _ _ _ pa najprej se vpiši še v večerno šolo opismenjevanja !!... ( pazi, to ni isto kakor v večerno šolo osemenjevanja !!!... ;-)))
anon-148528 sporočil: 126
[#366812] 17.11.08 11:58 · odgovor na: XLJUB5 (#366797)
Odgovori   +    0

XLJUB5 je napisal(a):
 Nekaterim pa je stopil na žulj in na desetletja pridobljene donosne vrtičke, zato tudi toliko kritike. Toliko polen kot se je zmetalo pred Zokija, ne premoreta cel Golovec + Šišenski hrib skupaj...
 Da so vrtički donosni, do danes nisem vedel. Pustim službo in grem se vrtičkarstva. Ne ga srat, no... Udaril je po njih, ker ima tam moč in jo je hotel pokazati, proti državi pa ne more. Sram ga bodi, pa nisem vrtičkar (še zaenkrat).
anon-129959 sporočil: 13.643
[#366824] 17.11.08 12:06 · odgovor na: anon-166469 (#366783)
Odgovori   +    0

leonx je napisal(a):
Ali mogoče kdo ve kje je bil Janković za časa osamosvojitve in kakšno premoženje je imel ?????
 
dobro vprašanje !... ampak jaz mislim, da bi morali tovrstni imenik & ANALE HOMOlogne jare gospode "from sLOVEnia" zeloooooooo,zeloooooo, zeloooooooo močno razširiti, da bi vse tovrstne "nouveau riches"  lahko "noter" hkrati nediskriminatorno & upravičeno imputt.( ter in put )... strpali !! _ _ _ nda?

ali pa ti mogoče misliš drugače ? _ _ _

http://www.corriereasia.com/_var/news/DTBZCSR-MA AHIRH-JGZ.shtml

eeehm, khmm _ _ _ ?

;-)
depersin sporočil: 10.224
[#366880] 17.11.08 12:37 · odgovor na: anon-44718 (#366648)
Odgovori   +    0

alfa55 je napisal(a):
Podrobnejše poslovanje "Podjetja Ljubljana" mi ni znano, me pa čudi da Janković hkrati "napada" državo (mogoče bi moral to pisati v pretekliku, ker se je to dogajalo pod vlado JJ), češ da mu je "ukradla" 60 milijonov, hkrati pa mu ob nerealiziranih projektih na računu ostaja 30 milijonov neporabljenega denarja. Halo!!!?? Ker dober gospodar...
S temi 60 miljoni bi lahko uresničil še ostalih 20 obljub.
anon-168823 sporočil: 2.661
[#366905] 17.11.08 12:49
Odgovori   +    0
Ja najbolš, da Ljubljana predlagate vašga ZOKIA za mandatrja slovenske vlade, ker Pahor bo itak vse skregal med sabo!!!!!!
anon-169640 sporočil: 1.426
[#366907] 17.11.08 12:50 · odgovor na: anon-73623 (#366764)
Odgovori   +    0
whatever...potem se ukvarjaj s problemi tam gor, mi pa se bomo z našimi tu dol (ali na sredini?). ne boste pa nam razni vozači in drugi hribovci solili pamet, kaj je dobro za nas in kaj ne 
XLJUB5 sporočil: 183
[#366908] 17.11.08 12:50 · odgovor na: anon-148528 (#366812)
Odgovori   +    0

Lesar12 je napisal(a):

 Da so vrtički donosni, do danes nisem vedel. Pustim službo in grem se vrtičkarstva. Ne ga srat, no... Udaril je po njih, ker ima tam moč in jo je hotel pokazati, proti državi pa ne more. Sram ga bodi, pa nisem vrtičkar (še zaenkrat).
 
