1 ura
SK Hynix prehitel Samsung in postal najvrednejše podjetje v Južni Koreji
1 ura
Lea Cok: Ko prostovoljstvo z majhnimi dejanji ustvarja velike spremembe (Oglas)
2 uri
ZDA in Iran poročata o »napredku« v pogovorih, cilj je ohraniti odprto Hormuško ožino
3 ure
Ko za mizo sedi občutno preveč gostov
3 ure
Humanoidni roboti: nova vstopna točka za kibernetske napade (Oglas)
7 ur
Delnica NLB: Zakaj je Josip zaslužil skoraj štiri tisoč evrov več od Janeza?
7 ur
JP Morgan: Nižje cene nafte lahko dajo zagon evropskim delnicam
7 ur
20 rastočih delnic, ki jih je mogoče kupiti po podpovprečnih večkratnikih
7 ur
Podjetniki in davčni svetovalci sprašujejo, šef Fursa odgovarja: Tako bomo delali po novem
7 ur
Nova obveznost delodajalcev pri dodatnem pokojninskem zavarovanju: rok je, kazni ni
7 ur
Spletno nakupovanje: bo gumb »dodaj v košarico« izumrl?
7 ur
»Ne moremo vas zaščititi. Lahko pa vas pripravimo, da preživite napad.«
13 ur
OMODA 7: hibridni SUV z bogato opremo in osemletno garancijo (Oglas)
13 ur
Vance o novih odnosih med ZDA in Iranom, Trump pa znova zagrozil z napadi 3
14 ur
Najbolj brani članki danes
16 ur
Viva podkast Atopijski dermatitis: naporna in podcenjena bolezen (PRO)
17 ur
Darko Muženič naj bi jutri odšel z vrha NPU-ja, namesto njega prihaja Borut Franca
22 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
22 ur
Od pandemije do družbe utrujenosti: dosegli smo dobo, v kateri se izgublja človečnost
1 dan
Je britanski premier Starmer vendarle pripravljen odstopiti? 1

Izbrani forum: Nepremičnine

Izbrana tema: članek Janković rešuje Vegrad

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Glavni forum (19)

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

anon-159115 sporočil: 519
[#344677] 17.10.08 14:14 · odgovor na: anon-34928 (#344674)
Odgovori   +    0

zois1 je napisal(a):

 
se bolj pozno vključujem 
Pa tudi zdaj se ti ne bi bilo treba, ker sem spraševal Shevchenka...
shevchenko sporočil: 21.898
[#344690] 17.10.08 14:26 · odgovor na: anon-159115 (#344666)
Odgovori   +    0

jz321 je napisal(a):

Dej mi nekaj povej... A je možno, da se samo naslajaš ob novicah, da gre vse u ku.ac, kupil pa itak ne boš nikoli (ne stanovanja, ne delnic), ker nimaš dovolj denarja, tudi če se poceni za 50%?
kaka bedarija. tudi če se poceni za 50%, bom premislil o nakupu. pa ne da te skrbi za moje stanje na računu?
anon-20668 sporočil: 3.976
[#344695] 17.10.08 14:34 · odgovor na: anon-159115 (#344666)
Odgovori   +    0

A je možno, da se samo naslajaš ob novicah, da gre vse u ku.ac, kupil pa itak ne boš nikoli (ne stanovanja, ne delnic), ker nimaš dovolj denarja, tudi če se poceni za 50%?
 Vsak od nas, ki govorimo o konkretnem padcu cen ceglov, je seveda po eni strani večinoma zainteresiran za kak potencialen nakup kdaj v prihodnosti, malo se pa kdo tudi naslaja, jebiga.
V vsakem primeru ti noben od teh (pa še mnogo ostalih) ne bi hotela (ali mogla) kupiti ceglov od vas 'pametnih investitiorjev' po donedavnih božjastnih cenah, tako da od te množice itak lastniki nepremičnin ne bi imeli biznisa pred ustrezno 'korekcijo' (hehe) cen.
Torej je čisto vseeno, ali te ob trenutnih dogodkih kdo sočutno treplja po rami ali se ti reži v faco, ekonomski rezultat zate je isti.
anon-159115 sporočil: 519
[#344699] 17.10.08 14:37 · odgovor na: shevchenko (#344690)
Odgovori   +    0

shevchenko je napisal(a):

tudi če se poceni za 50%, bom premislil o nakupu.
 
To pomeni, da verjetno ne bi kupil tudi če se poceni za 50%?

Tvoje stanje na računu me ne skrbi... rad bi samo vedel koliko tistih, ki tukaj navijajo za 50% padec cen nepremičnin, bi jih v resnici kupili, če bi do njega res prišlo...
anon-159115 sporočil: 519
[#344703] 17.10.08 14:42 · odgovor na: anon-20668 (#344695)
Odgovori   +    0

matjazfinance je napisal(a):

Torej je čisto vseeno, ali te ob trenutnih dogodkih kdo sočutno treplja po rami ali se ti reži v faco, ekonomski rezultat zate je isti.
 
