Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zlato tele

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Borza (8)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.275
[Glavni forum] Tema: Re: Zlato tele
[#321179] 19.09.08 10:41 · odgovor na: anon-160230 (#321052)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 19.09.2008 10:49

hazek je napisal(a):

lej, nimam nic proti temu, da si vernik, ker je to stvar tvoje izbire - dokler je to samo stvar tvoje izbire. ko zacnes drugim obesati, da so ozkogledi, ker ne delijo tvojega ozkega pogleda, je pa to pac nekaj, na kar reagiram. v tem primeru dvojno, ker sva "jaz in avtor clanka" ista oseba. :)

vendar ima pac reagiranje svoje meje, ker imam pametnejse stvari kot pa debato v taksnem kontekstu, da tebi stvar ocitno povzroca zelo vroce obcutke, jaz bi jih pa rajsi usmeril v bolj prijetne stvari. to je nekaj takega kot razlagati malemu otroku, cesa naj ne pocne - na koncu vseeno bo, ker je njemu ogromno do tega, ti imas pa se druge stvari. tako da lahko nadaljujes brez mene.

ce tekst preberes in to ne tako, da te po prvi mnuti vrze v luft, bos ugotovil, da se zavzemam predvsem za to, da bi stvar gledali s cim vec zornih kotov. ceprav mi mogoce tega ne verjames. in ti zase pravis, da prav tako, ceprav ti jaz tega ne verjamem. :) pa se dajva strinjat vsaj o tem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 321179

Strani: 1

anon-160230 sporočil: 533
[Glavni forum] Tema: Re: Zlato tele
[#321201] 19.09.08 10:54 · odgovor na: crt (#321179)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):

lej, nimam nic proti temu, da si vernik, ker je to stvar tvoje izbire - dokler je to samo stvar tvoje izbire. ko zacnes drugim obesati, da so ozkogledi, ker ne delijo tvojega ozkega pogleda, je pa to pac nekaj, na kar reagiram. v tem primeru dvojno, ker sva "jaz in avtor clanka" ista oseba. :)

vendar ima pac reagiranje svoje meje, ker imam pametnejse stvari kot pa debato v taksnem kontekstu, da tebi stvar ocitno povzroca zelo vroce obcutke, jaz bi jih pa rajsi usmeril v bolj prijetne stvari. to je nekaj takega kot razlagati malemu otroku, cesa naj ne pocne - na koncu vseeno bo, ker je njemu ogromno do tega, ti imas pa se druge stvari. tako da lahko nadaljujes brez mene.
 
Uh nisem niti opazil, da si tudi avtor članka. No to marsikaj objasni.

Glede tega kar si pa v drugem odstavku napisu, pa lahko rečem samo "kontra!". Ti pa vseeno svetujem, da se malo poglobiš v zgodovino denarja. Želel sem le dobro, ker sem mnenja, da bi nam bilo vsem veliko lepše, če bi vsi to zgodovino poznali in kaj dobrega iz nje potegnili.

Strani: 1