Lesar12, daj no, še nisi slišal za termin "imeti vrtiček"...........mišljeno je, da je bilo veliko zadev v Lj kar nekako urejeno, popredalčkano in je tako furalo že 30 let. Obstajali so nekakšni monopoli, nekoristne najemne pogodbe za smešne najemnine, ultra dragi koncesionarji itn itn itn. Sedaj je Zoki vse to prevetril in prepihal in seveda dvignil veliko prahu.
anon-168823 sporočil: 2.661
[#366909] 17.11.08 12:50
Odgovori   +    0
UPAL bi si trditi, da Janša z letom v leto postaja slovenski mit, slovenska legenda katero lahko vsak narod dobi le na nekaj stoletij (Američani imajo sedaj OBAMO).
Vsi VELIKI voditelji pa imajo nekaj skupnega - VSI KONČAJO NESREČNO, KER IMAJO OGROMNO POLITIČNIH NASPORTNIKOV, ki jih hočejo zaradi svojih interesov uničiti in to je tisto, kar da voditeljem dodano vrednost v čas zgodovine(Aleksander Veliki, Napoleon Bonaparte, Kennedy.....OBAMA)... …..in zgodovina bo nekoč pisala SLOVENIJA JE IMELA NEKOČ ČLOVEKA, KI JE VODIL EVROPO- NAJVEČJE NARODE SVETA, MIROLJUBNO, DEMOKRATIČNO- IN TO PREDSTAVNIK NARODA, KI ŠTEJE SAMO 2000 000 LJUDI – TO BO PISALA ZGODOVINA…..
anon-99180 sporočil: 2.482
[#366910] 17.11.08 12:50 · odgovor na: anon-148528 (#366812)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-99180 17.11.2008 12:51

Lesar12

 O, glej ga. Naš človek!(??)
anon-44718 sporočil: 2.730
[#366929] 17.11.08 13:03 · odgovor na: depersin (#366880)
Odgovori   +    0
aja mogoče je pa tudi 30 milijonov naložil v vrednostne papirje pa zdaj čaka da se dvigne tečaj.
anon-7237 sporočil: 137
[#366989] 17.11.08 13:38 · odgovor na: anon-148528 (#366812)
Odgovori   +    0

Lesar12 je napisal(a):

 
Udaril je po njih, ker ima tam moč in jo je hotel pokazati, proti državi pa ne more. Sram ga bodi, pa nisem vrtičkar (še zaenkrat).
 Edino pravilno, da je udaril kot je bilo treba. Vse skupaj je izgledalo že tako kot največje cigansko naselje v Evropi.
anon-61228 sporočil: 181
[#366998] 17.11.08 13:46
Odgovori   +    0
Ej napoleon, veliko vodja se zna na veliko ognit sovražnikom -ravno zaradi tega so veliki. JJ tega ni sposoben. Vodil evropo, na papirju že, v resnici pa so vsi veliki komaj čakali, da nastopi francija - in zadeve so spet tekle. Res ne vem kaj veličastnega bi bilo v tem ciničnem in do vseh, ki ne mislijo enako kot on hudobnem človeku.

Aja, pa aleksandra je pokopala bolezen!
anon-99180 sporočil: 2.482
[#367001] 17.11.08 13:48 · odgovor na: anon-99180 (#366910)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-99180 17.11.2008 13:49

misho1 je napisal(a):

Lesar12


O, glej ga. Naš človek!(??)
Kaj. A je gugl crknu? :-)

To je ja naš ponosni someščan, zaveden patriot in gverilec, ki je odpelja rdečekrakasto železje iz PSTja na barvanje.
anon-150218 sporočil: 32
[#367004] 17.11.08 13:50
Odgovori   +    0
haha lydia, da bi veliki čakali, da bo Evropo vodila Francija? Težko mi pade na pamet kdo poleg Francozov, dela Belgijcev ter morebiti Turkov (ki pa še niso v EU).
anon-143097 sporočil: 73
[#367013] 17.11.08 13:53
Odgovori   +    0
Točno tako kot pravi XLJUB5. Naredil je več kot vsi župani od Rupla naprej. Je dejansko 1. župan v tem obdobju, ki je vsaj delno sposoben v svojih vrstah (če zanemarimo Ruplovo kasnejše prebarvanje zaradi lastnih koristi).