Se pravi, da je za tiste, ki ne mislijo kupit nepremičnine tudi če cene padejo za 50% čisto vseeno, če padejo ali ne... ekonomski rezultat je zanje isti ;)
anon-20668 sporočil: 3.976
[#344705] 17.10.08 14:43 · odgovor na: anon-159115 (#344699)
Odgovori   +    0

jz321 je napisal(a):

  rad bi samo vedel koliko tistih, ki tukaj navijajo za 50% padec cen nepremičnin, bi jih v resnici kupili, če bi do njega res prišlo...
 Nič bat, še prekmalu boš izvedel... (joj moram nehat, da ne izpadem preveč žleht  :))
anon-20668 sporočil: 3.976
[#344708] 17.10.08 14:44 · odgovor na: anon-159115 (#344703)
Odgovori   +    0

jz321 je napisal(a):

 
Se pravi, da je za tiste, ki ne mislijo kupit nepremičnine tudi če cene padejo za 50% čisto vseeno, če padejo ali ne... ekonomski rezultat je zanje isti ;)
 Za tiste, ki bi ob -50% res kupili, pa ne.
anon-159115 sporočil: 519
[#344711] 17.10.08 14:46 · odgovor na: anon-20668 (#344708)
Odgovori   +    0

matjazfinance je napisal(a):

 Za tiste, ki bi ob -50% res kupili, pa ne.
 
Ampak teh očitno tukaj ni prav veliko ;)
anon-123645 sporočil: 444
[#344714] 17.10.08 14:48 · odgovor na: anon-159115 (#344666)
Odgovori   +    1

jz321 je napisal(a):

 
Dej mi nekaj povej... A je možno, da se samo naslajaš ob novicah, da gre vse u ku.ac, kupil pa itak ne boš nikoli (ne stanovanja, ne delnic), ker nimaš dovolj denarja, tudi če se poceni za 50%?
 
Dej mi ti povej....... a nisi ti z nepravilno oceno stanja in sanjami o neskončni rasti naletel sedaj na trdna tla z gobcem naprej in sedaj svinjaš drugim ljudem, ki tvojih težav nimajo, ker so se smotrno in pazljivo odločali??
shevchenko sporočil: 21.898
[#344722] 17.10.08 14:53 · odgovor na: anon-159115 (#344699)
Odgovori   +    0

jz321 je napisal(a):

 
To pomeni, da verjetno ne bi kupil tudi če se poceni za 50%?

Tvoje stanje na računu me ne skrbi... rad bi samo vedel koliko tistih, ki tukaj navijajo za 50% padec cen nepremičnin, bi jih v resnici kupili, če bi do njega res prišlo...
a nisi razumel, kaj sem napisal? če bi pac ocenil, da bodo v prihodnosti morda še večji popusti, bi še počakal. z nakupom ceglov se mi res ne mudi.
na obali (kjer živim) so po moje cene še huje napihnjene kot v lj.
anon-123645 sporočil: 444
[#344725] 17.10.08 14:55 · odgovor na: anon-159115 (#344699)
Odgovori   +    0

jz321 je napisal(a):

 
To pomeni, da verjetno ne bi kupil tudi če se poceni za 50%?

Tvoje stanje na računu me ne skrbi... rad bi samo vedel koliko tistih, ki tukaj navijajo za 50% padec cen nepremičnin, bi jih v resnici kupili, če bi do njega res prišlo...
 
Glede na to kakšne usrane bedarije pišeš in če moja predpostavka o tvojem zaglavljenju drži, se temu sploh ni kaj čudit.

Normalno, da tudi če bodo cene padle za 50% (končno nekaj približno normalnega), bo vsak še krepko premislil ali bo šel v nakup ali ne.....saj je vedno še možno, da se cene še bolj znižajo. :)

Vsak pač ni frajer v neprimernem trenutku tako kot ti.
anon-159115 sporočil: 519
[#344727] 17.10.08 14:57 · odgovor na: anon-123645 (#344714)
Odgovori   +    0

0531Veron je napisal(a):

 
Dej mi ti povej....... a nisi ti z nepravilno oceno stanja in sanjami o neskončni rasti naletel sedaj na trdna tla z gobcem naprej in sedaj svinjaš drugim ljudem, ki tvojih težav nimajo, ker so se smotrno in pazljivo odločali??
 
Jaz nimam nobenih težav ;)
anon-123645 sporočil: 444
[#344729] 17.10.08 14:58 · odgovor na: anon-159115 (#344727)
Odgovori   +    0

jz321 je napisal(a):

 
Jaz nimam nobenih težav ;)
 
očitno jih imaš, če klamfaš takšne bedarije.
Kar ne vleci se zdaj ven.

