Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bitka med razumom in sodrgo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-29419 sporočil: 107
[Glavni forum] Tema: Re: Bitka med razumom in sodrgo
[#31107] 27.12.06 09:39 · odgovor na: anon-91864 (#31089)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):


Ti se pa danes ukvarjaš izključno z menoj. Lepo. Hvala za to nenadno in z ničemer sprovocirano veliko pozornost. A bi kaj pomagalo, če te na tem mestu spomnim, da je kolumno katero naj bi tu komentirali napisal Mićo in ne jaz?
Zdaj pa: Kdaj sem jaz kogarkoli, vključno z Mićotom podprl, ko je koga drugega pošiljal v Filadelfijo ali v tri krasne?

Ljudi ne smeš soditi po sebi in jim podtikati, da jim je važno le to kdo je avtor in ne kaj piše.
Raje poglej svoje poste in "po avtorju determinirana tvoja mnenja".

Pa še to. Jaz ti ne morem pomagati, da tebe strašno frustrira, ker ima Mićo (povečini) dobre kolumne. Ne vse seveda, bilo jih je nekaj, ki so bile no... tako, tako. Po mojem skromnem subjektivnem mnenju seveda. Bog pomagaj!
Vendar ti seveda takrat nisi bil na preži in nisi opazil da tistih shaman ni (pre)hvalil.

Ajde priznaj, tebi je važno le, da Mićota in shamana popljuvaš. Jebeš vsebino teh dveh komedijantov, ta se tebi itak vedno zdi, da je le en sam antimarsovski eksces.

Dovoli mi, da zaključim z ekstraktom iz marsovskega manifesta: Kdor ne hvali marsovcev ni z nami. Kdor ni z nami je proti nam. Kdor je proti nam v (cyber)fojbo z njim.

Daj Gustl naredi ljudem uslugo in sprogramirajte že enkrat atribute marsovske demokracije na tem forumu. Začnite za naslednjimi: cyberFojba, cyberGoli, cyberHitroSodišče...

LP shaman
 predragi prijatelj mr. shaman
kot vedno imam občutek, da sploh ne prebereš kar napišeš.če pozabim vse kar si danes napisal in se fokusiram samo
na zadnji odstavek tvojega-mojega komentarja : daj Gustl naredi ljudem....
nimam več besed za tvoje neumnosti....
to je namreč pisanje, ki močno spominja na tvojega " Maestra"
ob mojem komentarju pisati o fojbah, golem otoku, hitrih sodiščih, to so idiotizmi, ki jim n i para !!!
me močno zanima kaj si ob tvojem pisanju misli tvoj " Maestro " he,he.
dragi prijatelj shaman, obljubim , da tvojih komentarjev ne mislim vec komentirati, tebi pa svetujem, da
se v svoji vnemi malo pomiriš, greš v najbližjo cerkev gledat jaslice in poješ čimveč potice
lp

Neposredni odgovori na sporočilo št. 31107

Strani: 1

anon-36971 sporočil: 8.543
[Glavni forum] Tema: Re: Bitka med razumom in sodrgo
[#31136] 27.12.06 10:37 · odgovor na: anon-29419 (#31107)
Odgovori   +    0

menges je napisal(a):

 predragi prijatelj mr. shaman
kot vedno imam občutek, da sploh ne prebereš kar napišeš.če pozabim vse kar si danes napisal in se fokusiram samo
na zadnji odstavek tvojega-mojega komentarja : daj Gustl naredi ljudem....
nimam več besed za tvoje neumnosti....
to je namreč pisanje, ki močno spominja na tvojega " Maestra"
ob mojem komentarju pisati o fojbah, golem otoku, hitrih sodiščih, to so idiotizmi, ki jim n i para !!!
me močno zanima kaj si ob tvojem pisanju misli tvoj " Maestro " he,he.
 jest vem: shaman, ti si velik človek :)

Strani: 1