Sem ljubljančan, vendar se z veliko projekti ne strinjam. PŠa ne zato ker bi nasprotoval barvi, ki jo predstavlja, temveč zato, ker se mi nekateri projekti preprosto ne zdi smiselni oz. premišljeni.
Ljubljanski nabotičnik, ki eden najstarejših nebotičnikov tovrstnje gradnje na svetu, bi moral imeti bistveno večji pomen, kot pa to, da se bo v bodoče skrival med tremi stolpnicami v okolici 200m.

Če greste malo po svetu in se malo pogovarjate z tujci boste kaj hitro ugotovili katera mesta so večini ljudem všeč. Praga, Pariz, Rim. In marsikomu ne London, Berlin... in zakaj? ker sta slednji konglomerat starega in novega in mesto s tem zgubi tisto dušo, ki jo ima center starih mest. In po mojem mnenju bi dal porušiti vse stolpnice med Tivolsko in gradom. Tako bi nebotičnik kraljeval nad centrom mesta (seveda bi ga lahko uredili v nobel lokal ali restavracijo, ki bi privabljala turiste).

Naslednja stvar, garaža pod tržnico. Prosim vas lepo in kaj s tem pridobimo? Garažo v centru mesta. In promet v centru, za katerega EU spodbuja, da se umakne iz centra mest. In prav je tako. Naj se zagotovi dober in predvsem učinkovit javni promet, notranjo obvoznico centra in ob njej garažne hiše. Prav tako bi morali zgraditi garažne hiše ob AC obvoznici, pri vpadnicah in dobre povezave v center mesta. Pa smo tu že pri 1. napaki javnega prometa, da so vse linije speljane skozi center in potrebuješ 1h, da prideš na iz Bežigrada v Šiško.

Poleg tega je prometa vedno več in ga bo vedno več. Zato naj se lotijo širitve cest, dodajo dodatne pasove namenjene avtobusom.

Če mene kot ljubljančana vprašate, ljubljana bistveno bolj kot stadion potrebuje ureditev prometa, posodobitev prometne infrastrukture in ureditev učinkovitega javnega prometa. To so stvari, ki jih koristimo vsak dan. Stadion, ki pride v poštev 3x letno (morda) lahko počaka tudi kakšno leto. Pa saj veste, ljudstvu kruha in iger!
anon-156613 sporočil: 1.503
[#367018] 17.11.08 13:55
Odgovori   +    1
Počasi se bomo morali tudi volilci podučiti o nalogah občin in pristojnosti županov ter zakonodajnih postopkih , da ne bomo nasedali obljubam populistov.
anon-35515 sporočil: 2.397
[#367019] 17.11.08 13:55
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-35515 17.11.2008 14:04
Za Jankoviča je značilno, da ga kritizirajo: SDS- ovci, ker v njemu vidijo t.i. komunistično fantazmo, ljubljančani, ki jih daje Jazbinškov sindrom kritiziranja zgolj zato, da se pač kritizira ali pa nacionalistična, malomeščanska drhal, ki med politiki apriorno sovraži vse tiste, ki niso iz tega zagovedanega podalpja. Skratka, nič od nič.

V Ljubljani živim 30 let in toliko kot se dogaja pod Zokijem, se ni nikoli, pa vaša statistika gor ali dol. Mrtvila, ki smo ga bili deležni pod Ruplom, Potočnikovo ali Simšičko končno ni več. Zoki, moj glas bos spet dobil.

Ugotavljam, da so Finace v Jankoviću navohale novega Mrkaića v smislu števila komentarjev. Tako, da se bodo verjetno vsak dan z njim ukvarjale. Pride jutri na vrsto razprava o barvi Jankovićevih gat? 
anon-59943 sporočil: 1.662
[#367022] 17.11.08 13:57 · odgovor na: anon-168823 (#366909)
Odgovori   +    0