Sožalje.
anon-159115 sporočil: 519
[#344733] 17.10.08 15:00 · odgovor na: anon-123645 (#344729)
Odgovori   +    0

0531Veron je napisal(a):

 
očitno jih imaš, če klamfaš takšne bedarije.
Kar ne vleci se zdaj ven.

Sožalje.
 
OK... imam jih, če ti bo kaj lažje ;))
anon-123645 sporočil: 444
[#344735] 17.10.08 15:01 · odgovor na: anon-159115 (#344733)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-123645 17.10.2008 15:04

jz321 je napisal(a):

 
OK... imam jih, če ti bo kaj lažje ;))
 OK....and now piss off.
anon-159115 sporočil: 519
[#344738] 17.10.08 15:03 · odgovor na: anon-123645 (#344735)
Odgovori   +    0

0531Veron je napisal(a):

 OK....an now piss off.
 
Se mi zdi, da si ti zdaj pissed off ;)
anon-123645 sporočil: 444
[#344742] 17.10.08 15:07 · odgovor na: anon-159115 (#344738)
Odgovori   +    0

jz321 je napisal(a):

 
Se mi zdi, da si ti zdaj pissed off ;)
 
Joj si bogi. S takimi bednimi provokacijami niti mušice ne boš razburil.
Kar umiri se, da ti ne bodo tiste tri intaktne sive celice pregorele.

Za dodatna pojasnila si preberi še 10X moj prejšnji post. (ki ga očitno nisi pokapiral)
Vinci sporočil: 5.933
[#344743] 17.10.08 15:08 · odgovor na: anon-159115 (#344738)
Odgovori   +    0
Prosim, nehajte smetit teme. Vedno, ko se prikaže jz321 se začne tekmovanje, kdo ima večji ego.
anon-20668 sporočil: 3.976
[#344748] 17.10.08 15:13 · odgovor na: Vinci (#344743)
Odgovori   +    0

Vinci je napisal(a):
Prosim, nehajte smetit teme. Vedno, ko se prikaže jz321 se začne tekmovanje, kdo ima večji ego.
 Tako je. Bolj on-topic je tekmovanje, kdo ima več premoženja v nepremičninah. Čeprav je v bistvu trenutno tako, da je večji frajer tisti, ki ga ima manj (malo heca mora bit)
anon-123645 sporočil: 444
[#344749] 17.10.08 15:13 · odgovor na: Vinci (#344743)
Odgovori   +    0

Vinci je napisal(a):
Prosim, nehajte smetit teme. Vedno, ko se prikaže jz321 se začne tekmovanje, kdo ima večji ego.
 

Pač na gobec je močno padel.
Pameten je bil prej, zdej ko boli pa misli, da bodo ljudje poslušali njegovo bedno javkanje.

 Turbodobiček se mu je žal spremenil v turbobrco v rit.
0703Boski sporočil: 2.154
[#344762] 17.10.08 15:37 · odgovor na: anon-123645 (#344749)
Odgovori   +    0
ampak tega so vse krivi novinarji Financ ter vi, ki mu rušite trg :))
anon-11660 sporočil: 48.253
[#344843] 17.10.08 16:59 · odgovor na: anon-17372 (#344595)
Odgovori   +    0

gregor666 je napisal(a):


mislim, da bi moral za nakup stanovanj biti narejen javni razpis?

Ja, v njem pa bo pisalo "Javni razpis za nakup 200 stanovanj na ulici XXX, Ljubljana Siska", pa se prijavi kot ponudnik poleg Vegrada :)

Sicer se lahko mogoce na brzino zorganizirajo vegradovi nategnjenci, ce imajo ze v lasti 200 stanovanj, in naredijo protiponudbo vegradu samemu ;)
anon-11660 sporočil: 48.253
[#344844] 17.10.08 17:01 · odgovor na: anon-159115 (#344666)
Odgovori   +    0

jz321 je napisal(a):


Dej mi nekaj povej... A je možno, da se samo naslajaš ob novicah, da gre vse u ku.ac, kupil pa itak ne boš nikoli (ne stanovanja, ne delnic), ker nimaš dovolj denarja, tudi če se poceni za 50%?

Jaz ti odkrito povem, da mi prihaja ob misli, da se mokre sanje nepremicninarjev rusijo v prah.
anon-11660 sporočil: 48.253
[#344846] 17.10.08 17:02 · odgovor na: anon-123645 (#344714)
Odgovori   +    0

0531Veron je napisal(a):


Dej mi ti povej....... a nisi ti z nepravilno oceno stanja in sanjami o neskončni rasti naletel sedaj na trdna tla z gobcem naprej in sedaj svinjaš drugim ljudem, ki tvojih težav nimajo, ker so se smotrno in pazljivo odločali??