napoleon12 je napisal(a):
UPAL bi si trditi, da Janša z letom v leto postaja slovenski mit, slovenska legenda katero lahko vsak narod dobi le na nekaj stoletij (Američani imajo sedaj OBAMO). Vsi VELIKI voditelji pa imajo nekaj skupnega - VSI KONČAJO NESREČNO, KER IMAJO OGROMNO POLITIČNIH NASPORTNIKOV, ki jih hočejo zaradi svojih interesov uničiti in to je tisto, kar da voditeljem dodano vrednost v čas zgodovine(Aleksander Veliki, Napoleon Bonaparte, Kennedy.....OBAMA)... …..in zgodovina bo nekoč pisala SLOVENIJA JE IMELA NEKOČ ČLOVEKA, KI JE VODIL EVROPO- NAJVEČJE NARODE SVETA, MIROLJUBNO, DEMOKRATIČNO- IN TO PREDSTAVNIK NARODA, KI ŠTEJE SAMO 2000 000 LJUDI – TO BO PISALA ZGODOVINA…..
joj pa si ti popolnoma zdrav? Kako lahko primerjaš Obamo z Janšo?!?! edino kar imata tedva skupno je NIČ....

Drugače pa o članku dejansko lahko samo rečem, da se dobro vidi da so Finance desničarski časopis, kakor tudi večina ki tukaj beblja.
anon-99180 sporočil: 2.482
[#367096] 17.11.08 14:32 · odgovor na: anon-35515 (#367019)
Odgovori   +    0

marsonn je napisal(a):
Za Jankoviča je značilno, da ga kritizirajo: SDS- ovci, ker v njemu vidijo t.i. komunistično fantazmo, ljubljančani, ki jih daje Jazbinškov sindrom kritiziranja zgolj zato, da se pač kritizira ali pa nacionalistična, malomeščanska drhal, ki med politiki apriorno sovraži vse tiste, ki niso iz tega zagovedanega podalpja. Skratka, nič od nič.

V Ljubljani živim 30 let in toliko kot se dogaja pod Zokijem , se ni nikoli, pa vaša statistika gor ali dol. Mrtvila, ki smo ga bili deležni pod Ruplom, Potočnikovo ali Simšičko končno ni več. Zoki, moj glas bos spet dobil.

Ugotavljam, da so Finace v Jankoviću navohale novega Mrkaića v smislu števila komentarjev. Tako, da se bodo verjetno vsak dan z njim ukvarjale. Pride jutri na vrsto razprava o barvi Jankovićevih gat?
Kaj si tlačan, podložnik; malo več meščanske samozavesti bi pa že lahko pridobil v tridesetih letih v Ljubljani.

A ti ni super, da bo Janković vsak dan v Financah. Boš lahko vsak dan sproti sam sebi dokazoval, da si najboljši. "pod Zokijem", hehehehehe,...
anon-35515 sporočil: 2.397
[#367142] 17.11.08 15:11 · odgovor na: anon-99180 (#367096)
Odgovori   +    0

misho1 je napisal(a):

Kaj si tlačan, podložnik; malo več meščanske samozavesti bi pa že lahko pridobil v tridesetih letih v Ljubljani.

A ti ni super, da bo Janković vsak dan v Financah. Boš lahko vsak dan sproti sam sebi dokazoval, da si najboljši. "pod Zokijem", hehehehehe,...
 
Z Zokijem ali ne, v Ljubljani se dogaja...In to mi je dovolj, brez dodatnih filozofiranj...
deblo sporočil: 3.339
[#367160] 17.11.08 15:27
Odgovori   +    0
Če je Jankovič res taka klasa kot se hvali in piše o njem potem bo pokazal čas in rezultati, pa tudi posledice. Tudi drugod po razvitem svetu so delovali podobni " sposobneži " kot je naš G. župan, sedaj pa je zavladala finančna kriza, krivca pa nikjer. Ali bomo v Sloveniji, oz. Ljubljani sposobni prepoznati krivce za še večjo krizo kot je sedanja ?
anon-99180 sporočil: 2.482
[#367162] 17.11.08 15:29 · odgovor na: anon-35515 (#367142)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-99180 17.11.2008 15:32

marsonn je napisal(a):

 
Z Zokijem ali ne, v Ljubljani se dogaja...In to mi je dovolj, brez dodatnih filozofiranj...
 
Naj se dogaja, samo je pa potrebno vedeti, da se mesta ne da voditi kot podjetje, je potrebno "demokratično filozofiranje". Ne vem zakaj ste tako naspidirani, saj ne gori voda.

Je pa zanimivo kdo brezpogojno podpira Jankovića:

-ljudje

a) s podložniško mentaliteto, menda že 30 let v Ljubljani
b) ki pojma nimajo kako je bila organizirana Ljubljana pred cca 17 leti, menda že 44 let v Ljubljani
c) ki bi someščane, ki jim nič nočejo, razlastili in odjebali po hitrem postopku
d) ki mislijo, da je Ministrstvo za kulturo - civilna iniciativa
anon-35515 sporočil: 2.397
[#367183] 17.11.08 16:01 · odgovor na: anon-99180 (#367162)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-35515 17.11.2008 16:07

misho1 je napisal(a):

 
Naj se dogaja, samo je pa potrebno vedeti, da se mesta ne da voditi kot podjetje, je potrebno "demokratično filozofiranje". Ne vem zakaj ste tako naspidirani, saj ne gori voda.

Je pa zanimivo kdo brezpogojno podpira Jankovića:

-ljudje

a) s podložniško mentaliteto, menda že 30 let v Ljubljani
b) ki pojma nimajo kako je bila organizirana Ljubljana pred cca 17 leti, menda že 44 let v Ljubljani
c) ki bi someščane, ki jim nič nočejo, razlastili in odjebali po hitrem postopku
d) ki mislijo, da je Ministrstvo za kulturo - civilna iniciativa
 
Zakaj "menda" že 30 let v Ljubljani? Kdo pa si ti, da mi boš na tak "menda" način odvzemal kredibilnost?
Če podpiram Jankoviča, še ne pomeni, da sem mu podložen. Si ti podložen Janši?

Vem, kako je bila Ljubljana prej organizirana. Šli sm se "demokratičnega filozofiranja" in zato nikamor prišli. Če je demokracije preveč, se ravno tako sprevrže v svoje nasprotje. 

Vsakemu someščanu, ki zavira razvoj okolice z neko lastnino, je potrebno zagroziti z razlastitvijo in jo tudi izpeljati, če ne gre drugače. Bolje to, kot se vsi po vrsti ukvarjamo z njegovo privatnostjo. 

Ministrstvo za kulturo bi moralo biti TUDI civilna iniciativa.
anon-99180 sporočil: 2.482
[#367201] 17.11.08 16:27 · odgovor na: anon-35515 (#367183)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-99180 17.11.2008 16:28
"Zakaj "menda" že 30 let v Ljubljani? Kdo pa si ti, da mi boš na tak "menda" način odvzemal kredibilnost?"

Jaz ti nič ne odvzemam niti ti ne dodajam, samo berem kar si napisal. Kako boš pa karkoli dokazal tukaj?

"Če podpiram Jankoviča, še ne pomeni, da sem mu podložen."

Kaj pa potem pomeni tole: "pod Zokijem"? Zakaj si pod nijim? Alii ni on podvržen demokratični kontroli meščanov. Ali ni on pod tabo?

Si ti podložen Janši?"


Ne. Janša je podložen meni.

Vem, kako je bila Ljubljana prej organizirana. Šli sm se "demokratičnega filozofiranja" in zato nikamor prišli.

Nikamor nismo prišli zato, ker se nikamor niti nismo odpravili. Stopicali smo na mestu.

Če je demokracije preveč, se ravno tako sprevrže v svoje nasprotje.


Preveč demokracije...kaj pa to pomeni? In to je, mislim nasprotje?

"Vsakemu someščanu, ki zavira razvoj okolice z neko lastnino, je potrebno zagroziti z razlastitvijo in jo tudi izpeljati, če ne gre drugače."

Pravi biciklist - navzgor podložen, navzdol tlačiš.

"Bolje to, kot se vsi po vrsti ukvarjamo z njegovo privatnostjo."

Kako to misliš vsi? Si zaposlen na Magistratu?

"Ministrstvo za kulturo bi moralo biti TUDI civilna iniciativa."