***** za forumulacijo.
anon-159115 sporočil: 519
[#344864] 17.10.08 17:32 · odgovor na: anon-11660 (#344843)
Odgovori   +    0

bc123a je napisal(a):

Sicer se lahko mogoce na brzino zorganizirajo vegradovi nategnjenci, ce imajo ze v lasti 200 stanovanj, in naredijo protiponudbo vegradu samemu ;)
 
To je pa čisto v stilu tvojih in Bobovih "nasvetov"... Kupci, ki so za stanovanja plačali 3.500€/m2 naj se zdaj na brzino zorganizirajo in jih čoporativno prodajo Jankoviču po 1.900€/m2? Potem naj jih pa še vzamejo nazaj v dolgoročni najem, a ne ;)
anon-159115 sporočil: 519
[#344869] 17.10.08 17:38 · odgovor na: anon-11660 (#344844)
Odgovori   +    1

bc123a je napisal(a):


Jaz ti odkrito povem, da mi prihaja ob misli, da se mokre sanje nepremicninarjev rusijo v prah.
 
Pa sanje delničarjev tudi... Dokončno ti bo pa verjetno prišlo, ko ljudje ne bodo mogli več do svojih prihrankov na bankah... In boš lahko zmagoslavno rekel, da je najbolj pameten tisti, ki v življenju nima nič ;) 
anon-11660 sporočil: 48.253
[#344877] 17.10.08 17:46 · odgovor na: anon-159115 (#344864)
Odgovori   +    0

jz321 je napisal(a):


To je pa čisto v stilu tvojih in Bobovih "nasvetov"... Kupci, ki so za stanovanja plačali 3.500€/m2 naj se zdaj na brzino zorganizirajo in jih čoporativno prodajo Jankoviču po 1.900€/m2? Potem naj jih pa še vzamejo nazaj v dolgoročni najem, a ne ;)

Ce bo jankovicu in vegradu uspelo, bodo kmalu ponosni lastniki socialnih stanovanj, kupljenih po 3500 EUR/m2 in se jim bo morda 1900/m2 zazdela se dobra ponudba, ko bo sosed Mirko Strojan prisel potrkat zvecer, tako mimogrede,  koliko je ura :)
anon-123897 sporočil: 506
[#344883] 17.10.08 17:51 · odgovor na: anon-11660 (#344877)
Odgovori   +    0

bc123a je napisal(a):


Ce bo jankovicu in vegradu uspelo, bodo kmalu ponosni lastniki socialnih stanovanj, kupljenih po 3500 EUR/m2 in se jim bo morda 1900/m2 zazdela se dobra ponudba, ko bo sosed Mirko Strojan prisel potrkat zvecer, tako mimogrede,  koliko je ura :)
 
Ne samo Strojan, tudi bogi vrtičkarji nimajo kam. Torej vse za uresničitev izgradnje "prepotrebnega" novega nakupovalnega centra z malim prizidkom stadiona.
anon-159115 sporočil: 519
[#344900] 17.10.08 18:12 · odgovor na: anon-11660 (#344877)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-159115 17.10.2008 18:13

bc123a je napisal(a):


...ko bo sosed Mirko Strojan prisel potrkat zvecer, tako mimogrede,  koliko je ura :)
 Čaki mal... a se mi samo zdi da podcenjuješ Mirka Strojana in najemnike socijalnih stanovanj (in to prav ti, ki nimaš nobenih predsodkov do ljudi, ki imajo manj od tebe ;)
anon-132253 sporočil: 79
[#344927] 17.10.08 19:20 · odgovor na: anon-159115 (#344900)
Odgovori   +    0
Finance bi naj bile resen finančni časopis, pa kot zgleda niso, jaz bi rekel da so bolj NOVA in LADY varianta edina razlika med njimi je ta da imajo za temo bolj gospodarski trač. Pa sedaj bi že lahko bilo vsakemu bedaku jasno da novogradnje ne bodo padle za več kot 10% v nobenem primeru, naj mi sedaj nekdo pove kaj se je v zadnjih 10-tih letih pocenilo. Padejo lahko cene čefurskih blokov za 50%.........no ti niso niti nikoli bili vredni 2800€/m2, morda je kdo poskušal prodajati za ta denar in verjetno se je tudi kakšen norec našel, da je za ta denar kupil, ampak to je njegov problem......Večina teh, ki pišete na forumu pa itak nimate pojma o financah, gradbeništvu, nepremičninah........eni kar nekaj v tri dni navijate....................A ni logično da je staro stanovanje manj vredno kot novo isto kot pri avtih, ampak do sedaj eni niso kapirali, da je to tako.

Strani: 1 2 3 4 5 6 7


vm-kiva