To je iz enega drugega vica. Ne leti na tebe. Res pa je, da tudi ne razumem kaj si mislil s tem.
anon-123897 sporočil: 506
[#367253] 17.11.08 18:00 · odgovor na: anon-154743 (#366667)
Odgovori   +    0

EZAN3A je napisal(a):
Že ob izvolitvi Zokija leta 2006 sem se resno vprašal, kaj se dogaja z našim glavnim mestom. Ali je ta narod totalno zaslepljen, ali ima res pol LJ že neko žlahto oz. povezavo z Balkanom ali pa je ta izvolitev pogojena s sovraštvom do Janše. Izvolili so si namreč največjega bleferja, ki ga ne bi izvolili v nobenem srbskem mestu, saj sebi enake hitro prepoznajo. Zato naj tovarišija iz Lj neha stokat, ampak naj hrabro dočaka konec mandata Jankovića. Prepričan sem, da jih čaka še veliko presenečenj.
 
Ravnokar je to čifursko govedo zaključilo  svoj nastop v studio ob 17h z besedami : pri svojem delu neizmerno uživam.
jasno, kdo pa ne bi bil vesel ob taki polnitvi žepov...
anon-129959 sporočil: 13.643
[#367283] 17.11.08 19:07 · odgovor na: anon-99180 (#367201)
Odgovori   +    0

misho1 je napisal(a):
"Zakaj "menda" že 30 let v Ljubljani? Kdo pa si ti, da mi boš na tak "menda" način odvzemal kredibilnost?"

Jaz ti nič ne odvzemam niti ti ne dodajam, samo berem kar si napisal. Kako boš pa karkoli dokazal tukaj?

"Če podpiram Jankoviča, še ne pomeni, da sem mu podložen."

Kaj pa potem pomeni tole: "pod Zokijem"? Zakaj si pod nijim? Alii ni on podvržen demokratični kontroli meščanov. Ali ni on pod tabo?

Si ti podložen Janši?"


Ne. Janša je podložen meni.

Vem, kako je bila Ljubljana prej organizirana. Šli sm se "demokratičnega filozofiranja" in zato nikamor prišli.

Nikamor nismo prišli zato, ker se nikamor niti nismo odpravili. Stopicali smo na mestu.

Če je demokracije preveč, se ravno tako sprevrže v svoje nasprotje.


Preveč demokracije...kaj pa to pomeni? In to je, mislim nasprotje?

"Vsakemu someščanu, ki zavira razvoj okolice z neko lastnino, je potrebno zagroziti z razlastitvijo in jo tudi izpeljati, če ne gre drugače."

Pravi biciklist - navzgor podložen, navzdol tlačiš.

"Bolje to, kot se vsi po vrsti ukvarjamo z njegovo privatnostjo."

Kako to misliš vsi? Si zaposlen na Magistratu?

"Ministrstvo za kulturo bi moralo biti TUDI civilna iniciativa."

To je iz enega drugega vica. Ne leti na tebe. Res pa je, da tudi ne razumem kaj si mislil s tem.
 
LUBLANA JE BULANA ! _ _ _ :-)))
anon-14630 sporočil: 3
[#367294] 17.11.08 19:37
Odgovori   +    0
Oh... se mi sploh ne ljubi brat. Samo komentar od deblo (po domače hlod) sem prebral, pa mi že želodec obrača.
Nekateri ne bodo nikoli zadovoljni, čeprav je ta župan daleč najbolj aktiven župan zadnjih nekaj desetletij.
Ravno tako je članek popolnoma enostranski in s tem popolnoma neprimeren za objavo na financah. Zaradi takih dobesedno kretenskih člankov sem odpovedal naročnino v podjetju.
anon-69279 sporočil: 2.669
[#367296] 17.11.08 19:41 · odgovor na: anon-129959 (#366673)
Odgovori   +    1

cinq je napisal(a):

 
v kakšnem smislu - a "od zadaj" ? _ _ _ ;-)))
 
www.youtube.com/watc...1bjzBT8fFo

Strani: 1 2 3 4